Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Skróty i nazwy używane w grach

87 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 21:48, vip konius napisał:

brb- wyjde z gry i wejde inna postacia


No to raczej znaczy Be right back, czyli: zaraz wracam. Może to oznaczać że osoba taka musi byc przez chwilę afk (away from keaboard), niekoniecznie, że zmienia postać. Bo wtedy to tez dziwnie wygląda. Pisze brb i znika, potem się wcale nie pojawia (tylko inną postacią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 21:52, Latniak napisał:

> brb- wyjde z gry i wejde inna postacia

No to raczej znaczy Be right back, czyli: zaraz wracam. Może to oznaczać że osoba taka musi
byc przez chwilę afk (away from keaboard), niekoniecznie, że zmienia postać. Bo wtedy to tez
dziwnie wygląda. Pisze brb i znika, potem się wcale nie pojawia (tylko inną postacią)


Hehe, napewno nieplanowana pomyłka, skad by mu takie cos do glowy przyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 21:52, Latniak napisał:

> brb- wyjde z gry i wejde inna postacia

No to raczej znaczy Be right back, czyli: zaraz wracam. Może to oznaczać że osoba taka musi
byc przez chwilę afk (away from keaboard), niekoniecznie, że zmienia postać. Bo wtedy to tez
dziwnie wygląda. Pisze brb i znika, potem się wcale nie pojawia (tylko inną postacią)

nie wiem jak w innych grach ale w diablo brb to ZAWSZE znaczy "wyjde z gry i wejde inna postacia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 22:03, vip konius napisał:

nie wiem jak w innych grach ale w diablo brb to ZAWSZE znaczy "wyjde z gry i wejde inna postacia"


A ja zawsze pisząc brb, mam na myśli że musze na chwile odejśc od kompa, albo coś załatwić innego. Używam tego tak w grach MMO jak i w komunikatorach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 23:24, vip konius napisał:

gdzy musze odejsc od kompa to pisze afk cos tam cos tam keyboard :P czyli zdalam od klawiatury


away from keyboard

afk=brb

Cos zle chyba sobie to zinterpretowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 13:30, xRaphaelx napisał:

> gdzy musze odejsc od kompa to pisze afk cos tam cos tam keyboard :P czyli zdalam od klawiatury


away from keyboard

afk=brb

Cos zle chyba sobie to zinterpretowales.

tak jak juz napiosalem ze 2 diablo 2 to znaczy wyjde i wejde inna postacia jak chcesz to sboie poghraj i sam sie p rzekonaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować