Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Wreszcie gra typu GTA jako MMO. Zawsze mi się marzyło coś takiego. Słyszałem, że ma nie być w niej abonamentu. Jeśli producenci się nie rozmyślą, będzie to jedyne MMO, w które NA PEWNO zagram. bo zapowiada się ciekawie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:28, 8bit napisał:

Wreszcie gra typu GTA jako MMO. Zawsze mi się marzyło coś takiego. Słyszałem, że ma nie
być w niej abonamentu. Jeśli producenci się nie rozmyślą, będzie to jedyne MMO, w które
NA PEWNO zagram. bo zapowiada się ciekawie. ;)


Jak najbardziej. Oby tylko świat był wystarczająco "otwarty", bo to właśnie było największą zaletą GTA. Śledzę ten tytuł od bardzo dawna, praktycznie od pierwszych zapowiedzi, kiedy dostępne były tylko dwa screeny i lakoniczny tekścik na gamespocie.

Wyobrażacie sobie tę atmosferę? Kilkunastu graczy w roli gliniarzy pędzi ulicami miasta na sygnale w pogoni za jakimś biedakiem, który miał pecha być w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie... Bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 21:36, Ringno5 napisał:

[ciach]

Wyczytałem gdzieś, że w grze nie będzie levelowania. Na początku uznałem, że to niezbyt fajnie. Ale po głębszych przemyśleniach ;] uznałem, że tak będzie lepiej. Wreszcie w jakimś MMO będzie się liczył SKILL, a nie ilość spędzonych bezmyślnie przed kompem godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 15:55, 8bit napisał:

Wyczytałem gdzieś, że w grze nie będzie levelowania.


Nawet jeśli nie będzie, to jakiś system "awansowania" na pewno dorzucą. Nawet w GTA wiele zależało od części miasta, w której akurat jesteśmy (np. dostępność broni). Być może podobny system znajdzie się i tutaj - zamiast XP, będzie np. konkretna ilość kasy, jaką musimy zebrać, żeby móc kupić lepszy wóz czy coś w tym stylu. Stróże prawa pewnie też będą mieli dostępny jakiś system awansów (a przynajmniej miło by było, gdyby ze zwykłego posterunkowego można było dojść choćby do komisarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ta gra ma w ogóle wyjsć? Są w ogóle przewidziane jakieś abilitisy? Bo jak to takie zwykła nawalanka to w każdej chwili moge sobie odpalic multi GTA IV i mam to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 23:57, Citkowsky napisał:

Kiedy ta gra ma w ogóle wyjsć? Są w ogóle przewidziane jakieś abilitisy? Bo jak to takie
zwykła nawalanka to w każdej chwili moge sobie odpalic multi GTA IV i mam to samo:)


premiera ma być w pierwszym kwartale 2010 roku, ale pewnie i tak wyjdzie na wakacje albo na świeta. Co do reszty to nie wiem, nie śledzę za bardzo tej gry, nie chcę się rozczarowywać po zagraniu w nią. Bo wrobiłem się tak głównie z Undercoverem, tak się na to przygotowywałem, ślina strumieniami z ust ciekła, a tu wyszedł shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak wyjdzie full wersja tej gry to i ja zaszczycę w nią pyknąć ;), nawet ją kupię :D.
Mam tylko jedno pytanie..., czy jak będziecie tworzyć swojego bohatera, to będziecie go upodabniać w wyglądzie jak wy wyglądacie w real world?.
Bo ja mam taki zamiar... ale jeden będzie w tedy problem... że stracę anonimowość wtedy w grze ;P, a jak widziałem na YouTube to edytor postaci jest bardzo Pr0 zrobiony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę stary ten post ale na niego odpowiem. Wygląd twojej postaci zależy wyłącznie od ciebie jak go zrobisz zależy wyłącznie od ciebie. Ja raczej nie mam zamiaru tworzyć kopii siebie. Najprawdopodobniej stworze jakiegoś metala albo rockmana z długimi włosami z old schoolowym muscle carem i jedziem all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:00, Ezio napisał:

Już? Fajnie by było, w marcu mam urodziny:)


No bardzo fajnie by było ;) Ale wiesz co myśle ? Że to prawda :) Bo trwają już beta - testy APB więc w marcu się okaze , trzeba śledzić , krok po kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:39, Ezio napisał:

Jeśli tak będzie, moja lista zakupów się powiększy.:)


No tak tylko ciekaw jestem jeszcze wymagań i konkretnej daty :P , ale GTA IV mialem na full więc pójdzie na 100 pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 14:13, Kirabaxior napisał:

Duke Nukem Forever miał się pojawić tak gdzieś w 2003 roku. Nie wyszedł, i nie płaczę
:>

Akurat. Pewnie codziennie płaczesz w poduszkę przy swoim ołtarzyku oddanym Dukowi. :d

A mi chodziło raczej o to, że na gramie od listopada można już składać zamówienie na PRE-order...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować