Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 15:40, In The End napisał:

Arrrr zaraz pewnie znowu dostane degrada:p ale będzie to dopiero czwarty.

A za co znowu?:P I dopiero 4?!Ja mam jednego,ale już mi wystarczy,a ty jak powiedziałes będziesz mieć 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:40, In The End napisał:

Arrrr zaraz pewnie znowu dostane degrada:p ale będzie to dopiero czwarty.


Przyznaj się, co zrobiłeś? ;P Za nic nie dostaniesz. A ta druga część zdania brzmi tak... masochistycznie :D "dopiero czwarty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad to nie taka zła rzecz:p...przynajmniej stawiam na "swoim":]
Nie za bardzo zależy mi na własnym tytule, którego i tak pewnie nie będę mieć...jedynie co mnie denerwuje w moim statusie, to fakt że niektórzy forumowiczy piszą---> o_O nowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ;-) Widać że idziesz w moje ślady. Teraz robisz totalną rozrubę na forum, a potem zaczniesz normalnieć :D Po prostu staraj się nie zakładać tematów, i najpierw pomyśleć, czy post który chcesz napisać ma w ogóle sens. Np. - napisać w temacie który jest do zamknięcia "Ten temat powinien dostać kłódkę, kolega podał linka" czy wyjść z tematu i pobawić się w grze forumowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:59, In The End napisał:

Degrad to nie taka zła rzecz:p...przynajmniej stawiam na "swoim":]


Ale za co miałbyś dostać tego czwartego degrada? Z tego co widać w statystykach złapałeś ich "dopiero" trzy, a za recydywę są ostrzejsze kary, czasem nawet leci -3. Ah, a czasem ban, tak jak dostał pro evo. :P (notabene upiordliwy dostał kiedyś -5, ale to nie było za recydywę i to był ...ewenement)

Dnia 16.02.2007 o 17:59, In The End napisał:

Nie za bardzo zależy mi na własnym tytule, którego i tak pewnie nie będę mieć...jedynie co
mnie denerwuje w moim statusie, to fakt że niektórzy forumowiczy piszą---> o_O nowy!


Dlatego lepiej nie dostawać tych degradów. Chociaż tak mogą napisać tylko nowi użytkownicy, bo ci siedzący na forum dłużej raczej Cię kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:00, Jaki Ganh1 napisał:

Gratuluje ;-) Widać że idziesz w moje ślady. Teraz robisz totalną rozrubę na forum, a potem
zaczniesz normalnieć :D Po prostu staraj się nie zakładać tematów, i najpierw pomyśleć, czy
post który chcesz napisać ma w ogóle sens. Np. - napisać w temacie który jest do zamknięcia
"Ten temat powinien dostać kłódkę, kolega podał linka" czy wyjść z tematu i pobawić się w grze
forumowej.

Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:11, Książe Pólkrwi napisał:

> Arrrr zaraz pewnie znowu dostane degrada:p ale będzie to dopiero czwarty.
Powinno byc więcej niz degrad

Dziękuję:p ah! więcej niż degrad--->znaczy awans;] ty zaś lepiej pisz dłuższe posty, takie"tycie" mogą być uważane jako...spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad więcej znaczy od chlorowych wybielaczy ;)
Sam to przechodziłem, wierz mi. Na takich stopniach jest łatwiej, bo szybciej zdobywasz...a co ma powiedzieć Sekretarz, jeśli dostałby degrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:02, Skarmory napisał:

za za spam zostałę mzdegradowany do robotnika z przodownika :P


Ech, który to już raz? Czy wreszcie ta degradacja będzie dla Ciebie sygnałem, że należałoby coś zmienić w swoim zachowaniu? A może jest Ci to zupełnie obojętne? Piszesz, że zostałeś zdegradowany za spam, a swoją wypowiedź w tym wątku ograniczasz tylko i wyłącznie do jednego krótkiego i lakonicznego zdania. Zastanów się nad swoim zachowaniem, zastanów się dobrze za nim klikniesz na ikonkę "Dodaj post". To naprawdę nie jest trudne. W ogóle najlepiej by było, gdyby ten wątek nie istniał. Niestety zawsze znajdzie się jakiś delikwent...
Pozdrawiam i mam nadzieję, że mój post skłoni Cię do refleksji Robotniku... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:02, Skarmory napisał:

za za spam zostałę mzdegradowany do robotnika z przodownika :P

Pokarz jeszcze temat w którym "oberwałeś"...ale patrząc na twoje zamiłowanie quizami i zabawami nie widzę w tym nic niezwykłego:p---> jeśli to cię pocieszy ja byłem dwa razy w takiej sytuacji jak ty ale degrada dostałem za coś większego./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 09:09, tykus napisał:

A ja mam inne pytanie ;) Czy ludzie na forum korzystają z tych formularzy do modków i czy to
wam mocno robotę uławia??? ;) (Jak tak to się kiedyś na modka zgłoszę) :P


To pytanie pasuje do topicu o moderatorach, tam dowiesz sie wszystkiego. :) Ale tak, dzieki formularzowi robota jest latwiejsza i przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, zdegradowany za, jak to moderator nazwał, Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie. Od razu -1, mimo że wcześniej nie dostałem żadnego ostrzeżenia. Dziwne jest też to, że osoba startująca w konkursie na najlepszy avatar dając avatar z Stalinem, ze słowami w poście "ku chwale ojczyzny" nie dostaje nawet ostrzeżenia, a ja po dodaniu grafiki antyaborcyjnej i propagującej sprzeciw wobec homoseksualizmu dostaje degrada. Nie wspominając już o tym, że wcześniej w tamtym wątku (homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet~) odbywała się rozmowa na temat kontrowersyjnych ''reklam''. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale CDP chyba powinno zrobić selekcję wśród moderatorów... Zabieram się za wypełnianie formularza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować