Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East w planie wydawniczym CD Projekt

111 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ma doskonałą informację dla wszystkich miłośników znakomitych strategii fantasy. W planie wydawniczym firmy znalazła się gra Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East – samodzielny dodatek do piątej odsłony słynnego cyklu.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East w planie wydawniczym CD Projekt" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) link nie działa
2) kiedy pre oreder ?
3) w PAŹDZIERNIKU ???!?? Na świecie w początku września w Polsce zapewnie pod koniec Października (jak nie będzie obsuwy)...
4) jaka cena dla posiadaczy podstawki i 1 dodatku - może jakaś zniżka dodatkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy tylko nadzieję, że pojawi się jakoś na poczatku października, bo UBI zapowiedziało oficjalna premierę w wersji angielskiej(zapewne i francuzkiej) na ostatni tydzień września, ja licze, że nasza wersja będzie najpóźniej tydzień, półtora po premierze w angielskiej/francuzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przewidywalne. Kupiłem Heroes V, ale niestety zupełnie nie przypadły mi do gustu, dodatku nawet nie kupowałem.. tego tym bardziej nie kupię.

Ale miło, że przynajmniej będzie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2007 o 13:49, Evil Khan napisał:

3) w PAŹDZIERNIKU ???!?? Na świecie w początku września w Polsce zapewnie pod koniec Października


Ciekawa teoria, bo ja słuszałem datę UBI na około 26,28 Września i jakby nie patrzeć to nie jest poczatek Września. Ja mam nadzieję, że nasza wersja wyjdzie najpóźniej tydzień po tamtej czyli około 5,6 pażdziernika lub cos w te mańke a nie 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym przeszedl podstawke, to bym sie i cieszyl. Ale ze HoMM 5 jest na mojej liscie "do przejscia" na jakims 12 miejscu, to sobie troche poczekam z kupnem tego dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 13:50, Adamzzz napisał:

Cóż, przewidywalne. Kupiłem Heroes V, ale niestety zupełnie nie przypadły mi do gustu, dodatku
nawet nie kupowałem.. tego tym bardziej nie kupię.

Ale miło, że przynajmniej będzie w Polsce.

Może za krótko grałeś lub kampania ci się nie podobałam, jednak hot seat jest naprawde fajny a dodatek taki jak KP daje sporo nowych rzeczy nie tylko nowy zamek ale i sporo udogodnień takich jak karawany, kumulacja istot w siedzibach no ioczywiście nowe mapy i artefakty i parę neutralnych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie link nie działa, pre orderu nie ma, a powinien być, skoro CD Projekt już zbiera zamówienia po Czeskiej stronie: www.gameson.cz/strategie-pc/heroes-of-might-and-magic-v-tribes-of-the-east-pc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować