Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Company of Heroes

5220 postów w tym temacie

Wpisujcie tu swoje opinie dot.tej gry.Czy uważacie że ma ona szansę zostać nowym krolem wśrod strategii?
Ja po obejrzeniu trailera byłem zachwycony i od razu stwierdziłem że kupię tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 16:30, Bambusek napisał:

a ja chciałbym więcej infa o niej. Obecnie relic bardzo skromnie mówi o tym tytule.

Ja też. Ponoć przez ostatnie poł roku zajmowali się multiplayerem.

A najbardziej to chciałbym wiedzieć kto będzie jej wydawcą w Polsce. Może tak CDprojekt:) Miałbym na co wydać te 60wPLN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 16:44, Darkstar181 napisał:

A najbardziej to chciałbym wiedzieć kto będzie jej wydawcą w Polsce. Może tak CDprojekt:) Miałbym
na co wydać te 60wPLN:)


Jeśli nic się nie zmieni w najbliższych miesiącach to grę wyda CDProjekt (umowa z THQ - wydawcą gier Relic''a)...
Wg info na gamespot gra będzie przypominała w założeniach Dawn of War - czyli bez surowców, za to kluczowe i strategiczne pozycje... A filmy i screeny faktycznie pozwalają mieć nadzieję na niezłą jazdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 20.12.2005 o 16:47, Wodzasty napisał:

Jeśli nic się nie zmieni w najbliższych miesiącach to grę wyda CDProjekt (umowa z THQ - wydawcą
gier Relic''a)...

Nawet nie wiesz jak ucieszyłeś mnie tą wiadomością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, zacierajcie rączki bo na fileplanet jest już dostępna wersja beta do ściągnięcia... co prawda na razie tylko dla elit( ci z płatną częścią serwisu) ale niedługo będzie beta będzie udostępniona dla reszty publiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 16:51, Darkstar181 napisał:

No panowie, zacierajcie rączki bo na fileplanet jest już dostępna wersja beta do ściągnięcia...
co prawda na razie tylko dla elit( ci z płatną częścią serwisu) ale niedługo będzie beta będzie
udostępniona dla reszty publiki:)

Osz Ty, cholero :P Już się napaliłem i chciałem szybko fileplanet włączyć i ściągać, a tu taki zawód... No to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2006 o 17:27, Słupek napisał:

Osz Ty, cholero :P Już się napaliłem i chciałem szybko fileplanet włączyć i ściągać, a tu taki
zawód... No to czekamy :)

Zwykle dają pare dni później. Najdłuższej tydzień czekania.Cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 18:35, Bambusek napisał:

Graficznie - bez wątpienia :)

Co tam grafika, mnie najbardziej interesuje żywe zachowanie żołnierzy. Ponoć nie tępaki,wystarczy wskazać miejsce na mapie gdzie mają się udać, i w razie czego sami znajdą osłony,i będą ostrzeliwać wroga.No i te ich wrzaski...
A do tego możliwość zniszczenia praktycznie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 16:51, Sycylius napisał:

Zna ktos moze wymaganie tej gry??CHętnie ją kupie ale niewiem czy ruszy na moim złomie:/

Nie wiadomo. Co dkraty to ponoć minimum to Geforce 6100.Tyle wiem.

Sądząc po flimikach z gry,wymagania na pewno nie będą małe.(A zauważyliście że większość żołniierzy ma INNE twarze? Atak klonów nam nie grozi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 17:01, Darkstar181 napisał:

Nie wiadomo. Co dkraty to ponoć minimum to Geforce 6100.Tyle wiem.
Sądząc po flimikach z gry,wymagania na pewno nie będą małe.(A zauważyliście że większość żołniierzy
ma INNE twarze? Atak klonów nam nie grozi)



No to raczej nie zagram:/:/mam GeForce 5600 128mb wiec nawet nie mam co instalowac dema:/:/A myslcie ze Pentium 4 2.4 by wystarczal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę smuci polskie tłumaczenie tytułu: Kompania Braci...
Nie chciałbym się czepiać, ale co będzie jeśli jakaś firma zdecyduje się na przeniesienie do świata gier Band of Brothers?

Może jednak warto byłoby zostawić oryginalny tytuł, tudzież przetłumaczyć go po prostu na Kompanię Bohaterów?

Ma ktoś linka do bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ga będzie śiwetna. Relic jeszce żadnej gry nie spartolił i pewnie tej też nie. Nie długo się przekonam, mój brat sciąga bete od dwóch dni pojutrze może już będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować