gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2010 o 01:36, Dzikq napisał:

co innego podpalaczki

No, podpalaczki mają w sobie ogień i zwykle są gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2010 o 01:24, Blu napisał:

> A chcesz mieć pijane nieletnie na sali!?
Czemu by nie.

Oj, nie podobają mi się twoje zamiary, nie podobają...

Dnia 04.07.2010 o 01:24, Blu napisał:

Tak swoją drogą co myślisz o palaczkach?

Że to są zdziry? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Widzę, że niektórzy zapomnieli o czym ten temat jest, poza tym przejrzałem wszystkie posty dodane od dnia 02.07 2010r i jestem załamany, słowa wulgarne oraz spam są na porządku dziennym,
zatem co następuje:

Ostrzeżenie:

maciekstaar - Za spam otrzymujesz ostrzeżenie, nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nie pisz nic.
Jackaloppe - Za spam otrzymujesz ostrzeżenie.
Smooqu - Za spam otrzymujesz ostrzeżenie
Izrafel92 - Ostrzeżenie za spam
Psych0 - ostrzeżenie za spam
Cierpik182 - ostrzeżenie za spam
Blu - Ostrzeżenie za spam


Degrady:

MysticCrusader - Za słownictwo oraz spam otrzymujesz degrad -2, co post używasz słowa wulgarnego, jeśli naprawdę chcesz prowadzić dyskusje nie na temat, to umów się z kolegami na gg lub innym komunikatorze, a nie robicie śmietnik na forum.
KombajnRajder - Za spam, oraz słownictwo degrad -1, również jeśli nie masz nic do powiedzenie lepiej się nie odzywaj.
Adeq - Skoro ten temat jest śmieszny to po co w nim się udzielasz? Degrad -2 za spam
MaccCry - Również nie mam pojęcia po co odpisujesz na posta, który jest nie na temat, za spam degrad -1
Daelor - za spam degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może od razu zabroń nam tu się wypowiadać, zaoszczędzisz sobie kłopotu. Cała rozmowa na była na temat, więc ten spam musiałeś sobie z Grenlandii ściągnąć. To o czym, do nieważne czego, mamy pisać? Może dasz nam jakiś szablon? Jeden opisuje swój problem, a reszta ma go klepać po ramieniu i obdarowywać go świetnymi radami? Jeszcze trochę, to strach coś napisać, nawet na temat, bo zaraz wkraczacie ze swoimi widzi mi się. Ale co ja tam wiem, pewnie żeby uciszyć chcącego coś wam przekazać dostanę w zamian nagrodę...

Żeby jakoś wybrnąć z tego, wbiję się w szablon i zadam pytanie klimatyczne. Nie mam dziewczyny! W związku z tym obciąć włosy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa rozmowa o warzywach, wyklinanie i tego typu rzeczy, są na temat... Jeśli nie potraficie rozmawiać zgodnie z tematem tego wątku to proszę nie wypowiadać się a jeśli temat przeszkadza, może on zostać zamknięty... Bo skoro Tobie i innym się nie podoba to, że ktoś prosi o radę lub się żali to ignorujcie takie posty. Nikt nie każe wam na siłe odpowiadać.

Tyle w temacie proszę wrócić do tematu wątku lub prosić o wyjaśnienia odpowiednią drogą, każdy inny post nie będący na temat tego wątku zostanie uznany za spam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 17:38, Adeq napisał:

Nie uważacie że ten temat jest śmieszny?

Nie, nie uważamy
>Kolesie opowiadają o swoich problemach sercowych

Dnia 03.07.2010 o 17:38, Adeq napisał:

innym ludziom, którzy tej osoby prawie w ogóle nie znają ( bo co można wiedzieć o tych
dwóch osobach po paru linijkach tekstu) i doradzają..

Po pierwsze nie każdy ma w realnym świecie kogoś komu mógłby się zwierzyć lub zapytać o to czy o tamto. Jeżeli pytania są dobrze i jasno sformułowane i widać że ktoś nie robi sobie jaj i ma mniej lub bardziej poważny problem to co szkodzi że zapyta tu o pewne rzeczy? Jasne że powinno się to robić z rodzicami, kolegami etc ale jak ich nie ma to co pozostaje? A po drugie względna anonimowość jaką zapewnia net jest często dla takich osób bardzo ważna. A po trzecie ten temat ma jakieś pięć lat i nadal się utrzymuje a podobnych tobie malkontentów było zapewne więcej ale jak widać nikt ich gadaniem się nie przejął bo i po co.
>To chyba każdy z nas powinien wiedzieć czy chce być z daną

Dnia 03.07.2010 o 17:38, Adeq napisał:

osobą czy nie..

Zobaczymy jak ty będziesz miał takie czy inne rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Gdzie tu masz spam, gdzie wielokrotnie napisałem nie na temat?

2) Gdzie ty znalazłeś wulgaryzm?

3) Pokaż mi spam i bluzg w moim tutejszych postach, ponieważ jestem tak ślepy w porównaniu do ciebie że nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale przynajmniej można pobawić się kosztem tych fra.. panów prowokując

Dnia 03.07.2010 o 19:00, MaccCry napisał:

do rozmowy o miłości, z której większość ma przynajmniej magistra.

Aha ... czyli rozmawianie o tym co dotyczy chyba każdego człowieka jest śmieszne i żałosne? Dobrze wiedzieć ... Wiesz ... odnoszę wrażenie że własnymi frustracjami i porażkami z życia prywatnego próbujesz przez to prowokowanie w tym temacie [ choćby przez teksty że miłość jest do d*** etc etc ] sobie ulżyć. Problem w tym że nie tędy droga. Poza tym nie oceniaj wszystkich którzy się tu wypowiadają po garstce inteligentnych inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj swoje wszystkie posty, a tak jak pisałem we wcześniejszym poście Degrad -2 za spam, do wyjaśnień służy odpowiednia droga. Forum nie jest dobrym miejscem do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:15, Isildur napisał:

Przejrzyj swoje wszystkie posty, a tak jak pisałem we wcześniejszym poście Degrad
-2
za spam,

Uuuu już sami nie wiemy co piszemy, albo szybko zmieniamy własne zdanie co ?.........

Co by tu, może powiecie mi jak rozwiązać pewien problem poznałem dziewczynę na zdjęciach jest niesamowicie przystojna, ma na imię ma Krzysztof, poznałem ją na chacie mówi, że ma 16 lat i chcę się umówić, brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chętnie bym o tym porozmawiam, ale czuję za sobą oddech Inildura i jego nagród za byle wyjście spoza kluczu tematu. Czuję się trochę jak w państwie totalitarnym, boję się cokolwiek napisać, bo zaraz mnie zamkną w ciemnej i mokrej celi i mnie spałuję. Buuuu ;( I może u mnie znajdą jakieś przekleństwo... Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:29, MaccCry napisał:

Sam temat może i jest w niektórych kręgach normalny,

Kręgach? Ekhm ...? Jak już wspomniałem temat dotyczy a przynajmniej powinien dotyczyć każdego więc nie wiem dla kogo niby temat nie jest normalny ale chętnie się dowiem.
>ale już niektóre posty oraz ich

Dnia 03.07.2010 o 23:29, MaccCry napisał:

autorzy, to ho ho, czasami naprawdę można boki zrywać.

Jak w każdym temacie, każdym forum. Nihil novi mister. Śmiać się można ale nie zawsze wypada bo nosił wilk razy kilka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:25, nightfaler napisał:

Co by tu, może powiecie mi jak rozwiązać pewien problem poznałem dziewczynę na zdjęciach
jest niesamowicie przystojna, ma na imię ma Krzysztof, poznałem ją na chacie mówi, że
ma 16 lat i chcę się umówić, brać ?


Że tak się (TYLKO!!!) zapytam. Dziewczyna ma na imię Krzysztof?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2010 o 12:25, nightfaler napisał:

Co by tu, może powiecie mi jak rozwiązać pewien problem poznałem dziewczynę na zdjęciach
jest niesamowicie przystojna, ma na imię ma Krzysztof, poznałem ją na chacie mówi, że
ma 16 lat i chcę się umówić, brać ?

Brac, ale się zabezpiecz, faceci w tym wieku są naprawdę napaleni. No i dziwna sprawa, tylko go na fotkach widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 09:48, MaccCry napisał:

> Tak swoją drogą co myślisz o palaczkach?
Że to są zdziry? oO

Wybacz ale nie widzę związku albo mamy zgoła inne definicje tak zwanej zdziry. Wyjaśnij bo ciekawi mnie to niezmiernie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na zdjęciach wyglądała niesamowicie (.. censured), ale coś mi się zbyt piękne wydawało więc poszperałem trochę i na własną rękę dowiedziałem, że nazywa się Krzysztof(dziwne, ale czy to może przeszkodzić w miłości ?), a właśnie wyczytałem też coś że to może być jakiś pedol pedok pedofi.. co to może być co to takiego, powinienem się obawiać czy rwać bez zastanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale nadal nie odpowiedziałeś na pytanie. To że w tym temacie trafiło się przez jakieś 5 lat ileś tam idiotycznych pytań i ludzi inteligentnych inaczej ma świadczyć o tym że cały topic jest nienormalny? No sorry ale to właśnie wynika z twoich postów. A jeżeli to się tyczyło drugiej części posta to cóż ... zobaczymy jak będziesz w takiej lub podobnej sytuacji. :>

@down

To nie wyolbrzymienie. To semantyczne nadużycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobrze wiesz, że czasami lubię wyolbrzymiać, więc nie ma co wyjaśniać. W skrócie i normalnie, brzydzę się palaczkami. Koniec transmisji.

nightfaler=> Sorry, I''m lost :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się