Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Temat ten jest wyłącznie dla osób grających w Assassin's Creed na komputerach
osobistych (PC)
, więc konsolowcy nie mogą zadawać tu pytań odnośnie gry na Xboxa
360 i PlayStation 3.

kategoria: gra akcji - TPP
producent: Ubisoft Montreal Studios
wydawca: Ubisoft
dystrybutor PL: Cenega Poland
data premiery: marzec 2008
data wydania PL: marzec/kwiecień 2008

Oficjalne wymagania sprzętowe:

- system: Windows® XP/Windows Vista® (wyłącznie)
- procesor: Dual core 2.6 GHz Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core
2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+ lub lepszy rekomendowany)
- pamięć RAM: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista
- karta graficzna: 256 MB DirectX® 10.0 lub DirectX 9.0, z Shader Model 3.0 lub
wyższym
- karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0 lub 10.0 (rekomendowana 5.1)
- wersja DirectX: DirectX 9.0 lub 10.0 (dołączone do dysku)
- napęd DVD-ROM: DVD-ROM (odczytujacy płyty dwuwarstwowe)
- miejsce na dysku twardym : 8 GB

Karty graficzne obsługiwane w momencie wydania: ATI RADEON serie X1600/1650
(wyłącznie PCI Express) -1950/HD 2000/3000, NVIDIA GeForce serie 6800(wyłącznie PCI
Express), 7/8/9

<edit> balduran2
Widzę, że ciągle mnóstwo ludzi pyta się "Czy pójdzie mi Assassin's Creed PC?"...
Dlatego też właśnie, specjalnie dla tych osób przygotowałem wyciągnięty z gry program testujący sprzęt i pokazujący wynik czy nasz komputer spełnia wymagania sprzętowe gry.
Instrukcja obsługi:
1. Ściągamy plik (2,7 MB): http://www2.przeslij.net/download.php?file=Detection_AC.rar
2. Rozpakowujemy archiwum
3. Z folderu o nazwie Detection AC uruchamiamy plik Detection.exe - program sprawdza konfigurację komputera, a po chwili wyświetla nam się wynik - czy komputer spełnia minimalne, czy też zalecane wymagania.
[M - w] 16.04.2008

<edit> boogie85
Na forum technicznym gramu powstał specjalny wątek: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=623. Gdzie możecie zadawać pytania odnośnie wymagań danych gier. Proszę nie zaśmiecajcie wątków konkretnych gier niuansami waszych kompów. Czas na odrobinkę samodzielności.
[M - w] 16.04.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:34, Ostrowiak napisał:

Nie zauważyłem, sorka...

W takim razie mam pytanie, czy w polsce w EK będzie jednak figurka Altaira?


Cenega jeszcze nie przedstawiła składu wydania AC zarówno edycji premierowej, jak i EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:33, lewak napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11308&u=182
>
> Jest już taki temat.
>
Radzę przeczytać post, a później podawać ewentualne linki.

Mam pytanie bardzo czekam na Assasin''s Creed tylko ciekawą mnie wymagania na filmikach gra wygląda fenomenalnie ale co z wymaganiami wiesz coś na ten temat ??


Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:38, lewak napisał:

Wymagania pecetowej wersji AC nie zostały podane, wiadomo tylko, że gra jest robiona pod biblioteki
DX9.


Skoro jest to także robione pod DX9 jest jakaś drobna nadzieja, że wymagania nie będą jakieś ogromne :). Pozostaje czekać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:38, lewak napisał:

Wymagania pecetowej wersji AC nie zostały podane, wiadomo tylko, że gra jest robiona pod biblioteki
DX9.

Już się bałem że będę musiał zmienić grafikę na jakiego GF8800 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro, uspokój się z tymi wyrażeniami, to jest bardzo kulturalne forum :P
A premiera jest przesunięta pewnie ze względu na opracowywanie nowego sterowania i rozłożenia obciążenia gry na podzespoły tak, żeby chodziła na jak największej liczbie komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co wolisz ? jak ty to mówiłeś (roy że to powiem) sraczkę ??? ja wolę ,żeby była dobrze dopracowana gra .a nie jakaś zwykła gra (jak dla mnie to niezwykła xD ).Lepiej ,żeby miała dobrą grafikę itd nie ??? no chyba ,że lubisz gier typu mario xD (bezobrazy).Ja też nie jestem cierpliwy ale trza poczekać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale premiera miała być już na początku listopada a walnięto na marzec?? przesada........a ogolnie to chodzi o to że niesamowicie czekam na tą gre co spowalnia upływ kolejnych dni a każda info. o przesunięciu denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:32, Pietro90210 napisał:

ale premiera miała być już na początku listopada a walnięto na marzec?? przesada........(...)

Na konsole ma być 9 listopada a na PC''ty w marcu... i jakbyś raczył to uzywaj przycisku odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:34, Smoczy Wilq napisał:

> ale premiera miała być już na początku listopada a walnięto na marzec?? przesada........(...)
Na konsole ma być 9 listopada a na PC''ty w marcu... i jakbyś raczył to uzywaj przycisku odpowiedź.


Wiemy kiedy ma być na konsole;) To już tyle razy w wątkach o AC było:P Frustrację PC''towców zwiększona jest między innymi przez to, że konsolowcy już sobie będą niedługo grać, a my nie:P Pocieszmy sie faktem, że przynajmniej dostaniemy lepszy, bardziej dopracowany produkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 19:13, kamceg napisał:

Wiemy kiedy ma być na konsole;) To już tyle razy w wątkach o AC było:P Frustrację PC''towców
zwiększona jest między innymi przez to, że konsolowcy już sobie będą niedługo grać, a my nie:P
Pocieszmy sie faktem, że przynajmniej dostaniemy lepszy, bardziej dopracowany produkt:)

heh :P no co, chłopak się w końcu tylko pytał! Ale ja też ( tak samo jak dambialko) wolę poczekać dłużej a mieć grę "supcio" niż byle by szybciej dorwać się do "kaszanki". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed w Polsce ukaże się w PEŁNEJ polskiej wersji językowej!

Głosy bohaterów będą podkładać takie gwiazdy jak: Borys Szyc, Daniel Olbrychski. Informacja ta jest w 99% pewna, gdyż gdy była podawana na antenie Hyper w programie Hyper Express, był tam krótki wywiad z właśnie Danielem Olbrychskim, który trochę powiedział o AC(powiedział że ta gra na pewno nie nalęzy do gier wychowawczych, gdyż "w niej się dużo zabija"), a potem coś tam gadał o dubbingowaniu gier, lecz niestety nie zdradził komu będzie podkładał głos. Zaś "polskiemu" Altairowi użyczy głos.........cholera zapomniałem :-> . Jakiś Jacek?? Jak mu tam było???? Nawet nie wiem czy to nie był ten sam aktor co podkłada głos Geraltowi w Witcherze. W każdym razie na pewno nie Olbrychski ani nie Szyc. Tylko jakiś Jacek :-> . No ale już mniejsza oto. Mam tylko nadzieję że Cenega zadba też o angielską wersję. W końcu nie każdemu może się podobać polski dubbing.
A tak przy okazji. Skoro Cnega zadbała o takie "gwiazdy" przy dubbingu, to edycji kolekcjonerskiej raczej też możemy się spodziewać :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 22:13, 4YoU napisał:

Assassin''s Creed w Polsce ukaże się w PEŁNEJ polskiej wersji językowej!

Daniel Olbrychski <wow> Ten jego chropowaty głos , klimatycznie będzie . Ale i tak czasem lepiej posłuchać ang głosów niż polskich. Żeby można było tak ustawić napisy po Polsku a reszta po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować