Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Settlers II: Wikingowie - okiem Chimairy

31 postów w tym temacie

Hakken

Ci którym w Settlers II: 10 lecie zabrakło ich ulubionej frakcji nie muszą się już martwić. Brodatym wojownikom z północy poświęcono oddzielny dodatek. Co prawda Wikingowie nie wnoszą zbyt wiele nowego do serii, ale przecież nie tego spodziewamy się po klasycznych już Settlersach.

Przeczytaj cały tekst "Settlers II 10-lecie: Wikingowie - okiem Chimairy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko kiedy wyjdzie ten dodatek na polskim rynku i ile będzie kosztował...
Bo pamiętam że początkowo miał się pojawić jakieś pół roku temu. A bez doddatku ani rusz żeby grać przez Internet (bo większość graczy to Niemcy z dodatkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:19, Maq2007 napisał:

Pytanie tylko kiedy wyjdzie ten dodatek na polskim rynku i ile będzie kosztował...
Bo pamiętam że początkowo miał się pojawić jakieś pół roku temu. A bez doddatku ani rusz żeby
grać przez Internet (bo większość graczy to Niemcy z dodatkiem).



no z tego co sie orientuje dodatek Wikingowie bedzie w TS http://www.gram.pl/news_9gnjHu7_TOPSELLER_ujawniamy_ostatnie_tytuly.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj - jak człowiek sobie przypomni czasy spędzone przy Settlersach (zwłaszcza pierwsza cześć na amidze z dodatkowym modułem pamięci no inaczej nie ruszała) to się łezka w oku kręci :)
Ciągle noszę się z zamiarem kupna 10 lecia - może wreszcie się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czym się różni Settlers II: 10-lecie od Settlers II: 10-lecie: Wikingowie? Bo te pierwsze kupiłem gdzieś pół roku temu (jak nie wiecej) i nie wiem czy to przypadek nie dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:51, Konrades napisał:

Mam pytanko czym się różni Settlers II: 10-lecie od Settlers II: 10-lecie: Wikingowie? Bo te
pierwsze kupiłem gdzieś pół roku temu (jak nie wiecej) i nie wiem czy to przypadek nie dodatek?


Wikingowie to dodatek do 10-lecia, niesamodzielny. Edycja w TS to premiera w polskiej wersji językowej.
Kamil.i.Maciek więcej na pewno tu powiedzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlersów lubię, ale Dziesięciolecie było "jedynie" dobre. Liczyłem na coś więcej. Na szczęście tym czymś jest - co widać już po demie - The Settlers: Rise of an Empire. Ta gra będzie hitem. Lepiej zaoszczędzić kasę i wydać ją na nowych osadników, niż na taki sobie dodatek do takiej sobie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:31, akne napisał:

Wikingowie to dodatek do 10-lecia, niesamodzielny. Edycja w TS to premiera w polskiej wersji językowej.


A podstawki dziesięciolecia nie będzie w TSie? Przecież to beznadziejnie będzie wyglądało na półce: jedna edycja w opakowaniu premierowym a druga w tym nowym jadowito-zielonym pudełku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:31, akne napisał:

Kamil.i.Maciek więcej na pewno tu powiedzą :-)


Dziękujemy Ci Akne za uznanie :) Będziemy się starać żeby było dużo porad, prosimy również o pamięć, aby na grach z tej serii była informacja o naszej oficjalnej stronie Settlers.gram.pl :)

Ps: Jak przetłumaczycie podtytuł Rise of an Empire? Bardzo potrzebuję tej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować