Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Racja, zapomniałem o naszym mistrzu. Olbrychski świetnie akcętuje zdania, wprowadza tajemniczość. Altair w niektórych mometach brzmi za sztucznie, jakby to był program komputrowy typu IWONA. Ale nie powiem że w tych 97% ta "lekkość" w głosie, bez emocji jest świetna. Zwłaszcza przy przesłuchaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Photoshop i GIM, ja używam tego drugiego. Za mało mam jednak talentu żeby robić coś poza zmianami kolorów/"wymazywaniem" elementów - tak, tak, wystarczy dać przezroczystość 100% na kaptur i Altair skacze z odkrytą glacą :P. Tak czy inaczej, tekstury można przerabiać nawet w MS Paint ;)
Mnie bardziej TexMod ostatnio się przydaje do wyciągania różnych fajnych artworków itd. z ekranów ładowania i menu. W AC też ładne obrazki latają przy wchodzeniu do animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie walczya na wysokościach... Wąskie dachy to jest adrenalina :). Tutaj to nawet nie wiedzia3em ?e stra?nicy bedą mogli wejśa :P

20090205175529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:55, peryfraz napisał:

Lubie walczya na wysokościach... Wąskie dachy to jest adrenalina :). Tutaj to nawet nie
wiedzia3em ?e stra?nicy bedą mogli wejśa :P

heh też lubie te momenty w AC :) to mi się podoba :D fajnie spadają ;D hehe :D wogóle całe AC to genialna gra :) hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:36, mas1213 napisał:

> Lubie walczya na wysokościach... Wąskie dachy to jest adrenalina :). Tutaj to nawet
nie
> wiedzia3em ?e stra?nicy bedą mogli wejśa :P
heh też lubie te momenty w AC :) to mi się podoba :D fajnie spadają ;D hehe :D wogóle
całe AC to genialna gra :) hehe :D

Lepsze niż ME ;)... O ile dobrze pamiętam AC na konsolach był już w 2007? Na piecach w 2008 roku, a grafika nadal powala, fizyka przegenialna bez tego całego PhysX Nvidia... A druga częśc najpóźniej na początku 2010 roku, to jest dobra wiadomość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:55, peryfraz napisał:

Lubie walczya na wysokościach... Wąskie dachy to jest adrenalina :). Tutaj to nawet nie
wiedzia3em ?e stra?nicy bedą mogli wejśa :P



Bo z tego co zaobserwowałem to straznicy maja takie same ruchy co Altair i wejda tam gdzie on (no prawie zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:40, Kur0 napisał:

> Lubie walczya na wysokościach... Wąskie dachy to jest adrenalina :). Tutaj to nawet
nie
> wiedzia3em ?e stra?nicy bedą mogli wejśa :P


Bo z tego co zaobserwowałem to straznicy maja takie same ruchy co Altair i wejda tam
gdzie on (no prawie zawsze)

no, to fakt. laza za nami gdzie sie da, to troche bez sensu ze kazdy straznik jest rownie uzdolniony akrobatycznie co glowny bohater. poza tym gra jest troche nuzaca, bo sprowadza sie do wykonywania w kolko tych samych zadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:40, Kur0 napisał:

> Lubie walczya na wysokościach... Wąskie dachy to jest adrenalina :). Tutaj to nawet
nie
> wiedzia3em ?e stra?nicy bedą mogli wejśa :P


Bo z tego co zaobserwowałem to straznicy maja takie same ruchy co Altair i wejda tam
gdzie on (no prawie zawsze)

To fakt, Altair miał niby mieć te swoje świetne zdolności traucerów, ale jakoś strażnicy dłużni nie pozostali. Plus jest taki że Ci drudzy wallrun''ów i dalszych skoków nie zrobią... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam siebie rozśmieszyłem, gdy podczas "przechadzek" po Akkce pomyślałem że nawet ludzie, przechodnie, kupcy podłożyli lepiej głos od aktorów :D. Nie sądzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu zainstalowałem sobie ten mod gdzie Altair ma czarny strój i jest noc w damaszku... Niektóre rzeczy nawet fajnie wyglądają ale dlaczego mój assassyn jest murzynem ? Tylko oczy mu widać. Poza tym czarny strój działał mi tylko na początku, w momencie gdy Al mualim mnie zdegradował miałem już białą szatę :/ Troche zbugowany ten mod na moje.
dodaje screeny

20090211181725

20090211181920

20090211182009

20090211182112

20090211182618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:27, Grizzly. napisał:

Wkońcu zainstalowałem sobie ten mod gdzie Altair ma czarny strój i jest noc w damaszku...
Niektóre rzeczy nawet fajnie wyglądają ale dlaczego mój assassyn jest murzynem ? Tylko
oczy mu widać. Poza tym czarny strój działał mi tylko na początku, w momencie gdy Al
mualim mnie zdegradował miałem już białą szatę :/ Troche zbugowany ten mod na moje.
dodaje screeny



A czy da się wgrać sam mod na szatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:35, The Nemezis napisał:

> Wkońcu zainstalowałem sobie ten mod gdzie Altair ma czarny strój i jest noc w damaszku...

> Niektóre rzeczy nawet fajnie wyglądają ale dlaczego mój assassyn jest murzynem ?
Tylko
> oczy mu widać. Poza tym czarny strój działał mi tylko na początku, w momencie gdy
Al
> mualim mnie zdegradował miałem już białą szatę :/ Troche zbugowany ten mod na moje.

> dodaje screeny


A czy da się wgrać sam mod na szatę?


No jasne. To są 2 osobne mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:57, Grizzly. napisał:

> > No jasne. To są 2 osobne mody.
>
> A można prosić o link do tej szaty?

http://rapidshare.com/files/192972087/AssassinSkins.rar.html

Tam masz od razu noc w damaszku i czarną szatę ale możesz je urochomiać jak chcesz.


Dzięki przyda się, jutro zainstaluje sobie assasyna i pogram z czarną szatą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:28, Ecko09 napisał:

Spoiler

Co trzeba było zrobić z tym kluczem czy czymś schowanym w ubraniach? Po 3 zabójstwie
go znalazłem.


Spoiler

Tym co miał doktor? Ten długopisik? Zobaczysz na końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:23, plada napisał:

>

Spoiler

Co trzeba było zrobić z tym kluczem czy czymś schowanym w ubraniach? Po 3 zabójstwie

> go znalazłem.


Spoiler

Tym co miał doktor? Ten długopisik? Zobaczysz na końcu...



Spoiler

Nie, mówię, że znalazłem to w swoim pokoju schowane w ciuchach

. Poza tym ja te gre przeszedłem ,ale rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 21:25, Ecko09 napisał:

Spoiler

Nie, mówię, że znalazłem to w swoim pokoju schowane w ciuchach

. Poza tym ja te
gre przeszedłem ,ale rok temu.


Spoiler

Eee jeśli dobrze pamiętam, masz dostęp do kompa Lucy lub Vidica. A może po prostu możesz otworzyć drzwi od pokoju swojego, albo jest to klucz do sali konferencyjnej. Już nie pamiętam xD Jedno z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować