Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 22:24, Lucas01 napisał:

> Mi także pomogło wersja Ang, teraz przeżucam spowrotem na PL żeby zobaczyć czy pójdzie


A jak zrobiłeś że masz wersję ang


właczasz Steam''a > plik > ustawienia > interfejs > i zmieniasz na Ang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag...

1) Też mam DC, więć robię reiinstalkę na ENG.
2) Co do lokalizacji... Poza serią Baldur, żadna z gier zlokalizowanych przez CDP nie przypasowała mi. W ETW sytuacja wygląda zadziwiająco dobrze, ale bez rewelacji.
3) Faktycznie dzieje się coś złego na rynku gier pc jeśli mówimy o stabilności etc. Kupiłem CiV4... na pacze czekało się miesiącami aż pozbyto się wszytskich crashy... Kupiłem GTA4 na pc... tragedia. Nie dość że został mi narzucony w pewien sposób "windows live" to gra chodzi na poziomie TRAGICZNYM... Oby podobne sytuacje nie powtórzyły sie z ETW.
4) Steam sam w sobie nie wypada najgorzej jeśli popatrzeć na inne platformy tego typu. Używam go od dawna i nie mogłem narzekać... Coś przy ETW się spier#$%.

For da horde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:
Z doświadczenia i z wyczytanych HOT INFO!
Obecnie gra sypie się w czasie bitwy na każdej nieanglojęzycznej wersji. U mnie zmiana języka pomogła, jednak pojawiają się informacje, że nie wszystkim to pomaga! U niektórych ( wersje francuskie,niemieckie itd. nie wiem czy polska też) po zmianie na ENG gra wywala już podczas początkowych creditsów :/ Myślę, że z takim problemem najpóźniej jutro będzie jakiś hotfix, jednak ja zostaję na ENG do co najmniej 3-4 patcha i do czasu aż ktoś potwierdzi że działa pięknie na PL
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 22:22, Ufo2 napisał:

Czy beznadziejne dwuwymiarowe ludziki przedstawiające wojsko gdy się oddali w miarę daleko
są tylko w demie, czy występują także w pełnej wersji (tak, na max detalach -_-) ?


Nawet w Rome sięrobiły. To widać cecha silnika, żeby sprzęt odciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 22:40, Pariah-UK napisał:

A więc tak:
Z doświadczenia i z wyczytanych HOT INFO!
Obecnie gra sypie się w czasie bitwy na każdej nieanglojęzycznej wersji. U mnie
zmiana języka pomogła, jednak pojawiają się informacje, że nie wszystkim to pomaga! U
niektórych ( wersje francuskie,niemieckie itd. nie wiem czy polska też) po zmianie na
ENG gra wywala już podczas początkowych creditsów :/ Myślę, że z takim problemem najpóźniej
jutro będzie jakiś hotfix, jednak ja zostaję na ENG do co najmniej 3-4 patcha i do czasu
aż ktoś potwierdzi że działa pięknie na PL
Pozdrawiam

U mnie wywala zaraz na początku rozgrywki.Nie sądziłem aż do teraz że patchowanie wstecz jest możliwe.Zepsuc coś co dobrze działało to trzeba geniusza. Po następnych poprawka nie będzie się wcale uruchamiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim, mam problem od dzisiaj :/, po tym jak steam automatycznie ściągnął najnowszą aktualizacje/patcha to gdy tylko próbuję rozegrać bitwę na mapie strategicznej(czy to kampania czy gra dowolna) to mnie wyrzuca na pulpit z błędem(przepraszamy .... blablabal.... raport błędów itp.). Próbowałem nakładać grę (instalować bez odinstalowywania), ale nie podziałało, wcześniej tego nie było, a ten patch wszystko sknocił :(.
Help! :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za off top ale widzę(a przynajmniej tak mi się wydaję) że inni mają podobne problemy :/, fakt że można by patcha cofnąć i tak dalej, tak robiłem w przypadku wowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 23:21, Major W napisał:

sory za off top ale widzę(a przynajmniej tak mi się wydaję) że inni mają podobne problemy
:/, fakt że można by patcha cofnąć i tak dalej, tak robiłem w przypadku wowa :)

Wystarczy spojrzec na ostatnie 20 postow wyzej . Zmien wersje jezykowa na angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do jasnej cholery kupilem POLSKĄ WERSJE!!! Zeby grac po polsku!! Niby dlaczego mam zmieniac na angielską?? Nie za to placilem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale SYF. Jakąś głupią poprawką która miała zapobiegać błendom pamięci załatwili wszystkim błędy pamięci. Pół biedy gdybyśmy sami mogli podejmować decyzję o instalacji poprawki ale ona instaluje się czy ją chcemy czy nie. Nie mogę aż w to uwierzyć że nikt tego nie sprawdził przed wypuszczeniem. Takiego partactwa nie pamiętam od win milenium :) Podobnie jak koledzy chyba odpuszczę sobie kolejne gry zabezpieczone przez "STEAM". Pozostaje czekać co jeszcze spierniczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz oszaleje z tym gównem!!! Dzisiaj dostałem gierkę, od razu wybrałem instalowanie w wersji angielskiej ( steam wcześniej również ustawiony na ang.), zainstalowało sie ładnie, potem jakis update zaczął się ściągać, wszystko niby cacy i co?
Gra się wysypuje do pulpitu w różnych momentach bitew, czasami po 5 minutach czasami po 45 a czasami wcale!!! Zmiana ustawień graficznych nic nie daje, wyłączenie wszystkmch programów działających w tle tez nie, mój sprzęt to core2 duo e8400, 8800 GTS 512, także daje radę i wszystko płynie działa na większości ustawien na ultra i niektórych na high, ale przez te j..ne crashe nie moge nawet zdobyć głupiego fortu w drugim epizodzie kampanii RtI. Przecież to jest skandal żeby w takim stanie wprowadzać grę do sprzedaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forum totalwar.org.pl i oficjalnych to patch z super steama :) załatwił wszystkie wersje językowe oprócz angielskiej - wrzawa niezła się zrobiła :) ... coś chyba CA sobie w stopę strzela właśnie i będzie shit zamiast hitu - coś ala Spore ?
Coś mi się wydaję że wersja P2P zrobi furorę i znowu wydawcy zaczną biadolić że nie będę robić gier bo wszyscy piracą. Ale jak nie piracić skoro wydawca tak podchodzi do klienta - wypuszcza zabugowaną i nie sprawdzoną grę, używa jakiś dziwnych rzeczy typu steam, drm i sam Bóg wie co aby utrudnić niby piratom możliwość piracenia, a tak naprawdę to tylko oryginalnym userom życie zatruwają. I nie zdziwię się jak ci co zakupili oryginalną grę będę instalować craki i podobne udogodnienia - tylko po to aby móc sobie spokojnie pograć. I gdzie tu sens ?
Nawet pewnie słowa przepraszam nie usłyszymy tylko jakieś brednie bo coś tam coś tam .... i w związku na dużą skalę piractwa trzeba tak działać -
Robi to się już przykre i żałosne kiedy ktoś traktuje się jak potencjalnego złodzieja ..... tym razem ja czyje się okradziony.
I może ktoś powiedzieć że można grę oddać ! - no naprawdę to proste ;/ - wytłumaczyć pani w sklepie że gra nie działa bo jest zabugowana - ona nawet nie rozumie co ja do niej mówię :) i pokazuje napis - aby przemyśleć zakup gier i softu gdyż zwrotów nie przyjmują :) jest żałośnie na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Tuż po załadowaniu każdej bitwy wywala mi grę do systemu i wyświetla się raport o błędach. Może mi ktoś powiedzieć, co można zrobić, żeby można było grać bitwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 08:03, DanekZiom napisał:

Mam problem. Tuż po załadowaniu każdej bitwy wywala mi grę do systemu i wyświetla się
raport o błędach. Może mi ktoś powiedzieć, co można zrobić, żeby można było grać bitwy?

czytaj 20 postów wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by w końcu wysunąć głowę z piasku przeprosić za problemy i dać znać że coś co dalej z tym zrobią.
Jak na razie coraz bardziej kusi mnie odesłać pudełko z grą i Zażądać zwrotu pieniędzy za wadliwy produkt.
Jeszcze trochę takiego milczenia i olewania nas to wszyscy powinniśmy to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować