Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

A ja właśnie po raz piąty jestem Przodownikiem:P ALe ostatnie -2 od Wojmana na mnie podziałało, postanowiłęm sie w końcu poprawić:P Mam nadzieje że w końcu po siedmiu degradach dociągne do Brygadzisty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:38, szoszosz napisał:

jeszcze raz witam wszytskich, nastomiast moderatorzy mogą spać spokojnie :D

Widziałem twoje stare wybryki,ale uspokoję cię kNOTa i TYHE już na moderatorskiej łączce nie ma :).życzę ci też,żebyś nie spamował,zakładał besensowne tematy,dopisywał się do ww tematów i mądrze pisał.

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:37, Lisun napisał:

> jeszcze raz witam wszytskich, nastomiast moderatorzy mogą spać spokojnie :D
Widziałem twoje stare wybryki,ale uspokoję cię kNOTa i TYHE już na moderatorskiej łączce nie
ma :).życzę ci też,żebyś nie spamował,zakładał besensowne tematy,dopisywał się do ww tematów
i mądrze pisał.

Powodzenia!


a czego ich juz nie ma

czyzbz za zbanowanie mojej skromnej osoby ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:55, szoszosz napisał:

a czego ich juz nie ma

czyzbz za zbanowanie mojej skromnej osoby ? :P

kNot to chyba wyparował, bo nie słychać o nim, a TYHE sobie dalej żyje jak Sekretarz:) O ile wiem to zrezygnowała z bycia Moderatorem, pewnie psychicznie nie wytrzymała....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 22.08.2007 o 15:55, szoszosz napisał:

a czego ich juz nie ma, czyzbz za zbanowanie mojej skromnej osoby ? :P

Niee,kNOT zrezygnował, a TYHE poszła na emeryturkę.Są za to Budo Walgierz i inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2007 o 14:40, boduczek napisał:

> Zgadzam się. Sam nie dopisuje się do takich tematów, od kiedy dostałem za to degrada (i
spadłem
> na robotnika :P).
I można Cię nazwać wzorem do naśladowania :) To witaj w klubie, też po degradzie mnie oświeciło
xD I tak na marginesie, przyznaj jak bolesny jest upadek na Robotnika... :( Ale było mineło
i nie warto się tym przejmować, ważne by nie powtórzyć tego samego lub innego błedu w przyszłości
;)
Pozdrawiam

Racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ostrzezenie mozna chyba podciagnac pod "kacik zdegradowanych". :) Uzytkownik SinClers dostaje ostrzezenie za podszywanie sie pod moderatora. Avatar z czerwonym napisem "moderator" zostal juz usuniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:14, Wojman napisał:

W sumie ostrzezenie mozna chyba podciagnac pod "kacik zdegradowanych". :) Uzytkownik SinClers
dostaje ostrzezenie za podszywanie sie pod moderatora. Avatar z czerwonym napisem "moderator"
zostal juz usuniety.

przepraszam nie wiedziałem że to złe :(
mogę sobie dać nowego avatara bez napisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:14, Wojman napisał:

W sumie ostrzezenie mozna chyba podciagnac pod "kacik zdegradowanych". :) Uzytkownik SinClers
dostaje ostrzezenie za podszywanie sie pod moderatora. Avatar z czerwonym napisem "moderator"
zostal juz usuniety.

A od kiedy to moderatorzy informują w tym wątku, kto za co dostał ostrzeżenie/degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:05, SinClers napisał:

mogę sobie dać nowego avatara bez napisu?


Oczywiscie, ze mozesz sobie dac nowy avatar. Nie widze przeszkod.

--> Luke Shadow
W jakims watku musialem poinformowac o ostrzezeniu. Zrobilem to w kaciku zdegradowanych, bo wg. mnie najepiej sie do tego nadawal. Wystapil tu problem niestardardowy, wiec i informacja o ostrzezeniu tez niecodzienna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej było odnaleźć post użytkownika i na Niego odpowiedzieć lub napisać maila? Jeśli post nie jest odpowiedzią to użytkownik może nie zauważyć tego, że dostał ostrzeżenie. Wielu użytkowników ogranicza się do czytania jedynie kilku wątków i możliwość przeoczenia takiego ostrzeżenia jest naprawdę bardzo duża.

P.S. Coś ostatnio mniejszy ruch w tym wątku... Czyżby wszyscy karani rozumieli swoje grzechy i nie czuli potrzeby wywoływania dyskusji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:29, Kukowsky napisał:

P.S. Coś ostatnio mniejszy ruch w tym wątku... Czyżby wszyscy karani rozumieli swoje grzechy
i nie czuli potrzeby wywoływania dyskusji? ;)


Powiem Ci, że ostatnio w miarę spokój mamy, mało interwencji, kłódek czy skarg. I dobrze, oby tak było zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:39, Budo napisał:

Powiem Ci, że ostatnio w miarę spokój mamy, mało interwencji, kłódek czy skarg. I dobrze, oby
tak było zawsze :P


To pewnie efekt wakacji :) Spamerzy, ewentualnie zdziecianiali forumowicze chcą dać wam (modkom) odpocząć w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:29, Kukowsky napisał:

Jeśli
post nie jest odpowiedzią to użytkownik może nie zauważyć tego, że dostał ostrzeżenie.


Uzytkownik ktory dostal ostrzezenie przeczytal co napisalem w tym watku. Co wiecej zrozumial o co chodzi i wyglada na to, ze nie ma pretensji. Maila faktycznie moglem wyslac, wolalem jednak zeby pozostal na forum jakis slad po tym ostrzezeniu. Niemniej jednak jak wspomnialem uzytkownik wie co bylo nie tak, avatar ma juz OK, wiec mysle, ze te sprawe mozna zamknac.

Dnia 25.08.2007 o 15:29, Kukowsky napisał:

P.S. Coś ostatnio mniejszy ruch w tym wątku... Czyżby wszyscy karani rozumieli swoje grzechy
i nie czuli potrzeby wywoływania dyskusji? ;)


Ostatnio jakos pretensji o degrad czy ostrzezenie jest mniej. Mysle, ze to zasluga tego, ze kontakt z moderatorami jest jeszcze latwiejszy i przyjemniejszy. Co wiecej rozne apele (chocby o to, zeby sie nie dopisywac w watkach, ktore nadaja sie jedynie do zamkniecia) odnosza skutek, dzieki czemu i degradow jest mniej. Mysle, ze akurat z tego mozna sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:14, Wojman napisał:

Uzytkownik ktory dostal ostrzezenie przeczytal co napisalem w tym watku.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=2768 oraz http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49&pid=2769 . Początkowo nie wiedział.

Rzeczywiście lepiej byłoby, gdybyś odpowiedział Wojmanie na któryś z jego postów, wtedy by nie było całej tej sprawy. Poprzednie przypadki usuwania awatarów były właśnie robione w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:40, Sarturias napisał:

To pewnie efekt wakacji :) Spamerzy, ewentualnie zdziecianiali forumowicze chcą dać wam (modkom)
odpocząć w wakacje :)

Spamerzy nie - patrz ja xD xD a zdzieciniali forumowicze powylatywali ;)

A właśnie mam pytanie do Moderatorów - czy to jest sytuacja losowa czy tak jest zawsze w wakacje? Bo też widzę, że tu jakoś pusto...

--> Budo
Miejmy nadzieję, że spokój się utrzyma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem znieszmaczony!!!!!!!! Dlaczego usunięto mój avatar z flagą ZSRR!? Czy moderato może mi odpowiedzieć w czym av jest nieodpowiedni? Naprawdę czy na tym forum administratorem jest Kaczor a może Rydzol? Proszę o przywrócenie mojego avatara, jest woloność słowa i poglądów. Szanowałem gram.pl. Jeśli jest to serwis a''la radiomaryja.pl to ja już podziękuje. Pozdrawiam wiernych radiosłychaczy i ojców prowadzących (modów).



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:35, szoszosz napisał:

jestem znieszmaczony!!!!!!!! Dlaczego usunięto mój avatar z flagą ZSRR!? Czy moderato może
mi odpowiedzieć w czym av jest nieodpowiedni? Naprawdę czy na tym forum administratorem jest
Kaczor a może Rydzol? Proszę o przywrócenie mojego avatara, jest woloność słowa i poglądów.
Szanowałem gram.pl. Jeśli jest to serwis a''la radiomaryja.pl to ja już podziękuje. Pozdrawiam
wiernych radiosłychaczy i ojców prowadzących (modów).

Znam ze Statystyk legendy o Tobie xD A avka to sobie chyba możesz dać znowu? Chyba wiesz jak się go ustawia? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:37, NuGGet napisał:

Znam ze Statystyk legendy o Tobie xD

Ja nie

>A avka to sobie chyba możesz dać znowu? Chyba wiesz jak

Dnia 25.08.2007 o 19:37, NuGGet napisał:

się go ustawia? xD

Ale jeśli ten został usunięty bo coś tam było w nim nie tak to nie może tego samego. Widać coś było nie tak... skoro usunęli. Faktem jest, że sposób w jaki wyraził swą opinię jest głęboko mówiąc nie na miejscu i nie wiem, czy awatar mu będzie potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować