Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

>

Dnia 31.01.2010 o 20:50, Ichibanboshi-kun napisał:

btw Pomoże mi ktoś? Chciałbym przenieść poki z ruby do platinum, jak to zrobić?


Jeśli o przenoszenie chodzi to sprawa wygląda następująco : wkładasz kartridż z pokami z GBA do slotu 2,włączasz platinumy,w menu pojawi się wtedy opcja transferu,przenosisz poki które są Ci potrzebne i idziesz do Pal Parku,a tam spokojnie możesz je sobie złapać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17,7% Love Plus''a!!! Ostro idą do przodu.

Edit. Dopiero teraz zauważyłem że można im pomóc w tłumaczeniach. Translator googla i napisanie to tak by było poprawne językowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponad roku użytkowania NDS L w kolorze zielonym nastąpił kryzys. Mianowicie zawias ledwo się trzyma, a przy trzymaniu ekranu pod pewnym kątem pojawia się biały ekran. Nie wiem co teraz zrobić. Na razie zaatakuje zawias kropelką, może się uda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2010 o 20:01, Damianuss1 napisał:

Damnit - za nieco większą sumkę można kupić całe Wii.
Dla mnie sytuacja podobna nieco jak z PSPgo - cena o wiele za duża i na konsolkę przenośną bym tyle nie wydał.
Raczej nie jestem w tym zbyt odkrywczy, bo to sposób rozumowania 80% ludzi ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 17:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Gra ktoś w Rune Factory 2 undubbowane? Bo mi moja spaczowana wersja freezuje po wciśnieciu
new game lub continue ;(


No to graj Dub i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich fanów Ace Attorneya.
Pamięta ktoś w która sprawa to była, gdzie ciało umarlaka znaleziono w samochodzie Miles''a?

To jest dla mnie dość ważne bo chcę jedną rzecz zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze Lost Turnabout, ale zaraz sie upewnie.
EDIT Rise From The Ashes - failnalem :X

Lost Turnabout to bylo na poczatku innej czesci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:56, Piotrbov napisał:

Do wszystkich fanów Ace Attorneya.
Pamięta ktoś w która sprawa to była, gdzie ciało umarlaka znaleziono w samochodzie Miles''a?

Jeśli chodzi Ci, w której części Phoenixa była ta sprawa, to jest ona w pierwszej grze (numer 5, bonusowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 22:39, EmperorKaligula napisał:

a ja wlasnie otwieram piwko i zaczynam Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth ^^
jutro zadnych zajec na uczelni, mozna pogiercowac do rana :D Dawno zadna gra mnie tak
nie jarala jak wlasnie ta :)


Ja już robię 4 sprawę. Bardzo fajna gra, w ogóle nie odchodzi od poprzednich części.

Dnia 23.02.2010 o 22:39, EmperorKaligula napisał:

@Piotrbov


I tak już nie ważne. Myślałem po prostu że jedna sprawa z Miles''a nawiązuje do wcześniejszych spraw, które się zrobiło w innych częściach, lecz niestety się myliłem. Ale i tak są bardzo fajne nawiązania do poprzednich części. Ja nadal czekam, kiedy znajdę pewien gag, który się pojawia we wszystkich poprzednich częściach. Jak go nie będzie to nie wiem co im zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie
Aktualnie gram w final fantasty ring of fates.Mam grę całkowicie po japońsku(orginał),są tam receptury ale nie wiem jak ich używać prubowałem rużne konbinacje ale mi się nie udaje(oczywiście mam wszystkie potrzebne rzeczy) a więc moje pytanie jak się to robie co trzeba przycisnąć?

PS:sorki za błędy ort ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 20:18, Zenek212 napisał:

Cześć! Mam pytanie
Aktualnie gram w final fantasty ring of fates.Mam grę całkowicie po japońsku(orginał),są
tam receptury ale nie wiem jak ich używać prubowałem rużne konbinacje ale mi się nie
udaje(oczywiście mam wszystkie potrzebne rzeczy) a więc moje pytanie jak się to robie
co trzeba przycisnąć?

PS:sorki za błędy ort ;]


Przedmioty z receptur tworzy się w Rebena Te Ra,w sklepie z bronią dokładniej,zanosisz tam składniki i recepturę a sprzedawca tworzy dla ciebie nową zbroję lub broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować