Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - zapowiedź

75 postów w tym temacie

Czy gry z serii HoMM są naprawdę takie dobre...?
Chętnie bym zagrał, a i dodatek zapowiada się nieźle, jednak nie ciągnie mnie do tego rodzaju gier. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Sieć działa zabawnie. Z jednej strony deweloperzy i wydawcy gry starają się budować stopniowo napięcie dookoła gier, z drugiej pojawiają się mniej lub bardziej kontrolowane przecieki, często z powodu gadulstwa twórców podczas wywiadów. Tak się też zdarzyło w wypadku najnowszego dodatku do HoM&M V...

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych informacji była publikowana na oficjalnych stronach dotyczących serii dawno, dawno temu... więc nie do końca rozumiem o co chodzi z tą rzekomą tajnością informacji. W sumie niczego nowego się tutaj nie dowiedziałem;)
Powstaje tylko jedno pytanie - czy polska wersja też ujrzy światło dzienne we wrześniu (a jeśli tak kiedy możemy spodziewać się pre-ordera?), czy też po raz kolejny będziemy musieli czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

soby ktore sledzily rozwoj informacji i Plemionach moze nie znajda niczego ciekawego za to ci wszyscy, ktorzy odpuscili sobie to zajecie czekajac na duza garsc informacji wlasnie tutaj je znajda...

niestety ale najprawdopodobniej polski dodatek ukaze sie z opoznieniem wynikajacym nie ze zlej woli CDP a z polityki UBI ktore skupione jest na wersjach en/fr/de/es/it - tego sie przeskoczyc raczej nie da chociaz nigdy nic nie wiadomo. jednak nie liczylbym na polska premiere w dniu swiatowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadnych nowych informacji :(
w sumie wszystko już wiadomo...
od CDP to pewnie nie tylko ja czekam na info dot. ceny/preordera itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, orki, to co lubię:) Żadnej magii i tym podobnych dupereli, tylko potężna siła fizyczna.
W sumie nic nowego,ale co tam. Dodatke warto kupić chociażby dla tej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:43, junior-rudy napisał:

Nie wszystko jeszcze wiadomo - nie zostało opublikowanych jeszcze dużo rzeczy które znajdą
się w grze.


chodziło mi, ze w tym newsie nie ma żadnych nowych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:21, morthi napisał:

niestety ale najprawdopodobniej polski dodatek ukaze sie z opoznieniem wynikajacym nie ze zlej
woli CDP a z polityki UBI ktore skupione jest na wersjach en/fr/de/es/it - tego sie przeskoczyc
raczej nie da chociaz nigdy nic nie wiadomo. jednak nie liczylbym na polska premiere w dniu
swiatowej


Tego właśnie się obawiałem. Myślę jednak, że mimo wszystko CDP ma swój udział w tym opóźnieniu. Przy odrobinie dobrych chęci można by przeprowadzić negocjacje z UBI, które pozwoliłyby wydać dodatek w naszej wersji językowej w dniu światowej premiery. Nie ma rzeczy niemożliwych, a takim czymś skorzystaliby wszyscy od graczy poprzez CDP do UBI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 13:39, Mroczny Elf99 napisał:

ciekawe czy to nowe miasto z orkami będzie też miało alternatywny 3 poziom doskonalenia jednostek
wiaomo cos na ten temat????


Jeśli dobrze rozumiem o co pytasz (bo jednostki każdego poziomu będą miały alternatywne ulepszania) - to tak miasto orków również będzie miało swoje alternatywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować