Zaloguj się, aby obserwować  
Blasting_Power

Guild Wars - Handel

7 postów w tym temacie

Zakładam ten temat dla wszystkich, którzy chcieliby coś sprzedać, kupić lub wycenić w GW. Podobny temat (aczkolwiek nie dotyczący tylko handlu) znalazłem, ale z tego co widziałem po kilku postach został zamknięty (bo moderator uznał, że forum nie jest tablicą ogłoszeń, chociaż w temacie Guild Wars - Temat ogólny, co chwilę dodawany jest post dotyczący handlu i nikomu nie chce się tego zmieniać). Mam nadzieję, że żaden moderator nie zamknie tego tematu pisząc, że forum to nie tablica ogłoszeń, ponieważ temat w którym powinna toczyć się dyskusja dotycząca gry (czyli raczej problemów ogólnych, a nie każdego z itemów, z losowymi statami i upami - tysiące kombinacji, a nawet jeżeli ktoś już jakiś item tam wycenił, to za chwilę kolejna osoba nie poszuka wcześniej i spyta o ten sam [jeżeli był to jakiś green lub perf]).''

Krótko mówiąc, w celu odciążenia tematu ogólnego GW, proszę każdego kto chce handlować o pisanie w tym temacie, a żeby było przejrzyście podaje wzór:

rodzaj: kupno/sprzedaż/wycena
nick: xyz <-- (oczywiście w grze, a nie na forum :P)
przedmiot: xyz <-- nazwa (lub nazwy) angielska, żeby nie było komplikacji (wystarczy nacisnąć prawy ctrl i gra przestawia wszystko na przedostatni język, czyli najczęściej angielski), dzięki temu ktoś będzie mógł wyszukać info o jakimś unikacie lub perfie, który już był omawiany
informacje dodatkowe: czyli np. godziny w których gracie lub screeny z bronią (wcześniej wystarczy podać nazwę, ale stat nie trzeba przepisywać, bo trochę tego może być więc screen jest dobrym rozwiązaniem).

To oczywiście nie ma być aukcja, więc jak ktoś chce coś kupić od innego użytkownika to cenę niech ustala w grze/na gg/priv czy jak woli tylko nie tutaj.

Wzór do skopiowania:

rodzaj:
nick:
przedmiot:
informacje dodatkowe:


Proszę moderatora o przypięcie tego posta (jeżeli nie zamknie tego tematu na co liczę ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już masz kłódeczkę na ten temat, ponieważ sam kiedyś założyłem identyczny temat, przez który można by było załatwiać interesy w GW i mój temat dostał kłódeczkę, bo był niezgodny z regulaminem forum(ten z resztą też).
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19512--->Targowisko-Guild Wars (mo temat z kłódeczką:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to punkt regulaminu, który złamałeś (żeby nie było ja z resztą wtedy też)

Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:57, Mastexx100 napisał:

A to punkt regulaminu, który złamałeś (żeby nie było ja z resztą wtedy też)
Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę
zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!

Nic tutaj nie ma o prośbach o wycenienie przedmiotu w grze, więc po drobnej modyfikacji temat może IMO zostać :P Fakt faktem, że odciążyło by to temat ogólny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, ale zobacz co się dzieje w temacie GW -temat ogólny... skoro tam można to chyba tutaj też ;) (dla mnie to mogłoby nigdzie nie być, po prostu chcę przejrzysty temat o GW, a nie o wycenach i handlu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram istnienie tego tematu po drobnej modyfikacji nazwy: Guild Wars - wycena i handel.
Dodatkowo do przyklejonego postu w Guild Wars - temat ogólny proponowałbym dopisać link do tego i prośbę, aby wyceny dokonywać właśnie w tym temacie.
W temacie ogólnym od razu zrobiłoby się przyjemniej i bardziej przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sam myślałem o założeniu takiego wątku, ale niestety kłóci sie on z regulaminem i przyczyniłby sie imo do bałaganu na forum ;]
Niestety zakaz ogłoszeń wg mnie dotyczy też gier, tak więc zamykam.
Wyceny można dokonywać w wątku ogólnym, ale handlu na forum na razie nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować