kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 15:36, goomis74 napisał:

Zdaje sie panowie pytajniki ze to bylo na jego forum?? Ktos tak przynajnmniej pisal tutaj.
Ja tylko przepisuje wypowiedz tego uzytkownika forum.

Czyli możliwe, że to jest zwykła plotka, która urosła do oficjalnego zapewnienia Smugglera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:10, Bartkula napisał:

> Zdaje sie panowie pytajniki ze to bylo na jego forum?? Ktos tak przynajnmniej pisal tutaj.

> Ja tylko przepisuje wypowiedz tego uzytkownika forum.
Czyli możliwe, że to jest zwykła plotka, która urosła do oficjalnego zapewnienia Smugglera...

Mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:04, Ray 14 napisał:

Na pewno nie te. Stawiam na HL 2. Mam nadzieje że w końcu w CDA pojawi sie jakiś fajny pełniak
a nie gry takie jak ostatnio. Po godzinie uninstal

OMG xD HL 2 w jakimś czasopiśmie? xD Wątpie żeby udało im sie przynajmniej pierwszą część wyrwać na covera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:13, NuGGet napisał:

> Na pewno nie te. Stawiam na HL 2. Mam nadzieje że w końcu w CDA pojawi sie jakiś fajny
pełniak
> a nie gry takie jak ostatnio. Po godzinie uninstal
OMG xD HL 2 w jakimś czasopiśmie? xD Wątpie żeby udało im sie przynajmniej pierwszą część wyrwać
na covera:P


Zgadzam się z tym HL2 jeszcze dobrze (chyba) się sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że na Wrzesień CDA da coś naprawdę specjalnego ! I przydałaby się jakaś nowa rubryka antydepresyjna (z okazji powrotu do szkoły), albo wydłużone NL i AR. Pełniaki też powinny być dobre, żeby zająć czas między powrotem ze szkoły, a pójściem do niej (sen się nie liczy); a tak ogólnie to nie ma co spekulować, niedługo się dowiemy co dadzą ! ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że jak dla mnie przecieki to głupota, nie ma nic lepszego, niż dreszczyk przy wejściu do saloniku prasowego i pierwszy rzut oka na okładke, co też tam będziemy czytać ( bo grać raczej nie, dają słabe pełniaki ).
No cóż, tym razem przeczytałem o plakacie Wiedźmina, dobrze, bo mój z GIII się już podarł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:21, Probos napisał:

Powiem tylko, że jak dla mnie przecieki to głupota, nie ma nic lepszego, niż dreszczyk przy
wejściu do saloniku prasowego i pierwszy rzut oka na okładke, co też tam będziemy czytać (
bo grać raczej nie, dają słabe pełniaki ).
No cóż, tym razem przeczytałem o plakacie Wiedźmina, dobrze, bo mój z GIII się już podarł ^^



nie musisz czytać przecieków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:19, PatrolPatryk napisał:

Ja mam nadzieję, że na Wrzesień CDA da coś naprawdę specjalnego ! I przydałaby się jakaś nowa
rubryka antydepresyjna (z okazji powrotu do szkoły), albo wydłużone NL i AR. Pełniaki też powinny
być dobre, żeby zająć czas między powrotem ze szkoły, a pójściem do niej (sen się nie liczy);
a tak ogólnie to nie ma co spekulować, niedługo się dowiemy co dadzą ! ;];]

W tipsomaniaku Będzie specjalne wydanie Na luzie. Ma być też plakat z wiedźminem i gra Prince in Qin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Qin ... Gierka nie najnowsza z gatunku cRPG ... Może zagram, choć wątpię. Mam nadzieję że będzie jakiś hicior numeru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm chyba jeszcze nikt tego nie pisał...Pierwszym pełniakiem ma być Prince of Qin. Ja kompletnie gierki nie kojarzę oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 14:47, goomis74 napisał:

Smuggler napisal ze najlepsza gra bedzie miala sredia ocen w necie powyzej 90% i ze nikt sie
nie spodziewa co to za gra.


Hm. W Tipsomaniaku 2005 jest na stronie 175 rubryka z ocenami najlepszych i najgorszych gier /średnie ocen 90% i wyżej/ może stąd jakiś tytuł? Jak powyżej to pasowałby Riddick, Call of Duty, GTA 3 - reszta jest od twórców nie "czasopismowych" :) Blizzard, Activision, LucasArts...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:31, Uspatente napisał:

Hm. W Tipsomaniaku 2005 jest na stronie 175 rubryka z ocenami najlepszych i najgorszych gier
/średnie ocen 90% i wyżej/ może stąd jakiś tytuł? Jak powyżej to pasowałby Riddick, Call of
Duty, GTA 3 - reszta jest od twórców nie "czasopismowych" :) Blizzard, Activision, LucasArts...


Właśnie może to Riddick? GTA za stare, a CoDa i tak każdy już zaliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:33, Ray 14 napisał:

> Hm. W Tipsomaniaku 2005 jest na stronie 175 rubryka z ocenami najlepszych i najgorszych
gier
> /średnie ocen 90% i wyżej/ może stąd jakiś tytuł? Jak powyżej to pasowałby Riddick, Call
of
> Duty, GTA 3 - reszta jest od twórców nie "czasopismowych" :) Blizzard, Activision, LucasArts...


Właśnie może to Riddick? GTA za stare, a CoDa i tak każdy już zaliczył.


ponoć TA gra dostała ocenę "7" w cda z tego co słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 17:31, Uspatente napisał:

Hm. W Tipsomaniaku 2005 jest na stronie 175 rubryka z ocenami najlepszych i najgorszych gier
/średnie ocen 90% i wyżej/ może stąd jakiś tytuł? Jak powyżej to pasowałby Riddick, Call of
Duty, GTA 3 - reszta jest od twórców nie "czasopismowych" :) Blizzard, Activision, LucasArts...


Tylko jeszcze przez te dwa lata mogło dojśc kilka gier z 90% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to kogoś interesuje to w nowym CDA będzie dwustronny plakat z Wiedźmakiem i książeczka [w stylu Tipsomaniaka] ze wspomnianym wyżej wojem sporym działym Na luzie [w tym komiks - Klara spotyka Wiedźmina]. Dalsze info jutro ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się