Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 10:22, mtwarog napisał:

> Ludzie przestańcie już z tymi pudełkami. Trzeba było prostestować 2 dni temu gdy wszyscy
namawiali
> Mike''a na boxy. Wtedy jakoś nikt nie był za digipackiem.

Nikt nic nie mówił, bo tylko kilka osób to chciało i ja np. nie wierzyłem, że nagle zmienią
opakowanie, wydawało mi się to nierealne i bardzo głuuuuupie, ale niestety stało się, najgorsza
wiadomość jaką mogłem usłyszeć buuu ;( Ja chcę DigiPak''a...


Tak jak pisałem to będzie mały kompromis bo: pudełka pojedyncze W EK będą zapakowane w specjalne etui - wiec prawie jak digi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:10, Pantera-Michał napisał:

nie wiem czy nie wiesz naprawdę czy ironicznie pytasz


To była tylko lekka ironia, bo naprawde nie wiedziałem. Wydało mi się po prostu śmieszne nie podawanie nazwy sklepu, kóra to nazwa wystepuje w ogromnej ilości wątków i jakoś nikt cenzury nie stosuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że Wiedźmina nie czytałem ( i raczej nie zdąże przeczytać ) - nie skuszę się. Pamiętajcie, jeśli chcecie kupić grę dobrze jest najpierw przeczytać wszystkie książki z serii Wiedźmin ( nie pamiętam ile ich jest. bodajże ponad 10 ) inaczej nie będziecie poprostu wiedzieć o co w grze chodzi i dlaczego jest tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że nie będzie digipaka. Digipaki są strasznie nieporęczne - trzeba otworzyć wszystko, żeby wyjąć jedną płytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

?

Dnia 27.06.2007 o 10:29, SzaacH napisał:


no tu mnie macie :) na razie nie ma ustalonego żadnego limitu :) więc nawet jeśli 10 k osób
zamówi to wystarczy dla wszystkich.... :)



W bajki nie wierze a z pustego to i Salomon nie naleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:32, de99ial napisał:

?
>
> no tu mnie macie :) na razie nie ma ustalonego żadnego limitu :) więc nawet jeśli 10
k osób
> zamówi to wystarczy dla wszystkich.... :)


W bajki nie wierze a z pustego to i Salomon nie naleje.


aale że co ... :)

Myślicie że zabraknie dla Was standardowej edycji Wiedźmina... nie zabraknie :) Zaufajcie mi :)
choć raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że cd-projekt popełnił mały błąd z ceną EK. Mogli ustalić cenę na 250 zł i pozwolić pokryć te 50 zł wpln ;) Podejrzewam że nie było by wtedy tego całego narzekania, a ludzie cieszyli by się z takiej mega "obniżki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:35, Mistik_Joda napisał:

Ceny gier są ogroooomne, niestety dlatego wiele osób woli je ściągać z netu dla samego pogrania
niż dla całego pudełka i reszty :/
Ok, ja lubię pudełka i fajne bajerki w środku, ale nie pogrzało mnie na głowę, żeby płacić
za nie każde pieniądze. 99 PLN za grę w wersji podstawowej to jest już dużo i wg mnie powinno
być mniej.
Argument, że jak mi się nie podoba to mogę nie kupować EK nie jest zbyt inteligenty z tego
względu, że wydawcy gier powinni mieć jednak jakiś umiar w ustalaniu cen na nowe gry. Sporo
osób się napaliło na tytuł "Wiedżmin" nieważne co będzie w środku i moim zdaniem CDP nie powinien
aż tak podbijać ceny z tego powodu.


Niezbyt inteligentne, to jest to, co piszesz, mój drogi. Nieznajomość podstaw ekonomii i praw rynku. Twórców gier trzeba wspierać. Myślisz, że jakim cudem pojawiają się te wszystkie gry, które można sobie "ściągnąć z netu", jak są za drogie? I może powiesz: "dobrze, ale setki tysięcy innych kupują oryginały, więc to twórcom wystarczy, więc nic się nie stanie jak jeden z drugim ściągną sobie gierę z netu"? Błąd - sprzedaż gier kształtuje każdy jeden gracz włącznie z tobą, a nie "ci inni" - jak w głosowaniu: każdy głos się liczy... Co byśmy mieli, jakby wszyscy gracze zaczęli myśleć tak jak ty? Nie powiem brzydko, ale nie miałbyś czego ściągać z netu...

A cena - 99 zł za podstawkę to jest cena wygórowana???!!! Chłopie, obudź się - to jest zupełna norma na dzień dzisiejszy! Może ci się nie podobać, że jest to norma tak wysoka, ale nikt nie powiedział że będzie tanio i przyjemnie - prawie żadne hobby nie jest tanie, gry niestety też nie... podejrzewam, że tak cię to boli, bo jesteś jeszcze na utrzymaniu rodziców... 100 zł to nie jest mało, ale jeśli komuś bardzo zależy, to raz na miesiąc, po wypłacie, może sobie oryginała kupić... Jeśli komuś szkoda, zawsze można poczekać, aż gra stanieje do 50 zł, lub nawet do 20 zł -

- niestety, takie jest życie, nie każdy może sobie na wszystko pozwolić. A zawsze znajdą się tacy ludzie, którzy nie mogą sobie pozwolić, więc kradną, bo oni chcą już, szybko, wszystko, teraz, więcej i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 10:29, SzaacH napisał:


no tu mnie macie :) na razie nie ma ustalonego żadnego limitu :) więc nawet jeśli 10 k osób
zamówi to wystarczy dla wszystkich.... :)



Akurat - w bajki nie wierzę a z pustego to i Salomon nie naleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram mtwarog''a..kilka (no dobrze kilkanaście) osób narzekało na brak DVD-boxów, Digipak był ładniejszy i wogóle..a teraz pewnie połowa z tych osób marudzi że EK jest za droga i jej nie kupią...to po jaką cholere się wogóle odzywali..właśnie Jay Z nalać mu!:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:37, Tazcal napisał:

Wiam
Mam pytanie do CDP wyczytałem na forum że być może ukaże się Super EK czy są jakieś info na
ten temat?


Nic takiego nie będzie ;) To był tylko jeden z pomysłów któregoś z userów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:37, Tazcal napisał:

Wiam
Mam pytanie do CDP wyczytałem na forum że być może ukaże się Super EK czy są jakieś info na
ten temat?


Mike już to zdementował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale jeśli dobrze rozumiem to nadal będzie DVD-Box? Jak ludzie chcą tak tych DVD-Box''ow to co to za problem zamówić 3 sztuki za parę złotych, z DigiPak''iem jest już bardziej skomplikowana sprawa, bo nie kupie sobię tej tekturki (czy jak to sie zwie :P), sam DigiPak też drogi jest, także jestem za zrobieniem ankiety dot. pudełka na płyty, albo może dajcie dwa opakowania i cena 250zł ;) Ja bym kupował bez zastanowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zamówieniu pre-ordera, do czasu potwierdzenia zamowienia, mozna zmienic forme platnosci i ew. doplacic WPLN? Jest to dla mnie wazne, gdyz po zakupie produktow "tylko za wpln", zostaly mi marne 27. A nie chce ich teraz wykozystywac na oplacenie przesylki EK, bo jutro wychodza nowe gry w platynie i tam wolalbym je wydac. Gdybym teraz nie zaznaczyl przesylki za wpln, to do czasu premiery moglbym ta opcje zmienic? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zamówieniu pre-ordera, do czasu potwierdzenia zamowienia, mozna zmienic forme platnosci i ew. doplacic WPLN? Jest to dla mnie wazne, gdyz po zakupie produktow "tylko za wpln", zostaly mi marne 27. A nie chce ich teraz wykozystywac na oplacenie przesylki EK, bo jutro wychodza nowe gry w platynie i tam wolalbym je wydac. Gdybym teraz nie zaznaczyl przesylki za wpln, to do czasu premiery moglbym ta opcje zmienic? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:39, mtwarog napisał:

No, ale jeśli dobrze rozumiem to nadal będzie DVD-Box? Jak ludzie chcą tak tych DVD-Box''ow
to co to za problem zamówić 3 sztuki za parę złotych, z DigiPak''iem jest już bardziej skomplikowana
sprawa, bo nie kupie sobię tej tekturki (czy jak to sie zwie :P), sam DigiPak też drogi jest,
także jestem za zrobieniem ankiety dot. pudełka na płyty, albo może dajcie dwa opakowania i
cena 250zł ;) Ja bym kupował bez zastanowienia :)

już wyżej ktoś mówił że będzie specjalne opakowanie coś a la Digi- box :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 10:33, SzaacH napisał:

> W bajki nie wierze a z pustego to i Salomon nie naleje.

aale że co ... :)

Myślicie że zabraknie dla Was standardowej edycji Wiedźmina... nie zabraknie :) Zaufajcie mi
:)
choć raz :P



Ufam, ale wierze, że poprzednikowi chodziło o EK nie EP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować