Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Hehe, ja byłem pierwszy, tylko jakoś postów dodawać nie mogłem i na E-maila mu wysłałem. ;P

Pozdr.

Problematik@ o ile kolory na tle nie powtarzają się na postaci możesz przytrzymać shift+o i kliknąć na jakiś kolor(na obrazku), program zaznaczy a ty wtedy klikasz delete i po problemie. :P [jeżeli chcesz coś takiego wykonać to najpierw otwórz plik dodaj przezroczystą warstwę pod spód i zapisz w png] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:34, przemcio256 napisał:

Ja zawsze robię w gimpie... jeżeli masz postać na tle jednolitym to wystarczy tylko kilka
kliknięć (Zaznaczenie rozmyte) a jeżeli tło jest bardziej skomplikowane to trzeba ręcznie...

Mi w gimpie nie za tęgo to idzie, ale jeszcze popróbuje,kiedyś trzeba się takich rzeczy nauczyć. A co do tła to jest bardzo niejednolite ;PP

Dnia 19.01.2009 o 13:34, przemcio256 napisał:

Jest też taka stronka gdzie masz gotowe wycięte postacie http://planetrenders.net/

Dzięki, ale chyba jednak wolę sam coś zrobić.

albinskia
Niestety zarówno obrazek jak i tło to różne odcienie tego samego koloru (przeważa szary), ale też dzięki za pomoc, kiedyś może się taka inf. przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem troszkę czasu i przygotowałem stosunkowo dużą bazę mgiełek.

20 rodzajów mgiełek czarnych, i tyle samo białych. Różny stopień przezroczystości. Nawet najwybredniejsi powinni być zadowoleni.

http://www.speedyshare.com/251541775.html

To był mój czas i moja praca, więc myślę że to uszanujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:00, albinskia napisał:

Powiększ z 800% lub więcej i gumkuj jak skomplikowane tło. :P

A wiesz, że pomyśleliśmy o tym samym :-) Trochę pracochłonne, ale liczy się efekt, a nie czas spędzony nad pracą (czy jakoś tak :PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy(teoretycznie) są Ci bardzo wdzięczi. :) Tylko czy wszyscy będzą wiedzieli jak je umieśćić na tapecie? ^^ Dobra lepiej nie będę już dramatyzował. ;P Ktoś powinien poprosić moderatora o przypięcie posta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:44, albinskia napisał:

Wszyscy(teoretycznie) są Ci bardzo wdzięczi. :) Tylko czy wszyscy będzą wiedzieli jak
je umieśćić na tapecie?

To się dopiszę.

Przezroczystość ustawiamy w okienku "Tło główne" i tyle, można, a wręcz należy także ustawić powtarzanie tejże mgiełki.

Dnia 19.01.2009 o 14:44, albinskia napisał:

Ktoś powinien poprosić moderatora o przypięcie posta. :)

Już to zrobiłem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt z robiących layouty praktycznie tutaj nie zagląda, ale zapytać nie zaszkodzi.
Czy mógłby mi ktoś zrobić layouta związanego z całą serią o agencie 007 lub z filmem The Godfather ?
Bez różnicy który, dlatego daję wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 14:49, Chaotizz napisał:

To się dopiszę.

To bardzo dobrze. :)

Dnia 19.01.2009 o 14:49, Chaotizz napisał:

Przezroczystość ustawiamy w okienku "Tło główne" i tyle, można, a wręcz należy także
ustawić powtarzanie tejże mgiełki.

To bardzo dobrze. :P

Dnia 19.01.2009 o 14:49, Chaotizz napisał:

Już to zrobiłem. ;P

Osz ty! Przez Ciebie spadnie poziom spamu w tym temacie. :P A tak na poważ nie to bardzo dobrze zrobiłeś. :)

LuQeMaSTEr@ Bym chętnie z Bondem zrobił, lecz czasu nie mam. :( Jak byś nikogo nie znalazł przez dłuższy czas to może w weekend bym coś wykombinował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprosi3bym ciemne t3o przez środek obrazka (1) oraz te dwie postacie wyciętę i wklejone tak aby wchodziły na pierwszy plan (na ciemne tło), dwarf po prawej a undead po lewej, będę bardzo wdzięczny ;)

20090127154821

20090127154826

20090127154831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:04, Kaucz napisał:

Mam do oddania parę layoutów - są dość stare a wtedy mój talent był strasznie mały :)

-Kirby
-Fantasy (Aion Online)
-Fable
-Pure
-LittleBigPlanet



Hmmm to ja chętnie bym wziął tego z Pure''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tu kilkanaście(dziesiąt?) layoutów mojej produkcji... Może znajdziecie coś dla siebie.

40mb plików to nie jest mało.


http://rapidshare.com/files/184949781/Layouty.rar.html


-----------------------------------------------------------------------------

Poświęciłem troszkę czasu i przygotowałem stosunkowo dużą bazę mgiełek.

20 rodzajów mgiełek czarnych, i tyle samo białych. Różny stopień przezroczystości. Nawet najwybredniejsi powinni być zadowoleni.

http://www.speedyshare.com/251541775.html

Przezroczystość ustawiamy w okienku "Tło główne" i tyle, można, a wręcz należy także ustawić powtarzanie tejże mgiełki.

To był mój czas i moja praca, więc myślę że to uszanujecie.

Pozdrawiam, Chaotizz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 17:45, krzycho250 napisał:

To ja spytam ogolnie czy ktoś jeszcze wykonuje layouty na zamówienie ?
Macie jakieś ciekawe, niewykorzystane projekty to prosze abyście zarzucili tutaj

Przypięty post, może znajdziesz coś dla siebie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27757&pid=2217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować