Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

Resident Evil 5 - Temat ogólny

226 postów w tym temacie

Kurde, oglądnijcie sobie trailer Resident Evil 5 z GameTrailers (ale ten w HD), a szczena wam opadnie po prostu. To będzie wielka gra :D . Bosh, te ruchy, ta grafika, te lokacje, ten klimat, ta animacja, te bronie, te chwyty, ta kamera, gra jako całość jest po prostu powalająca! Ja już nie mogę się doczekać, bo to będzie po prostu szok, to wyznaczy nowy gatunek po prostu. Nowa generacja gier akcji z elementami survival horroru!!! Chris Redfield jest taki umięśniony, taka prawdziwy hardcore''owy komandos, musi się zmierzyć z niezliczoną ilością przeciwników... To jest poezja!!! Szkoda tylko, że premiera za dwa latka ;[ , no ale truno, jakoś to wytrzymamy. A co wy sądzicie na temat tej gry? Podoba wam się zmiana i gra jako całość, czy sądzicie, że klasyczne RE były lepsze? Ja osobiście powiem, że klasyczne RE byłe zaje****e, lecz teraz już potrzeba czegoś nowego. Powiem po prostu: STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ TEN RE5!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:29, Light Prince napisał:

Kurde, oglądnijcie sobie trailer Resident Evil 5 z GameTrailers (ale ten w HD), a szczena wam
opadnie po prostu. To będzie wielka gra :D . Bosh, te ruchy, ta grafika, te lokacje, ten klimat,
ta animacja, te bronie, te chwyty, ta kamera, gra jako całość jest po prostu powalająca!


Stary, wyluzuj trochę, bo jak wyjdzie i odpalisz, to już nie będziesz tak podjarany.

Dnia 20.09.2007 o 18:29, Light Prince napisał:

Ja
już nie mogę się doczekać, bo to będzie po prostu szok, to wyznaczy nowy gatunek po prostu.
Nowa generacja gier akcji z elementami survival horroru!!!


Nie, to po prostu jest survival horror z lepszą grafiką xD

Dnia 20.09.2007 o 18:29, Light Prince napisał:

Chris Redfield jest taki umięśniony,
taka prawdziwy hardcore''owy komandos, musi się zmierzyć z niezliczoną ilością przeciwników...


Ej, bo pomyślę, że homo jesteś :P

Dnia 20.09.2007 o 18:29, Light Prince napisał:

To jest poezja!!! Szkoda tylko, że premiera za dwa latka ;[ , no ale truno, jakoś to wytrzymamy.
A co wy sądzicie na temat tej gry? Podoba wam się zmiana i gra jako całość, czy sądzicie, że
klasyczne RE były lepsze? Ja osobiście powiem, że klasyczne RE byłe zaje****e, lecz teraz już
potrzeba czegoś nowego. Powiem po prostu: STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ TEN RE5!!!


Uważam, że gra odniesie spory sukces. Jednak już ludzie mają problemy z dyskryminacją rasy czarnej. Dopóki się zabija "białych zombie", to wszystko jest OK, ale jak się tknie Murzynów, to przesrane :/ Fajnie jakby to jeszcze wyszło na Wii, ale tu będzie Umbrella Chronicles, a do tego Zapper :) Nie jestem fanem RE, ale nowe części mi już podpasiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:37, Light Prince napisał:

Jest petycja w sprawie RE5 na Wii i jest już o ile dobrze pamiętam około 24 tysiące głosów...
Jak znajdę linka to dam tu :) .


Wiem, że jest petycja. Nawet się tam podpisałem :P Ale ona i tak nic nie da. Twórcy nie są ulegli takim petycjom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 19:37, Light Prince napisał:

Jest petycja w sprawie RE5 na Wii i jest już o ile dobrze pamiętam około 24 tysiące głosów...
Jak znajdę linka to dam tu :) .


na wii????????????szczerze ........to myśle że na wii nie pójdzie albo będzie się strasznie ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 18:29, Light Prince napisał:

Kurde, oglądnijcie sobie trailer Resident Evil 5 z GameTrailers (ale ten w HD), (...) Bosh, te ruchy, ta grafika, te lokacje, ten klimat,
ta animacja, te bronie, te chwyty, ta kamera, gra jako całość jest po prostu powalająca!(...)



eee animacja i ciosy imo identyczne jak w RE4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 17:58, geralt z rivii7 napisał:

na wii????????????szczerze ........to myśle że na wii nie pójdzie albo będzie się strasznie
ciąć

Możesz mi wytłumaczyć jak gra może nie pójść na konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:59, NuGGet napisał:


> na wii????????????szczerze ........to myśle że na wii nie pójdzie albo będzie się strasznie

> ciąć
Możesz mi wytłumaczyć jak gra może nie pójść na konsoli?


wii ma cieńką grafike i ma gforsze parametry od ps3 i x360 nadrabia grywalnością .......może nie pójśc normalnie jak na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 18:01, geralt z rivii7 napisał:

wii ma cieńką grafike i ma gforsze parametry od ps3 i x360 nadrabia grywalnością .......może
nie pójśc normalnie jak na kompie

Jak wyjdzie na Wii to będzie normalnie działało, bez żadnych ścinek... Grafika będzie gorsza niż np. na X360, ale nie może być tak że gra będzie się cieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:02, NuGGet napisał:


> wii ma cieńką grafike i ma gforsze parametry od ps3 i x360 nadrabia grywalnością .......może

> nie pójśc normalnie jak na kompie
Jak wyjdzie na Wii to będzie normalnie działało, bez żadnych ścinek... Grafika będzie gorsza
niż np. na X360, ale nie może być tak że gra będzie się cieła.


na xboxie mi sie pare gier cieło........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:01, geralt z rivii7 napisał:

>
> > na wii????????????szczerze ........to myśle że na wii nie pójdzie albo będzie się
strasznie
>
> > ciąć
> Możesz mi wytłumaczyć jak gra może nie pójść na konsoli?

wii ma cieńką grafike i ma gforsze parametry od ps3 i x360 nadrabia grywalnością .......może
nie pójśc normalnie jak na kompie


_-_ to jest konsola i wszystko jest robione tak, żeby wyglądało pięknie i chodziło płynnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:04, bojanzaw napisał:

> >
> > > na wii????????????szczerze ........to myśle że na wii nie pójdzie albo będzie
się
> strasznie
> >
> > > ciąć
> > Możesz mi wytłumaczyć jak gra może nie pójść na konsoli?
>
> wii ma cieńką grafike i ma gforsze parametry od ps3 i x360 nadrabia grywalnością .......może

> nie pójśc normalnie jak na kompie

_-_ to jest konsola i wszystko jest robione tak, żeby wyglądało pięknie i chodziło płynnie...


no wiem ale na x360 mi sie parę gier cieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff jako, że w temat nazywa się ogólny to tutaj coś bazgrnę:D
Oglądaliście najnowszy filmik o resident evil 5?
Nie?
http://www.gametrailers.com/player/34647.html
Ja nie mogłem oczu oderwać. Grafika powala, a scenka z szotganem - boska:) Klimat lokacji znanych z czwóreczki powinien być zachowany(ekstra wyglądają podziemia), ale nie wiem jak wyjdzie z przeciwnikami(straszny tłum, ale ucieczka bądź likwidacja tegoż mięska powinna być efektowna) Trudno też ocenić czy uszkodzenie ciała będą kończyły się na odstrzeleniu głowy. Atak z noża i wspomnianego szotgana skoczył się malowniczym wyciekiem krwi, a nie rozerwaniu ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 16:58, Forgotten napisał:

Pff jako, że w temat nazywa się ogólny to tutaj coś bazgrnę:D
Oglądaliście najnowszy filmik o resident evil 5?
Nie?
http://www.gametrailers.com/player/34647.html
Ja nie mogłem oczu oderwać. Grafika powala, a scenka z szotganem - boska:) Klimat lokacji
znanych z czwóreczki powinien być zachowany(ekstra wyglądają podziemia), ale nie wiem
jak wyjdzie z przeciwnikami(straszny tłum, ale ucieczka bądź likwidacja tegoż mięska
powinna być efektowna) Trudno też ocenić czy uszkodzenie ciała będą kończyły się na odstrzeleniu
głowy. Atak z noża i wspomnianego szotgana skoczył się malowniczym wyciekiem krwi, a
nie rozerwaniu ciała.

Cudo! Jestem fanem horrorów i całej seri Resident Evil i mam nadzieje że czesc 5 bedzie tak samo dobra jak 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak na ponad 2 minutowy trailer to pokazuje dosyć wiele.

Grafika oczywiście bardzo piękną. Ale oglądając to wszystko stwierdzam jedno.

Ta gra to będzie coś nowego niż poprzedniczki ponieważ, widać że jesteśmy prawie na otwartym terenie.

Więc można powiedzieć że w tej grze będzie mnóstwo akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra serio ma szanse zrobić rewolucje nie tylko pod względem grafy! Część tego trailera to cut scenki, a tam grafika zawsze jest lepsza i bardziej dopracowana ale spora część to po prostu grameplay i tam video wygląda równie dobrze! Chyba w żadnym RE nie było takiej ilość potworów do zabicia no i ta walka wręcz też się tu pięknie przedstawia! Kurde mam zamiar kupić RE4 i jeśli choć w połowie będzie wyglądał jak ten to chyba się od kompa nie odkleje! Już zaczynam się bać!:D Naprawdę piękna rzecz! Tylko trzeba mieć takiego kompa:/ Ci co mają konsole nie muszą się martwić ale pctowcy? No chyba, że mi pójdzie na starym poczciwym PSXsie, który pamięta jeszcze czasy RE2 i 3 ale wciąż ma się u mnie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować