Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Pogoda w całej Polsce...

105 postów w tym temacie

Nie wiem, czy to dobry pomysł na temat, ale taki właśnie mi wpadł do głowy :) Jeśli popełniam błąd, niech mnie ktoś upomni.

Chodzi mi głównie o to, aby podać jaka obecnie pogoda jest w miejscu zamieszkania/pracy/okolicy kafejki (zależy gdzie kto z internetu korzysta).

I taka uwaga na samym początku, niech te wypowiedzi nie będą szczątkowe, rozwińcie je trochę. Niech to nie wygląda "xxx- śnieg", tylko "xxx- intensywne opady śniegu, niebo w pełni zachmurzone, ciemno, gołoledź/śliska nawierzchnia, temperatura w granicach ***". Jakby też była możliwość podania warunków panujących na drogach i chodznikach.


Złotoryja- połduniowo-zachodnia Polska, śnieg pada intensywnie, niebo w pełni zachmurzone, ciemno. Droga ośnieżona, nie widać piaskarek. Mogą być problemy z ruchem, zwłaszcza na drogach pobocznych. Chodniki śliskie, nie pozypane piaskiem.

To jest opis pogody w moim mieście. Prosiłbym o wypowiedź w podonym kontekście.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:29, Arthas90 napisał:

Bydgoszcz- Jedna wielka plucha, pełno błota posniegowego, warunki na drogach słabe.
+ 2*C, pada śnieg, który szybko topnieje.



To samo co u mnie czyli w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarnów - Ciemno, zachmórzenie na max, temperatura w okolicach 0, śnieg z deszczem. Chodniki i drogi dziórawe, a każda dziura zmieniona w wielgachną kałużę. Mogą być problemy z chodzeniem po chodnikach blisko jezdni bo jak w kałuże właduje sie samochód to wiecie co będzie ;)

Jak by ktoś nie wiedział to Tarnów jest w południowej Polsce, na wschód od Krakowa, w Kotlinie Sandomierskiej miedzy rzekami Białą i Dunajcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakich odpowiedzi sie spodziewasz sypie prawie w calej polsce czlowiek siedzi w domu i sie denerwuje bo nie ma jak wyjsc po browarek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Odpowiedzi oczekuję szczerych, wyrażających prawdę jaka jest. A jakieś miejsce gdzie śnieg nie sypie na pewno jest w Polsce. I to temat nie jest jednodniowy, możemy wypowiedzieć się kiedy chcemy.

Jeśli ktoś chce, to może podać jaką pogodę zapowiadają lokalne stacje TV na najbliższy okres, czyli poprawa pogody/pogorszenie, ocieplenie/ochłodzenie (jak tak to mniej więcej o ile)

Zapomniałem dodać, u mnie jest koło -3 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelce Opolskie - podobnie jak opole, ale z okna 2 razy widziałem jakiś błękitny błysk na całe niebo
Wieje, pada śnieg i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:25, PolishWerewolf napisał:

Chodzi mi głównie o to, aby podać jaka obecnie pogoda jest w miejscu zamieszkania/pracy/okolicy
kafejki (zależy gdzie kto z internetu korzysta).

po co?

Dnia 16.12.2005 o 19:25, PolishWerewolf napisał:

I taka uwaga na samym początku, niech te wypowiedzi nie będą szczątkowe, rozwińcie je trochę.
Niech to nie wygląda "xxx- śnieg", tylko "xxx- intensywne opady śniegu, niebo w pełni zachmurzone,
ciemno, gołoledź/śliska nawierzchnia, temperatura w granicach ***". Jakby też była możliwość
podania warunków panujących na drogach i chodznikach.

po co?

Dnia 16.12.2005 o 19:25, PolishWerewolf napisał:

To jest opis pogody w moim mieście. Prosiłbym o wypowiedź w podonym kontekście.

po co?

nie no.... nie ..... nie mooogę.... ;(
a co ile minut przewidujecie aktualizację danych?

ludzie! nie macie tv, nie potraficie skorzystać z serwisów informacyjnych w necie?
pytam: czemu ma służyć ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:45, TYHE napisał:

> Chodzi mi głównie o to, aby podać jaka obecnie pogoda jest w miejscu zamieszkania/pracy/okolicy

> kafejki (zależy gdzie kto z internetu korzysta).
po co?

> I taka uwaga na samym początku, niech te wypowiedzi nie będą szczątkowe, rozwińcie je
trochę.
> Niech to nie wygląda "xxx- śnieg", tylko "xxx- intensywne opady śniegu, niebo w pełni
zachmurzone,
> ciemno, gołoledź/śliska nawierzchnia, temperatura w granicach ***". Jakby też była możliwość

> podania warunków panujących na drogach i chodznikach.
po co?


> To jest opis pogody w moim mieście. Prosiłbym o wypowiedź w podonym kontekście.
po co?

nie no.... nie ..... nie mooogę.... ;(
a co ile minut przewidujecie aktualizację danych?

ludzie! nie macie tv, nie potraficie skorzystać z serwisów informacyjnych w necie?
pytam: czemu ma służyć ten temat?


Niczemu. Autorow się nudziło, więc powstał ten oto temat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dobra, może masz rację TYHE. Jak podkreśliłem w pierwszym poście, jeśli popełniłem błąd to mnie naprostujcie, właśnie to robisz. Dzięki za to.

A odpowiadając na Twoje pytanie, czemu ma służyć ten temat, miałem nadzieję że forumowicze podzielą się swoją wiedzą na temat konkretnych miejscowości, gdyż jak wiadomo telewizja nie podaj dokładnych informacji o danych miejscach. Nie zawsze są też zgodne z prawdą. Także jak ktoś by chciał się podzielić informacjami bardziej dokładnymi na dany temat, to mógłby to zrobić tutaj. Takie info jest czasami dla wielu osób przydatne.

Jak się z tym nie zgadzasz, to zamknij temat i zapomnijmy o sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostawie ten temat , ale tylko po to żeby ktoś zainteresowany mógł zapytać o pogode bo np. musi sie dostac do miejscowosci w górach i nie wie czy dojedzie.
ale za pisanie co 2 godziny czy jeszcze za oknem pada czy już nie, bede biła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuck ! :/
CO się dzieje z tym forum.... na starym forum CDP nie było mowy nawet o tak durnych wątkach. Teraz wchodząc na forum widzę dziesiątki nowych wątków wśród których nie mogę znaleźć choć paru sensownych i czasaem nawet nie przeglądam kolejnej strony.....

Zamykaj TYHE bo niedługo będziemy mieli portal łącznie z działem Wybacz Mi a nie forum..... o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Popieram, nie chodziło mi też o stałe informację o to, co się dzieje. Miałem nadzieję, że użytkownicy są dosyć rozsądni i że nie będą pisać co chwilę, ewentulanie raz na dzień. Także TYHE mam też do Ciebie jedną malutką prośbę. Jakbyś mogła przykleić na górze każdej następnej strony informację o tym, że ten temat został stworzony w celu takim o jakim mówisz. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włocławek, Toruń - bo byłem dziś w obydwu miastach długo, zwłaszcza te 1 miasto ( moje ) to się nie da wyjśc na dwór połazic z kumplami. Zero perspektyw, śnieg wali po oczach, wiatr wieje mocno normalny lol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:58, Modest-Vermin napisał:

Włocławek, Toruń - bo byłem dziś w obydwu miastach długo, zwłaszcza te 1 miasto ( moje
) to się nie da wyjśc na dwór połazic z kumplami. Zero perspektyw, śnieg wali po oczach, wiatr
wieje mocno normalny lol :(

chcesz degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 19:29, Arthas90 napisał:

Bydgoszcz- Jedna wielka plucha, pełno błota posniegowego, warunki na drogach słabe.
+ 2*C, pada śnieg, który szybko topnieje.


Siema. Też jestem z bydzi i sie nielicho wkurzam bo ile tak ma być ;] już którys dzień pogoda do chrzanu gdzie ta zima sie pytam!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdynia - Śniegu brak, odziwo jest ciepło :o Można spokojnie chodzić bez czapki i z rozpięta kurtką. Drogi idealne do jazdy. Niebo... zachmurzone częściowo. Temperatura - wieczorem 4 a w dzień nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować