Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 21:07, Vued napisał:

Ave!
Mam do was prośbę, o Wielcy Graficy, zrobicie dla mnie laya o tematyce Assassin''s Creed?
Tapetkę chcę taką jaką dodałem do posta, proszę tylko o taki przezroczysty pasek na środku.
Jakieś belki czy nagłówki też możecie dodać. Z góry dzięki ^^

ja ci zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy mógłbym poprosić o Layek w stylu Rock/Punk/Metal? Najlepiej z jakąś gitarą albo Slashem(GnR) W tle. Potrzebuję rockowego Layka. Z góry dzięki:) PS: Najlepiej, żeby też były ładne belki, napisy i ten pasek gdzie jest mój awatar (tam gdzie mam loga Gibsona i Fendera) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:28, Tokix napisał:

Właściwie ja jestem tutaj z J & L Company,
i już się podjełem roboty laya :)


Jeśli mówisz o layu dla mnie to wielkie dzięki, bo słyszałem że jesteście dobrzy w te klocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o jakiegoś porządnego lay''a gdzie motywem przewodnim byłaby : Lama (zwierzę ;))
Lamy mogą być różnorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:02, mcarbon napisał:

lay dla Kirabaxa-a


wow ! Zrobiłbyś mi też takiego ? Z motywem z BF2. Ten dla kirabaxa bardzo mi się podoba ale jakbym go wziął to by się pewnie wkurzył. Ale ten mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka. Proszę aby ten layek był w stylu tylko i wyłącznie rockowym. Na tapecie może być Slash, GnR albo najlepiej Velvet Revolver(zespół), albo po prostu zdjęcie jakiejś gitary, sprzętu scenicznego itp. Ale najlepiej Velvet Revolver:) Prosił bym o(jeżeli to możliwe) Layka z fajnymi belkami, kolorami napisów oraz tym dużym banerem u góry(tam gdzie moja ksywa i avatar):) Byłbym bardzo wdzięczny:) Nie mam ręki do robienia layków, a chciałem rockowy:)
GG:13431406
Emil : szubi94@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 22:52, Grizzly. napisał:

> lay dla Kirabaxa-a

wow ! Zrobiłbyś mi też takiego ? Z motywem z BF2. Ten dla kirabaxa bardzo mi się podoba
ale jakbym go wziął to by się pewnie wkurzył. Ale ten mi się bardzo podoba :)

Grizly nie ma sprawy :)
Oczywiście , że ci zrobię jak by co to powiadomię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mobtel co się na mnie uwziołeś !!!
Grizzly się podoba mój Lay !!! i chce żebym mu zrobił podobny!!!
Tobię się nie podoba to nie musisz krytykować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem layem to nazywasz?Widze że ktoś ci zrobił laya, a ty mu ukradłeś honory, żal mi go bo teraz cfaniakujesz co ty to nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt ( jak sądzę ) sie na ciebie nie uwziął. Inni chcą ci po prostu wytłumaczyć że tworzenie layoutów to nie taka prosta sprawa na jaką wygląda. Aby dać na obrazek przeźroczystość ( przyciemnić / rozjaśnić ) nie trzeba być jakimś specjalistą. Wystarczy parę minut googlowania i ćwiczenia na obrazkach. A lay to nie tylko tło ale i belki, klejenie grafik, tła i wiele innych rzeczy ... ogólnie trzeba się na tym dość dobrze znać. Fajnie że chcesz to robić ale naprawdę warto trochę poćwiczyć. Ja wiem że layów robić nie potrafię więc zleciłem to osobie która się na tym zna i efekt był wyśmienity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja : post do mobtel
Oj weś się zamknij !!!!!
Tamten Lay z crysisa to specialnie nie zmieniałem bo mi się podobał!!!
A teraz mam z dirty i sam go zrobiłem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laya zrobiłeś jezuuu
Tak przyciemniać i rozjaśniać każdy umie, a ty to latem nazywasz, popatrz u mnie, żadnyvh tapet oprucz tej w nagłówku, ręczna robota, mów po prostu że przyciemniasz i rozjaśniasz tapety, nwet pewnie nie wiesz jakie wymiary mają nagłówek i belka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koniec kłótni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować