Zaloguj się, aby obserwować  
Szalas22

TIBIA - Gra na miarę XXI w. (TAK/NIE)

871 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 19:14, bartez743 napisał:

Tibia? Nie. Czemu? Gówniana grafika, nie wciąga, brak dźwięku, brak fabuły i co najważniejsze
brak grywalności. Mnie ten shit znudził już po 20 minutach grania. Dla mnie było to jeszcze
gorsze przeżycie niż 2 godzinne granie w "Rajd na Berlin" czy "Wilczego Szańca". Przetrzymam
każdą kaszankę, ale nie TAKIEGO gniota. Zamiast grać w to badziewie można miło spedzić
czas przy takich grak jak Silkroad Online, Guild Wars, Lineage II, czy LotR... O moim
ukochanym WoWie nie wspominam, ten szajs nawet do pięt mu nie dorasta. No i... dzieci
Neo w Tibii to codzienność. "koham kruliczki taki jok tay, fajna ta perty byloa" - ten
tekst zasłyszałem od pewnego użytkownika. Jest jeszcze wiele innych przypadków. Aha,
i wg. mnie KOMPLETNĄ BZDURĄ jest, że Tibia wciąga. Wciąga cię niby ciągłe bicie lvli,
gadanie z dziećmi Neo, i brzydka jak noc grafika? Ja rozumiem ludzi którzy lubią Simsy,
ponieważ w sumie są powody by je lubić, ale Tibia? Ogółem to wg. mnie badziew który powinienen
spaść na dno oceanu i nigdy stamtąd nie wyjść, nie warto czasu marnować na takie gówna
jak Tibia.


Witaj w klubie :) To co napisałeś ja już wyłożyłem wcześniej Manieklbl''owi. Dokładnie tak samo. Widzę, że jak wielu mamy podobne zdanie na temat tego shitu.

Manieklbl
GW to skrót od Guild Wars...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:23, hammerfall87 napisał:

Ta gw to prawdziwe rpg gdzie świat jest ograniczony do bólu a prawdziwa zabawa sie
zaczyna na walkach pvp(bo to jest sens gry),jak grałem czułem się jak w klatce i dlatego
moi m zdaniem gw przegrywa z tibią jesli chodzi o swobode jeśli miałbym oceniać to wow
króluje bo sam w tą gre gram bo nie dość ,że jest rozbudowany to przy nim inne mmo to
takie nieudane klony.Gralem w silkroad archlord,inne super darmowe mmo :p,i we wszystkim
co zobaczyłem bede przeciwny wszystkim darmowym mmo(to przez wowa ). Teraz bede zatapiał
swe pazury w age of conan. Moge jeszcze powymienac wady silkroad,knight online itp ale
to może kiedy indziej :)


Wiesz, nie mówię, że GW jest najlepsze, tylko że jest lepsze od Tibii, która jest jedną z gorszych mmo w jakie grałem. Zgodzę się z Tobą i mogę wykrzyczeć na całe gardło, ze WoW jak na razie króluje i nic nie może mu zagrozić. A Age of Conan jestem bardzo ciekawy, bo to takie pierwsze "dorosłe" MMO, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:37, Daviochlebak napisał:

> Ta gw to prawdziwe rpg gdzie świat jest ograniczony do bólu a prawdziwa zabawa
sie
> zaczyna na walkach pvp(bo to jest sens gry),jak grałem czułem się jak w klatce i
dlatego
> moi m zdaniem gw przegrywa z tibią jesli chodzi o swobode jeśli miałbym oceniać
to wow
> króluje bo sam w tą gre gram bo nie dość ,że jest rozbudowany to przy nim inne mmo
to
> takie nieudane klony.Gralem w silkroad archlord,inne super darmowe mmo :p,i we wszystkim

> co zobaczyłem bede przeciwny wszystkim darmowym mmo(to przez wowa ). Teraz bede
zatapiał
> swe pazury w age of conan. Moge jeszcze powymienac wady silkroad,knight online itp
ale
> to może kiedy indziej :)

Wiesz, nie mówię, że GW jest najlepsze, tylko że jest lepsze od Tibii, która jest jedną
z gorszych mmo w jakie grałem. Zgodzę się z Tobą i mogę wykrzyczeć na całe gardło, ze
WoW jak na razie króluje i nic nie może mu zagrozić. A Age of Conan jestem bardzo ciekawy,
bo to takie pierwsze "dorosłe" MMO, prawda?


No mmo z przemocą i dorosłe też :D,ja w tibie nie gram i nie zamierzam z paru rzeczy:
1.społecznosc
2.Hackerzy
3.no i nie wygodnie sterowanie
4Mam wowa jak i age of conan więc po co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:43, hammerfall87 napisał:

No mmo z przemocą i dorosłe też :D,ja w tibie nie gram i nie zamierzam z paru rzeczy:
1.społecznosc
2.Hackerzy
3.no i nie wygodnie sterowanie
4Mam wowa jak i age of conan więc po co :D

Racja, ale nawet bez tych punktów które podajesz, Tibia jest nudna. Brak rozbudowanej walki, fabuły, wyglądu postaci, itemów. Ta gra w ogóle nie ma dźwięku! Ktoś może uznać, że jest to gra na miarę XXI w.? Więc odpowiadam na pytanie zawarte w temacie: NIE i po stokroć NIE!
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:56, Daviochlebak napisał:

Racja, ale nawet bez tych punktów które podajesz, Tibia jest nudna. Brak rozbudowanej
walki, fabuły, wyglądu postaci, itemów. Ta gra w ogóle nie ma dźwięku! Ktoś może uznać,
że jest to gra na miarę XXI w.? Więc odpowiadam na pytanie zawarte w temacie: NIE i po
stokroć NIE!
Pozdro



i Chwała ci :P, ta gra może być dla tych którzy tylko i wyłącznie lubią taką fabułe mnie ona nie kręci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:56, Daviochlebak napisał:

> No mmo z przemocą i dorosłe też :D,ja w tibie nie gram i nie zamierzam z paru rzeczy:

> 1.społecznosc
> 2.Hackerzy
> 3.no i nie wygodnie sterowanie
> 4Mam wowa jak i age of conan więc po co :D
Racja, ale nawet bez tych punktów które podajesz, Tibia jest nudna. Brak rozbudowanej
walki, fabuły, wyglądu postaci, itemów. Ta gra w ogóle nie ma dźwięku! Ktoś może uznać,
że jest to gra na miarę XXI w.? Więc odpowiadam na pytanie zawarte w temacie: NIE i po
stokroć NIE!
Pozdro


Dobrze powiedziane. Za mmo 22 wieku można w sumie uznać na upartego WoWa, lub GW, choć wiem, że ta pierwsza ma fanów jak i "antyfanów", lecz mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 19:56, Daviochlebak napisał:

> No mmo z przemocą i dorosłe też :D,ja w tibie nie gram i nie zamierzam z paru rzeczy:

> 1.społecznosc
> 2.Hackerzy
> 3.no i nie wygodnie sterowanie
> 4Mam wowa jak i age of conan więc po co :D
Racja, ale nawet bez tych punktów które podajesz, Tibia jest nudna. Brak rozbudowanej
walki, fabuły, wyglądu postaci, itemów. Ta gra w ogóle nie ma dźwięku! Ktoś może uznać,
że jest to gra na miarę XXI w.? Więc odpowiadam na pytanie zawarte w temacie: NIE i po
stokroć NIE!
Pozdro


W wowie tez nie ma narzuconej fabuły tylko se tworzysz sam i mi sie podoba i moge po rpować z graczami a z tybijczykami sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Tibia to jeden, wielki zapychacz czasu. Niech już sobie będzie, ale jak widać w niektórych kafejkach to sama tibia (no i troche cs 1,6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 13:46, grabopendzik napisał:

Moim zdaniem Tibia to jeden, wielki zapychacz czasu. Niech już sobie będzie, ale jak
widać w niektórych kafejkach to sama tibia (no i troche cs 1,6)


Może i zapychacz czasu, ale jaki przyjeeeemny.

Tibia jest grą na miarę XXI wieku jak się gra z ludźmi, których się dobrze zna, no i nie trafi się na noobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 19:27, Xaris192 napisał:

> Moim zdaniem Tibia to jeden, wielki zapychacz czasu. Niech już sobie będzie, ale
jak
> widać w niektórych kafejkach to sama tibia (no i troche cs 1,6)

Może i zapychacz czasu, ale jaki przyjeeeemny.

Tibia jest grą na miarę XXI wieku jak się gra z ludźmi, których się dobrze zna, no i
nie trafi się na noobów.


Sama gra jest wporzo, ale mnie np. razi oprawa graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:36, grabopendzik napisał:

Sama gra jest wporzo, ale mnie np. razi oprawa graficzna.


O tak, to prawda. Zdjęcia z 4 letniego telefonu mojej siostry wyglądają lepiej.

Uważam, że nie jest na miarę XXI w. Jednym z powodów mojego zdania jest właśnie to co wymieniłem wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia... Na pewno grywalna, szczególnie dla kogoś kogo nie stać lub nie chce wydawać pieniędzy na inne mmorpg. Co do gry na miarę XXIw. to chyba żart? Może i jest miodna i bardziej rozbudowana niż większość innych (darmowych) gier online, szczególnie tych opartych na przeglądarkach www, ale spójrzmy prawdzie w oczy : grafika podchodzi bardziej pod lata 90 ubiegłego wieku, więc nie rozumiem o co chodzi z tą nominacją, już nawet gry oparte na starszym silniku ultimy są o wiele ładniejsze i bardziej rozbudowane. Nie mnie się tu kłócić ani nikogo przekonywać, wiadomo, jedni lubią to inni tamto, dla kogoś kto gra w tibie to gra życia, dla kogoś innego, kto wydał jednorazowo ileś tam złoty powiedzmy na GW lub wydaje miesięcznie na WoWa, tibia jest po prostu śmieszna.
Jednak nie schodząc z tematu: gra XXI w? Na pewno NIE. Miodna i przyjemna? Owszem (dla niektórych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:41, Patryk Mogilno napisał:

Na 100% NIE!!!!
Ta gra jest nie grywalna!!!


No w sumie sie zgadzam, bo ta gra nie jest grywalna, ona jest uzależniająca, lae mnie nie uzależniła, bo nie lubię MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:50, trutututu napisał:

> Na 100% NIE!!!!
> Ta gra jest nie grywalna!!!



No w sumie sie zgadzam, bo ta gra nie jest grywalna, ona jest uzależniająca, lae mnie
nie uzależniła, bo nie lubię MMO





Jak można sie uzależnić od gry która jest nie grywalna przeczysz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest mała różnica między uzależnieniem, a grywalnościa/chęcią grania, np. papierosy, kiedy się od nich uzależnimy i nawet nie chcemy już ich palić, to i tak do nich ciągnie, albo narkotyki, tutaj może być duuużo przykładów. I tak samo jest z tibią, np. przykład mój kolega gra cały czas w ttibię, chociaż chce w to przestać grać za wszelką cenę, kilka razy już w to przestawał grać, ale i tak go znowu przyciągało =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:45, Koxman napisał:

> Sama gra jest wporzo, ale mnie np. razi oprawa graficzna.

O tak, to prawda. Zdjęcia z 4 letniego telefonu mojej siostry wyglądają lepiej.

Uważam, że nie jest na miarę XXI w. Jednym z powodów mojego zdania jest właśnie to co
wymieniłem wyżej


I tak nawet Runescape jest lepsze. Ma grafikę 3D, nie taką porażającą, ale dobrą. Już lepiej sobie ściągnąć MU Online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w Tibii da się skakać i jest widać niebo, to gra jest na miarę XXI wieku, jeśli nie to nie jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować