Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

Ile macie lat?

1933 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 21:56, Darkstar181 napisał:

> mhm... zapomniałem napisa ze grajcuje od jakiś 13 lat...
Od 13 lat? Grałeś już kiedy miałeś dwa latka? :)

Chyba " gram od dwóch lat" ?


A żebyś wiedział że grałem od kiedy skończyłem drugi roczek życia.... moja pierwsza gra... to był Demonstar.... chlip, robię się sentymentalny...<ociera z oka łzę na wspomnienie tych pięknych chwil młodości...>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź się uspokój chłpocze. Wiesz, że takim pisanie możesz obrazić niektórych? Zresztą już mnie obraziłeś. Więc nie radzę ci tego drugi raz robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja seniorem jestem na tym forum - 21 lat, a 22 stycznia to nawet 22 :D A gram chyba od drugiej klasy podstawówki, czyli będzie już ze 13, 14 lat - ach ta Amisia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:24, gothicsheep napisał:

2007 jak jezus.


Jak napisał Mac Cry, takimi słowami możesz kogoś obrazić. Ale to świadczy tylko o twojej głupocie. Jeżeli jesteś wierzący to powinieneś wiedzieć, iż "Jezus" piszę z dużej litery - bez różnicy w jakiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ty się dobrze czujesz? Napisałeś tą bzdure że masz tyle lat co Jezus na poprzedniej i jeszcze wcześniejszej stronie!!!! Chłopie weż się w końcu opanuj, po pierwsze możesz tym urazić niektórych forumowiczów, a po drugi piszesz beznadziejne rzeczy. Cały czas zastanawiam się czy ty zasługujesz na Przodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:49, Unreal11 napisał:

Czy ty się dobrze czujesz? Napisałeś tą bzdure że masz tyle lat co Jezus na poprzedniej i jeszcze
wcześniejszej stronie!!!! Chłopie weż się w końcu opanuj, po pierwsze możesz tym urazić niektórych
forumowiczów, a po drugi piszesz beznadziejne rzeczy. Cały czas zastanawiam się czy ty zasługujesz
na Przodownika.

Tak, zasługuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:38, Quatre napisał:

Ja seniorem jestem na tym forum - 21 lat, a 22 stycznia to nawet 22 :D A gram chyba od drugiej
klasy podstawówki, czyli będzie już ze 13, 14 lat - ach ta Amisia...


Hmmm... seniorem powiadasz? Ja 28.02 skończę 31 (więc co niektórzy, to by mi mogli "tato" mówić :))), a myślę że znajdą się jeszcze starsi ode mnie :)))
Gram od 14 roku życia. Zacząłem od Atari, bo jak miałem ok. 10 lat, to mi rodzice nie chcieli Spectrumny (ZX Spectrum dla niewtajemniczonych :) kupić - argument był taki, że podobno od używania kompa psuje się wzrok. Teraz po latach trudno nie przyznać im racji. Amigę oczywiście też przeszedłem.
Więc gram już jakieś 17 lat, wzrok mi się popsuł i... tak, tak, jestem uzależniony :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 08:55, Globo napisał:

Hmmm... seniorem powiadasz? Ja 28.02 skończę 31 (więc co niektórzy, to by mi mogli "tato" mówić
:))), a myślę że znajdą się jeszcze starsi ode mnie :)))
Gram od 14 roku życia. Zacząłem od Atari, bo jak miałem ok. 10 lat, to mi rodzice nie chcieli
Spectrumny (ZX Spectrum dla niewtajemniczonych :) kupić - argument był taki, że podobno od
używania kompa psuje się wzrok. Teraz po latach trudno nie przyznać im racji. Amigę oczywiście
też przeszedłem.
Więc gram już jakieś 17 lat, wzrok mi się popsuł i... tak, tak, jestem uzależniony :)))


Tato ;-) zapewniam cię ze są starsi i to nawet dość sporo ja na szczęście mam dopiero 27 latek i gram od przeszło roku, zaledwie. Tak jestem uzależniony, uff w końcu to z siebie zrzuciłem ;-) Pozdrawiam małoletniego seniora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:24, gothicsheep napisał:

2007 jak jezus.


Jeszcze jeden taki wybryk i będzie degrad, proponuję pisać z sensem, albo wcale. Ostatnie ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Tato ;-) zapewniam cię ze są starsi i to nawet dość sporo ja na szczęście mam dopiero 27 latek

Dnia 10.01.2007 o 09:32, DevilQ napisał:

i gram od przeszło roku, zaledwie. Tak jestem uzależniony, uff w końcu to z siebie zrzuciłem
;-) Pozdrawiam małoletniego seniora ;-)


Z tym "tato" to w Twoim przypadku byłoby trudno, a przynajmniej medycyna nie zna przypadku bycia ojcem w wieku 4 lat, choć kto wie, co niedługo wymyślą :))) Bardziej chodziło mi o tych "młodszych" nastolatków :)
Z tymi starszymi ode mnie to sobie zdaję sprawę, że są na tym forum i też zawzięcie gierzą. Pamiętam, jak wgrałem pierwszą swoją gierę na Atarynce - River Raid - siedzieliśmy z Ojcem (wtedy ok. 40 lat) chyba do 2-giej w nocy (był środek tygodnia) ciągle wyrywając sobie z rąk joystick :)) Tacie co prawda przeszło, ale teraz poznaję znaczenie przysłowia "nie rób drugiemu, co tobie niemiłe" w sytuacji trochę odwrotnej - tzn. klawiaturę zabiera mi moja 7-letnia córa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować