Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Problemy z serwerami zniosłem, to że dostałem tylko płytki i koszulkę też zniosłem ale to to już przesada, edycja kolekcjonerska dostępna normalnie w sklepach, teraz dodatkowe 200 egzemplarzy. CDP w Chu.. sobie leci. Ostatni raz coś zamówiłem w sklepie CDP. To jest kompletne olanie ludzi co kupili EK, co to za edycja kolekcjonerska co każdy może kupić, a jak nie zdąży to "firma" "doprodukuje" więcej egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje współczuć tej niepełnosprawnej dziewczynce, że stała się ofiarą marketingowej nieudolności CDP. Świetna osłonka, żeby klienci nie frustrowali się z powodu kolejnego, lekko mówiąc, nagięcia obietnicy... Brawo.
To już nie jest kpina. To jest po prostu niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) Nie należę do facetów którzy chwalą się ale przypomnę, że mając już zamówiony swój egz. EK "Wiedźmina" toczyłem tu na forum "gram.pl" w czerwcu br. bój by CD Projekt zrobili „mały” dodruk EK „Wiedźmina” dla tych którzy odeszli z kwitkiem czyli nie dorwali się do zamówień:)

No i widzę teraz, że CD Projekt dziś to realizuje uznając zasadnośc takiego myślenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie płakać mi się chce jak czytam wasze komentarze. Wiedźmin jest produktem, który musi się sprzedać więc CDP ma prawo robić z nim co zechce, może wydać jeszcze tysiąc dodatkowych edycji kolekcjonerskich czy stworzyć nową jeszcze bogatszą edycje. Ludzie zastanówcie się co piszecie bo normalnie rzygać się chce (jakby to powiedział Geralt). Wiedźmin jest największą polską produkcją więc nie dziwi mnie to, że CDP chce dać większej ilości graczy możliwość zakupu wypasionej EK, sam osobiście chociaż już mam zwykłe wydanie kupiłbym ją gdyby nie fakt, że na razie nie mam funduszy, ale być może w późniejszym terminie zostaną wydane kolejne sztuki EK z czego bym się bardzo cieszył i jak sądzę nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, i dlatego nigdy nie zrozumiem sensu istnienia edycji kolekcjonerskich które są powszechnie dostępne a nie np. wyprodukowane w liczbie np. 100 czy 200 egz. Co to za EK jak kazdy moze sobie kupic. Od zwykłej różni się tylko niepotrzebnymi i mało wartościowymi bajerami za które trzeba doplacac drugie tyle. Marny interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super - nie po to czekałem 14 godzin przed monitorem żeby zakupić EK, a tu mi taki numer wywalacie. Nie dość, że dostałem kilka godzin przed premierą, uszkodzone opakowanie itp.
Mało wam, że gra się popularna zrobiła? Ale co tam, w końcu to marketing i trzeba na kimś zarobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:56, Salah napisał:

Normalnie płakać mi się chce jak czytam wasze komentarze. Wiedźmin jest produktem, który musi
się sprzedać więc CDP ma prawo robić z nim co zechce, może wydać jeszcze tysiąc dodatkowych
edycji kolekcjonerskich czy stworzyć nową jeszcze bogatszą edycje. Ludzie zastanówcie się co
piszecie bo normalnie rzygać się chce (jakby to powiedział Geralt). Wiedźmin jest największą
polską produkcją więc nie dziwi mnie to, że CDP chce dać większej ilości graczy możliwość zakupu
wypasionej EK, sam osobiście chociaż już mam zwykłe wydanie kupiłbym ją gdyby nie fakt, że
na razie nie mam funduszy, ale być może w późniejszym terminie zostaną wydane kolejne sztuki
EK z czego bym się bardzo cieszył i jak sądzę nie tylko ja...


Czyli nie znasz pojęcia wersja limitowana ??.... jak coś takiego otrzymuje takie miano nie można sobie pozwalać na to by co jakiś czas były produkowane kolejne zestawy bo komuś się tak zachciało. ktoś nie dał rady zamówić ? na tym to właśnie polega kto pierwszy ten lepszy to jet ten urok EK.
Zresztą to co już robi CDP to słowami się nie da opisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że tak naprawdę 2999 sztuk EK było gotowych, tylko CDP dodrukowywało bajery do reszty i dlatego nam nie wysłali...
A miało być tylko niespełna 3000 sztuk - i nie zmieni tego żadna akcja charytatywna, równie dobrze mogliście po 30 zł przeznaczyć z wcześniejszych zamówień.
Zawiodłem się - i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takiego pytanko zupełnie niedotyczące burzy, jaka się tu rozpętała, mianowicie zamówiłem EK, w jaki sposób mogę dać znać, jaki chcę rozmiar koszulki? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:08, Arclight napisał:

Zaraz się okaże, że tak naprawdę 2999 sztuk EK było gotowych, tylko CDP dodrukowywało bajery
do reszty i dlatego nam nie wysłali...
A miało być tylko niespełna 3000 sztuk - i nie zmieni tego żadna akcja charytatywna,
równie dobrze mogliście po 30 zł przeznaczyć z wcześniejszych zamówień.
Zawiodłem się - i to bardzo.


Tak, najlepiej zabij się, że zostało dorobionych dodatkowych 200 sztuk, z których pewna część kwoty została przeznaczona na akcję charytatywną.
W końcu 200 dodatkowych sztuk to "prawie" tak, jakby wycofali słowo "limitowana" i dorabiali cały czas dodatkowe tysiące sztuk sprzedając je normalnie w sklepach i wszędzie jak zwykłą edycję.
Ehh... płakać to się chce, jak się takie coś czyta. Wścieklizny dostaniecie gdy 200 osób więcej będzie również miało EK? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu br. było tak: wchodziłeś do "moje zamówienie" i tam była opcja wyboru koszuliki, przy danych dot. zam. EK "Wiedźmina"

Może tak samo masz i Ty teraz zamawiając EK "Wiedźmina"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja bardzo unikalna, jedyna na rynku dostarczana w ratach.
Ciekawe kiedy zaczną wysyłać brakujące dodatki... a nie, moment... przecież trzeba jeszcze machnąć po parenaście wiedźmińskich newsów, w końcu osoby, które jeszcze nie kupiły muszą sie dowiedzieć, że bardzo źle robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozum jedno - grę zamawiałem kilka godzin. Zresztą nie tylko ja. A teraz mógłbym ją zamówić od ręki. Przez te parę godzin mogłem zrobić wiele różnych ciekawszych rzeczy, ale nie - chciałem zdobyć grę. I co? Zostałem zrobiony w balona. Nie dość, że dostałem EK z zawartością gorszą niż EP, gdy w Empikach leży EK kompletna, to jeszcze mógłbym ją bezstresowo kupić teraz - bo na numerku mi nie zależy.
A tak, 200 egzemplarzy robi bardzo dużą różnicę, w końcu nie było o nich mowy a akcja charytatywna to po prostu przykrywka. Jeśli chcą zrobić coś dobrego - to niech przekażą 30 zł od każdego EK sprzedanego, nie tylko na gram.pl, ale i w Empikach.
Nie, nie dostanę żadnej wścieklizny, po prostu nie lubię, gdy ktoś nie wywiązuje się z obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze! Jak dla mnie to mogą doprodukować nawet 7000 egzemplarzy, jeśli część pieniędzy miałaby pójść na szczytny cel. Nikomu z Was, tym, którzy protestują, przecież nie ubędzie, a można jeszcze komuś pomóc. Duży plus dla CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować