Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

ja digipacka z ek schowalem do puszki i wydrukowalem sobie okladke do stlalkera i wsadzilem ja do zwyklego opakowania dvd :) na polce prezentuje sie znakomicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 14:43, Patryk Mogilno napisał:

> No, już wiadomo jak będzie z EK Clear Sky...
> Link: http://www.gram.pl/sk3_9wjqGe0_S_T_A_L_K_E_R_Czyste_Niebo_Edycja_Kolekcjonerska.html

No prosze fajne wydanie. Torba apteczka? Super pomysł!
PS: Mówiłem że bedzie kosztowało 129zł;-)


Nie ma jeszcze wizualizacji ...
No i 129,90 doliczyć do tego przesyłkę +15,90 = 145,80 zł
145,80zł za EK gdzie dodatkowo dostaniemy koszulkę, naszywkę i artbook.
EP z kolei można dostać za 69,90zł + 15,90zł =85,80zł

Trzeba zadać sobie pytanie czy chce się wydawać 60 zł więcej na koszulkę, naszywkę i artbook. Imho EK nie jest warta tej ceny, tak samo jak mega badziewna była EK SoC gdzie życzyli sobie 180 zł jak pamiętam, za bardzo małą liczbę gadżetów. Słabo wypadają EK Stalkerów, słabo, a szkoda bo to fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

calkowicie sie z Toba zgadzam ze ek jest bardzo uboga ;) ale kupuje ja wylacznie dlatego ze jestem fanem stalkera i mnie na to stac by dorzucic kilka zl wiecej.

cdp nie popisalo sie - widocznie wyczerpali zasob pomyslow jak i srodki finansowe na promocje wiedzmina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:18, morthi napisał:

calkowicie sie z Toba zgadzam ze ek jest bardzo uboga ;) ale kupuje ja wylacznie dlatego
ze jestem fanem stalkera i mnie na to stac by dorzucic kilka zl wiecej.

cdp nie popisalo sie - widocznie wyczerpali zasob pomyslow jak i srodki finansowe na
promocje wiedzmina :D


Oby tylko wszystkie gadżety zostały wyprodukowane w terminie. Nie można zapomnieć co z Wiedźminem było... Ale jestem wredny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że takie machinacje są możliwe przed wysłaniem paczki.

morthi
Z tym pudełkiem po pizzy to mnie rozbroiłeś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:33, morthi napisał:

no a niby co Ci przypomiona medpack ze stalkera jak nie pudelko od pizzy? no dobra
dziury zakleja tasma klejaca :D


No, w sumie faktycznie. Nie pozostaje nic innego jak poczekać na wizualizację (albo jeszcze lepiej - fotki). Wtedy się wszystkiego dowiemy. I mam nadzieję, że pudełko po pizzy to nie będzie :)
EDIT: Nie można zapomnieć o pierwszej, od czasu Wiedźmina, możliwości wybrania rozmiaru koszulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:44, Kogucik Duduś napisał:

> Czemu takie bezsensowe pytanie.
>
> OCZYWIŚCIE ŻE NIE.
>
sZKODA,aj jak ym kupił nowego pegazusa?


Zarty se robisz??Czy ty na serio wierzysz że jaka kolwiek gra pójdzie na tej...konsoli?
P.S-EK jest bardzo ciekawe ale i tak zostane przy wersji podstawowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruska Edycja Kolekcjonerska jednak wymiata. A szkoda. W polskiej nie ma chusty, wszystkich naszywek, zapalniczki, za to jest koszulka i artbook - yh, tego najbardziej nie lubię w EK. Ja biorę zwykłą edycję jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:18, morthi napisał:

calkowicie sie z Toba zgadzam ze ek jest bardzo uboga ;) ale kupuje ja wylacznie dlatego
ze jestem fanem stalkera i mnie na to stac by dorzucic kilka zl wiecej.

cdp nie popisalo sie - widocznie wyczerpali zasob pomyslow jak i srodki finansowe na
promocje wiedzmina :D


Hej, mnie też na to stać :P I też jestem fanem stalkera, ale chyba nie chce mi się płacić więcej za zbyt małą ilość dodatków, a nawet zwykła edycja wymiata, no i jest dość tania :)
A jeśli w ruskiej EK jest zapalniczka i chusta to fajnie mają. Szkoda, że cdp się nie postarało z tą EK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 15:30, heyboy napisał:

Pamiętaj, że takie machinacje są możliwe przed wysłaniem paczki.


Oczywiście, nie będę cyrkować jak kurier będzie już w połowie trasy :D

P.S. Rosyjskie EK będzie kosztować coś w granicach 2200 Rubli (czyli około 190zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wezmę zwykłą edycją. Od pewnego czasu CDP nie robi już tak wypasionych edycji jak kiedyś.
Wystarczy spojrzeć na rosyjską edycję. Ta dopiero wymiata.
No i jeszcze jedna sprawa. WSZYSTKIE edycje EK w innych krajach mają porządne, metalowe pudełko do gry. A CDP robi jakieś idiotyczne udziwnienia. Najpierw dali jakąś puszkę na konserwy, a teraz dają... opakowanie w formie apteczki ? Że niby co, wszystko będzie zapakowane niczym w torebce damskiej ?

Nie, dziękuję... poczekam jeszcze do wizualizacji, ale jeżeli coś mi się nie podoba już po zapowiedziach, to z reguły po wizualizacjach nie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko przyjmijcie też do wiadomości że w Rosj czy na Ukrainie gra zeszła prawie w 1/2 nakładu na świat.
Więc tam dystrybutor ma pewność że wszystkie egzemplarze zejdą jak ciepłe bułeczki. U nas każdy wie jak to jest z tymi EK niektóre egzemplarze jeszcze zalegają w Empikach. Do tego CDP specjalnie zrobiło EK dla was a nie musieli tego robić,a wy jeszcze narzekacie tym bardziej że cene też zniżyli w przeciwieństwie do poprzedniego EK stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 17:21, Sylwassss napisał:

Do tego CDP specjalnie zrobiło EK dla was a nie musieli tego robić,a wy jeszcze narzekacie
tym bardziej że cene też zniżyli w przeciwieństwie do poprzedniego EK stalkera.

Cena jest niższa, bo i wydanie uboższe od poprzedniego EK.

Aha, co do tego że nie powinnyśmy narzekać... o czym ty mówisz !? To jest relacja pomiędzy klientem, i sprzedawcą, ja nie dostaje tego EK za DARMO, tylko muszę (jeżeli chce je mieć) za nie ZAPŁACIĆ. A jeżeli mam za wydanie zapłacić, to mam prawo WYMAGAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile ma ram? Bo jak masz tego nowego pegazusa to procesor jest dobry (8,6) ale na średnich pograsz.
PS:Teraz ja się zastanawiam czy kupic EK;-) Bo wydanie dobre ale nie super. W zwykłej edycji mamy mape zony i naklejki to starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować