Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Cropp Town - Temat ogólny

39 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 17:17, juke napisał:

O. Ja też mam parę, fajne ciuchy mają, i nie jest tak drogo z porównując inne sklepy.

ja ostatnio kupiłem spodnie za 129.90, koszule z krótkim rękawem 49.90, smycz 14.90zł, 2 swetry po 109.90zł
i plecak 89.90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam parę ubrań z tego sklepu. Dobra jakoś materiału i szycia chociaż ceny są troszkę jak u Nike ,Adidasa czy Pumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o "Crop" pierwszy raz slysze :-p moze dlatego, ze w moim miescie sa tylko 3 centra handlowe ;-) budujace sie jeszcze... a maja tam jeansy :D bo musze sobie kupic :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka bluzek i bluz- jestem zadowolony, nie prują się, dobra jakość materiału. Jedynie buty mnie kompletnie nie przekonują, choć to kwestia stylu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cropp jest świetny. w przeważającej czesci własnie ta sie ubieram... Spoko jakość, ceny troche wysokie ale warto. Raz się zawiodłem tylko jak kupiłem buty i po jakimś czesie zaczeły się rozchodzić jakby z bazzaru. Ale generalnie jest naprawde ok... Zawsze na wejściu mam 50 zeta znizki + kupony na kolejne żniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:07, Marcin08 napisał:

Cropp jest świetny. w przeważającej czesci własnie ta sie ubieram... Spoko jakość, ceny troche
wysokie ale warto. Raz się zawiodłem tylko jak kupiłem buty i po jakimś czesie zaczeły się
rozchodzić jakby z bazzaru. Ale generalnie jest naprawde ok... Zawsze na wejściu mam 50 zeta
znizki + kupony na kolejne żniżki :)

popieram ale buty nigdy mi się nie rozpadały.
ja mam teraz 100zł zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd otwarto w moim mieście Croppa, ubieram się głównie tam. No, czasem w Deepie, ale największa część moich ubrań pochodzi właśnie z Croppa. Nawet teraz siedzę przed kompem w t-shircie i bluzie z Croppa, tylko spodnie z Deepa :D. Mają ciekawe modele i fasony ciuchów, fajne t-shirty z ciekawymi nadrukami :D, fajne bluzy i koszule, tylko do spodni mam zastrzeżenia (krótkie spodenki są spoko). Ceny są co prawda dość wysokie, ale często są jakieś przeceny i promocje, więc zwykle część kosztów się redukuje. Jakościowo ubrania są bardzo dobre, nawet moja rodzicielka to potwierdziła (w końcu to ona ma z moimi ciuchami największą styczność - to ona je pierze i prasuje, ja je tylko noszę :D). Generalnie w Croppie każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe (któe podobno są takie jak Twoje) są ok. Ale poprzeednie, białe takie rozpadły się szybko...
A propos, wczoraj sobie nareszcie torbe zakupiłem w, a jakże Cropie... Swiętna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ciuchy tam są ! Niestety nie mam Cropp-a nigdzie w pobliżu miejsca zamieszkania :( Jak byłem na wczasach w Łebie, to kupiłem bluzę z kapturem (promocja była - za 69,90 zamiast 119) i Spodnie, "dżinsowe", 3/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego sklepu. Niektóre tam ubrania są wręcz śmieszne. Oczywiście trafią się jakieś fajne bluzy, koszulki lub spodnie, ale sporadycznie. Ogólnie nie lubię stylu Cropp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować