Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dzięki uprzejmości EvilP z Heroes Community, który, jak pamiętamy, grał w demo TotE na konwencie ChinaJoy, znamy już efekty działania każdej z trzech umiejętności podledających pod Blood Rage u Orków.
I tak:
- Might over Magic - (widoczne na jednym ze screenshotów z niemieckiego czasopisma PCGames) zmniejsza Moc wrogiego bohatera o wartość Mocy Barbarzyńcy
- Memory of Our Blood - na początku walki wszystkie jednostki w armii Barbarzyńcy dostają losowo od 50 do 100 punktów szału
- Powerfull Blow - bohater atakuje ten sam cel co wskazana przez tę umiejętność sojusznicza jednostka. Zadane obrażenia=3*poziom bohatera. Dodatkowo bohater ma szansę na trafienie krytyczne.

Wszystkich niedowiarków zapraszam tu: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=22026&pagenumber=126 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wygrałem Edycję Kolekcjonerską HOMM V, i sobie tak grałem w kampanię... Potem mi się trochę znudziło, i przez kilka miesięcy wcale w to nie grałem. Pewnego dnia naszła mnie ochota pograć w sieci... klikam żeby mi połączyło, wpisuję kod... aż tu nagle mi wyświetla że numer seryjny jest NIEAKTUALNY!!!! WTF?? Nikomu nie pożyczałem, więc nikt mi nie mógł zakosić numerku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 10:55, Ćpunek01 napisał:

Rok temu wygrałem Edycję Kolekcjonerską HOMM V, i sobie tak grałem w kampanię... Potem mi się
trochę znudziło, i przez kilka miesięcy wcale w to nie grałem. Pewnego dnia naszła mnie ochota
pograć w sieci... klikam żeby mi połączyło, wpisuję kod... aż tu nagle mi wyświetla że numer
seryjny jest NIEAKTUALNY!!!! WTF?? Nikomu nie pożyczałem, więc nikt mi nie mógł zakosić numerku...


A gdzie wygrałeś EK Heroes 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 10:55, Ćpunek01 napisał:

Rok temu wygrałem Edycję Kolekcjonerską HOMM V, i sobie tak grałem w kampanię... Potem mi się
trochę znudziło, i przez kilka miesięcy wcale w to nie grałem. Pewnego dnia naszła mnie ochota
pograć w sieci... klikam żeby mi połączyło, wpisuję kod... aż tu nagle mi wyświetla że numer
seryjny jest NIEAKTUALNY!!!! WTF?? Nikomu nie pożyczałem, więc nikt mi nie mógł zakosić numerku...

Skorzystaj z pomocy technicznej CDP lub zadzwoń po prostu do nich, zbadają sprawę i zobaczą co ci się stało.
Polecam skończyc kampanię bo bez tego i bez poaru gier w singla nie masz poco grać po sieci, zmiotą cię tam, chyba, że ze znajomymi będziesz grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, chodziło o to, że trzeba było wpisać cały kod wielkimi literami... ale teraz mam nowy problem... jak próbuję się zalogować (konto już utworzyłem) to po kliknięciu na OK wyskakuje mi do menu wyboru połączenia... mam kompa po formacie i jeszcze nie instalowałem SP2, a używam avasta... O co kaman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 12:03, Ćpunek01 napisał:

Ok, chodziło o to, że trzeba było wpisać cały kod wielkimi literami... ale teraz mam nowy problem...
jak próbuję się zalogować (konto już utworzyłem) to po kliknięciu na OK wyskakuje mi do menu
wyboru połączenia... mam kompa po formacie i jeszcze nie instalowałem SP2, a używam avasta...
O co kaman??

Naprawde spróbuj poszukać w tematach pomocy technicznej i zainstalować SP2 na wszelki wypadek a potem zadawać pytania(niektóre odpowiedzi są gotowe, wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 06:59, Napek napisał:

- Might over Magic - (widoczne na jednym ze screenshotów z niemieckiego czasopisma PCGames)
zmniejsza Moc wrogiego bohatera o wartość Mocy Barbarzyńcy

I ktoś jeszcze ma wątpliwości, że Barbarzyńca nie będzie równym przeciwnikiem w walce?
:)

Dnia 16.08.2007 o 06:59, Napek napisał:

- Memory of Our Blood - na początku walki wszystkie jednostki w armii Barbarzyńcy dostają losowo
od 50 do 100 punktów szału

Ciekawe tylko jakie będą limity na poszczególne poziomy szału.

Dnia 16.08.2007 o 06:59, Napek napisał:

- Powerfull Blow - bohater atakuje ten sam cel co wskazana przez tę umiejętność sojusznicza
jednostka. Zadane obrażenia=3*poziom bohatera. Dodatkowo bohater ma szansę na trafienie krytyczne.

Też ciekawa rzecz jak się mana na okrzyki skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu CD Projekt zwleka z umieszczeniem tytułu Tribes Of The East w planie wydawniczym, nie chodzi mi tutaj o konkretne daty, ceny, wersje jezykowe, ale o sam fakt umieszczenia tego tytulu ...
czyzby drugi dodatek do HOMM V nie mialby byc wydany w Polsce ? przeciez o jego istnieniu, planach wiemy juz od kwietnia (?) ...
wydawcy w innych krajach nie robia z tego zadnej tajemnicy i niedlugo po zapowiedzi umieszczaja dodatek w planach wydawniczych, tylko Polski CDP sie z tym tajniaczy ... :/ doprawdy, jest to irytujace :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:22, Piotero159 napisał:

czemu CD Projekt zwleka z umieszczeniem tytułu Tribes Of The East w planie wydawniczym, nie
chodzi mi tutaj o konkretne daty, ceny, wersje jezykowe, ale o sam fakt umieszczenia tego tytulu
...
czyzby drugi dodatek do HOMM V nie mialby byc wydany w Polsce ? przeciez o jego istnieniu,
planach wiemy juz od kwietnia (?) ...
wydawcy w innych krajach nie robia z tego zadnej tajemnicy i niedlugo po zapowiedzi umieszczaja
dodatek w planach wydawniczych, tylko Polski CDP sie z tym tajniaczy ... :/ doprawdy, jest
to irytujace :|



Bo może po prostu jeszcze dokładnie nie wiedzą jak z premierą gry?? Albo lada chwila podadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:22, Piotero159 napisał:

czemu CD Projekt zwleka z umieszczeniem tytułu Tribes Of The East w planie wydawniczym, nie
chodzi mi tutaj o konkretne daty, ceny, wersje jezykowe, ale o sam fakt umieszczenia tego tytulu
...
czyzby drugi dodatek do HOMM V nie mialby byc wydany w Polsce ? przeciez o jego istnieniu,
planach wiemy juz od kwietnia (?) ...
wydawcy w innych krajach nie robia z tego zadnej tajemnicy i niedlugo po zapowiedzi umieszczaja
dodatek w planach wydawniczych, tylko Polski CDP sie z tym tajniaczy ... :/ doprawdy, jest
to irytujace :|

Chyba ktoś z CDP usłyszał twoje lamenty, bo przed chwila pojawił sie news o tym, że H5 ToE jest w planie wydawniczym CDP. Normalnie niezłu lol z tego wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:46, Bosper napisał:

> czemu CD Projekt zwleka z umieszczeniem tytułu Tribes Of The East w planie wydawniczym,
nie
> chodzi mi tutaj o konkretne daty, ceny, wersje jezykowe, ale o sam fakt umieszczenia tego
tytulu
> ...
> czyzby drugi dodatek do HOMM V nie mialby byc wydany w Polsce ? przeciez o jego istnieniu,

> planach wiemy juz od kwietnia (?) ...
> wydawcy w innych krajach nie robia z tego zadnej tajemnicy i niedlugo po zapowiedzi umieszczaja

> dodatek w planach wydawniczych, tylko Polski CDP sie z tym tajniaczy ... :/ doprawdy,
jest
> to irytujace :|
Chyba ktoś z CDP usłyszał twoje lamenty, bo przed chwila pojawił sie news o tym, że H5 ToE
jest w planie wydawniczym CDP. Normalnie niezłu lol z tego wyszedł :P



A nie mówiłem, że lada chwila podadzą, chyba zostanę wróżbitą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2007 o 13:56, fish13 napisał:

A nie mówiłem, że lada chwila podadzą, chyba zostanę wróżbitą :)


Przepowiedz jeszcze to, żeby wyszedł jeszcze jeden dodatek do H5 dodający 2 armie (bagna i wolne miasta) i byłoby super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:58, Bosper napisał:


> A nie mówiłem, że lada chwila podadzą, chyba zostanę wróżbitą :)

Przepowiedz jeszcze to, żeby wyszedł jeszcze jeden dodatek do H5 dodający 2 armie (bagna i
wolne miasta) i byłoby super :P


Hmm z tym gorzej moje moce są na wyczerpaniu, ale jeszcze jedno widzenie mam, tak za niespełna dwa tygodnie ruszą pre-ordery najnowszego dodatku. ( takie wróżbiarstwo jest naprawdę męczące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja moze jeszcze troche polamentuje na forum UBisoftu o nowych dodatkach, a nuz uslysza je i wydadza dodatek z dwoma nowymi miastami :P
ale na prawde, niezly lol wyszedl, o 13:22 sobie napisalem posta a o 13:38 dodali do planu wydawniczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 14:11, Piotero159 napisał:

to ja moze jeszcze troche polamentuje na forum UBisoftu o nowych dodatkach, a nuz uslysza je
i wydadza dodatek z dwoma nowymi miastami :P
ale na prawde, niezly lol wyszedl, o 13:22 sobie napisalem posta a o 13:38 dodali do planu
wydawniczego :)


Mówisz masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamując się, mam pewien nowy temat na gramsajcie dotyczący H5 i interesuja mnie ewentualne wasze opinie na ten temat. Mozecie pisać zarówno tam jak i tutaj odpowiadajac na tego posta.

Po za tym zastanawiam się jaka jest właściea data wydania H5 ToE bo znam już tyle wersji, że ciężko coś wywnioskować(oczywiście chodzi o wersje europejską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na mojej stronce Unofficial Patcha publikuję dwa spolszczone MODy: FireBird MOD PL - dodający jednostkę Ognisty Ptak oraz Xazardous Combat Mod 2.11a PL - zmieniający interfejs podczas bitwy. Oba MODy mają polski interfejs oraz współdziałają prawidłowo z najnowszymi wersjami gry. Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:

http://members.lycos.co.uk/homam/mods.htm

A co do mojego programu do własnego tworzenia MODów - prace trwają, nowej wersji będzie można się spodziewać w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xazardous Combat Mod 2.11a PL - zmieniający

Dnia 17.08.2007 o 09:41, DiDivor napisał:

interfejs podczas bitwy. Oba MODy mają polski interfejs oraz współdziałają prawidłowo z najnowszymi
wersjami gry.

no super bo ten wcześniejszy mod nie działał z dodatkiem a brak klawisza "oczekiwania" był frustrujący
- czemu nival tego nie zrobił - nie rozumiem - lubię grać w herosów samą mychą :)

no ale wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xazardous Combat Mod 2.11a PL - zmieniający

Dnia 17.08.2007 o 09:41, DiDivor napisał:

interfejs podczas bitwy.



Już kilka stron wcześniej udostępniłem ten sam mod także po polsku, tym razem mojego autorstwa (spolszczenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować