Zaloguj się, aby obserwować  
hate_mastah

Nasza twórczość - pochwal się swoim dziełem (blogiem / rysunkiem / muzyką itp.)

52 postów w tym temacie

NICK TWÓRCY: kukowsky

KATEGORIA : blog, kultura, Słowianie

www.slawoslaw.pl

Prowadzony przeze mnie blog poświęcony kulturze słowiańskiej - wierzeniom dawnych Słowian, mitologii, demonologii, a także językom słowiańskim.

20150920210327

20150920210338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2016 o 12:36, Arhain napisał:

Moglibyście poradzić czy mam jakiś potencjał do nagrywania czy raczej nie nagrywać ?

Po pierwsze, przestań zadawać te pytania. Poważnie. Wszystko ma jakiś potencjał i niczego nie można skreślać, zwłaszcza na początku. Całe "clue" polega na tym, żeby znaleźć swój styl i spróbować nim zainteresować innych. Jakby PewDiePie wszedł na to forum na początku swojej kariery i spytał czy jego filmik ma jakiś potencjał, zmieszałbym go z błotem. Gość mnie do tej pory wkurza. Tylko co z tego, skoro może sobie teraz otrzeć łzy milionami dolarów. :P

A więc tak: chcesz coś robić, rób to. Nie zrażaj się docinkami, lub brakiem/małą ilością odwiedzin. Nie robisz tego dla innych, robisz to dla siebie. A jeśli będziesz miał z tego kasę/sławę czy cokolwiek to ok. Ale traktuj to jako hobby, jako coś co lubisz robić i po prostu to rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick - Kempusiowy
Kategoria - Gry

Witam wszystkich!

Ostatnio stwierdziłem, że zaczę nagrywać swoje poczyniania w Tibii - i nie tylko. Sam kiedyś zabijałem nudę i mnóóóóstwo czasu oglądając filmiki właśnie z Tibii na youtube, teraz stwierdziłem, że sam zacznę nagrywać.
Mam RPka, 70 lvl więc malutki ale jeśli zostaniecie ze mną to zobaczycie gdzie doprowadzę tą postać.
To jest dopiero pierwszy filmik ale bedzie ich mnostwo wiec zachecam do pozostania ze mna :)

Zapraszam do ogladania https://www.youtube.com/watch?v=JukoMBQphus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zapraszam na mojego bloga poświęconego grze Revelation:
https://revelationpl.wordpress.com/

Blog prowadzę od tygodnia, więc nie ma tam jeszcze zbyt wielu informacji ale już można zapoznać się z czterema z sześciu klas, którymi będzie nam dane pograć.
Codziennie przygotowuje przynajmniej jeden post, więc strona jest na bieżąco uzupełniana o nowe informacje.
Oczywiście wszystko staram się przetłumaczyć na nasz ojczysty język.
Aktualnie gram również na Chińskim serwerze, więc mogę dać instrukcje jak pograć z pingiem 200-500 ms z krzakami zamiast angielskiego :)

O samej grze można oczywiście poczytać w newsach gram.pl oraz na oficjalnej stronie https://ro.my.com/en/about gdzie można też zapisać się do zamkniętej bety.

Jeszcze raz zapraszam na bloga, komentowania, dawania sugestii jak również zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem :)

Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować