Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 16:42, th07 napisał:

> >
> >
> > Ecko09 a Ty zamówiłeś AC?
>
> Mnie nie stać, skąd ja mam u licha 100zł teraz wytrzasnąć :/

Z całym szacunkiem, ale dobija mnie taka argumentacja. Stać Cię na komputer o bardzo
przyzwoitej konfiguracji, którą zresztą chwalisz się w podpisie a na grę nie masz. Sto
Polskich złotych (realnie cena jest mniejsza ale niech będzie, zaokrąglamy) to raczej
mało w porównaniu do kilku tysięcy które przeznaczyłeś na taki sprzęt.


Komputer to mi tata kupił, a nie ja :P A na gre to mi rodzicie nigdy kasy nie dam, musze sobie zawsze ciułac sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie dało się grać na takim sprzęcie?
Intel Core2 1.81 GHz
2,00 GB RAM
Karta graficzna Nvidia serii 7coś chyba, nie wiem gdzie to się sprawdza xD
Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej,wiecie gdzie można jeszcze zamówic PRE-ORDERY AC w matalowym BOX-ie(tzn. Limitowanej lub jak kto woli Kolekcjonerskiej wersjii) ????
Bo wszędzie gdzie pztrzyłem to juz brak a do empiku w Lubinie to tylko 4 dali i sie w godzine rozeszły...grr x(
To troche nie fair,ja na przykład mieszkam na wsi i zanim sie dowiem ze cos mozna gdzies kupic i zanim sie dostane do sklepu to juz puste półki....jak w PRL-u,gdyby cos "rzucili" to ja bym przyszedl i mógł co najwyzej kupić musztare i ocet...x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja swój metalbox (który już mam:D) zamówiłem jeszcze w lutym i nie było problemów, jak byś odwiedzał sklep Cenegi to na pewno miałbyś metalbox''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:04, player000 napisał:

ja swój metalbox (który już mam:D) zamówiłem jeszcze w lutym i nie było problemów, jak
byś odwiedzał sklep Cenegi to na pewno miałbyś metalbox''a

Masz już??????????????????
Grasz już????????????????
I jak wrażenia?! Chłopie,opowiadaj!
Opłaca sie tego matalboxa za 99,90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:45, Vued napisał:

Będzie dało się grać na takim sprzęcie?
Intel Core2 1.81 GHz
2,00 GB RAM
Karta graficzna Nvidia serii 7coś chyba, nie wiem gdzie to się sprawdza xD
Z góry dzięki...


Nie no, dwa przypięte posty są o wymaganiach, a mimo wszytko takie pytania padają ... spójrz w górę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... tak trudno poszukać w necie wymagań.... ?
Ale proszę... i niech ktoś to cholibka zamieści na początek

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

z tego linka możesz sprawdzić czy Ci gra będzie chodzić
Niestety po angielsku(jak jest polski odpowiednik to lepiej go zamieścić)... no ale... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca! Ja mam(właśnie leży przede mną) i mi się podoba ciekawe bonusy na płytce, pudełeczko solidne komiks nie po polsku ;/ a certyfikat na fajnym papierze. Po premierze sama gra będzie kosztowała tyle samo co teraz z metalowym boxem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:32, zajacisko napisał:

Jakby ktoś miał pytania dot. AC to służę pomocą. Jeszcze raz powtarzam - suuuuper gra!

grasz na padzie bo ja mam od xbox 360 tylko przeznaczony z odbiornikiem dla pc/xbox360 i niewiem czemu spusty nie działają;/ a tak to po miescie latam ja tez mowie super gra ;]
jak ktos ma taki sam problem to niech sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciągle mnóstwo ludzi pyta się "Czy pójdzie mi Assassin''s Creed PC?"...
Dlatego też właśnie, specjalnie dla tych osób przygotowałem wyciągnięty z gry program testujący sprzęt i pokazujący wynik czy nasz komputer spełnia wymagania sprzętowe gry.
Instrukcja obsługi:
1. Ściągamy plik (2,7 MB): http://www2.przeslij.net/download.php?file=Detection_AC.rar
2. Rozpakowujemy archiwum
3. Z folderu o nazwie Detection AC uruchamiamy plik Detection.exe - program sprawdza konfigurację komputera, a po chwili wyświetla nam się wynik - czy komputer spełnia minimalne, czy też zalecane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam logitech Chillstream i rónież nie działają mi spusty gdy chcę do nich przypisać funkcję inną niż obracanie kamery. Co do wymagań to na mojej konfiguracji (C2D 2.4GHz 2GB ramu i GF7900gs) gra chodzi na wysokich a wydaje mi się że przycina tylko w kilku moemntach takich jak galopowanie koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla posiadaczy słabszych procesorów ^^. Na moim starym wysłużonym Celeronie 2.93GHz, z kartą 7900GS na pokładzie, gra nawet dobrze chodzi na średnich detalach, z chwilowymi spadkami FPSów, co spowodowane jest przez procka, ale grać się da ;). Oczywiście 2GB ramu to podstawa ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już trochę pograłem, gra bardzo fajna. Bardzo mi się podoba polskie tłumaczenie :)

Tylko mam jedno pytanie, czy będzie można później wrócić do dzielnic miasta, które były na początku (np. dzielnica biedoty w Damaszku)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 08:15, KAROLMACIEJ napisał:

Ja już trochę pograłem, gra bardzo fajna. Bardzo mi się podoba polskie tłumaczenie :)

Tylko mam jedno pytanie, czy będzie można później wrócić do dzielnic miasta, które były
na początku (np. dzielnica biedoty w Damaszku)??


Oczywiście, że tak. Miasta są dostępne do "zwiedzania" nie tylko podczas misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować