Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

a jak było EK z Wiedźmina to kilka miesiąców

Dnia 12.05.2008 o 21:28, Valentino S.A. napisał:

wcześniej było info


Porównanie do Wiedźmina jest trochę chybione.To musiało być wydarzenie zupełnie specjalne , bo mamy do czynienia z grą CDP. Inna spra , że ja również coraz częściej zaczynam szukać informacji o Edycji Kolekcjonerskiej Mas Effecta i i powoli zaczynam się niecierpliwić , bo już chyba najwyższy czas na jakieś szczegóły.Jak EK będzie interesujące , to na pewno wysupłam odpowiednią kwotę.Na tą grę czekam już tak długo , że nie ma co żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 22:42, Gol Galad napisał:

Hold on Luke!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34335&pid=139

No i za te czekanie na pre-order to wg. mnie powinna być niska cena jak na EK. ;P


Zgadzam się całkowicie i jeszcze oprócz tych wszystkich fajnych bajerów, które powinny się w EK znaleźć, powinny być jakieś dodatkowe bardziej odjechane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena nie ma znaczenia (no, w granicach rozsądku:). Jak dla mnie gra mogła by kosztować 200-300 zł, a jeśli wydanie byłoby bardzo ciekawe to i 400 by się uzbierało. W końcu to będzie (przynajmniej dla mnie) prawdopodobnie najważniejsza gra tego roku więc chętnie zapłaciłbym za jakąś naprawdę wyjątkową kolekcjnerkę (a wiadomo że takie coś musi kosztować - w końcu CDP nie będzie się do tego dokładał).
Choć fakt że to oczekiwanie nieco męczy, też chciałbym mieć już złożony pre-order i czekać już tylko na premierę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu

Dnia 14.05.2008 o 11:53, Karharot napisał:

to będzie (przynajmniej dla mnie) prawdopodobnie najważniejsza gra tego roku więc chętnie
zapłaciłbym za jakąś naprawdę wyjątkową kolekcjnerkę (a wiadomo że takie coś musi kosztować
- w końcu CDP nie będzie się do tego dokładał).


Ja również , jak na razie , nie widzę specjalnej konkurencji dla Mass Effecta.Oczywiście nie wiem w co będzie mi się grało najlepiej , ale jeżeli chodzi o samo oczekiwanie , to ME jest zdecydowanie na 1 miejscu.Mam jednak nadzieję , iż EK nie będzie kosztowała 400 zł. Mógłbym co prawda tyle zapłacić , jednak jak za jedną grę , byłaby to wielka rozpusta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:08, KrzychW napisał:

Mam jednak nadzieję , iż EK nie będzie kosztowała 400 zł. Mógłbym co prawda
tyle zapłacić , jednak jak za jedną grę , byłaby to wielka rozpusta. :-)


Raz do roku na taką rozpustę można sobie pozwolić. Zwłaszcza gdyby w środku był składany model Normandy w skali 1:1...:D
A tak na poważne, gdyby EK ME była tak dobrze przygotowana jak EK Wiedźmina to byłoby naprawdę miło, a zważywszy na to że ME cieszy się u nas mniejszym zainteresowaniem niż Wiedźmin (co pewnie oznacza mniejszą liczbę EK) to CDP mogłoby włożyć do pudełka nawet nieco więcej dodatków. W końcu jeśli zawartość wydania będzie atrakcyjna to chętni do kupna na pewno się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:28, Karharot napisał:

Raz do roku na taką rozpustę można sobie pozwolić.


W moim przypadku nie będzie zbyt wielu nowych gier w tym roku.Po pierwsze ilość ciekawych premier(moim zdaniem) nie jest zbyt wielka , a po drugie , ciągle mam całkiem sporo tytułów(około 20) kupionych już dawno , w które jeszcze nie zdążyłem zagrać.Nie ma sensu kupować nowych i kłaść na półkę , aby czekały w kolejce , bo zanim znajdę na nie czas , to sporo stanieją i wtedy kupię oszczędzając sporo kasy .Oczywiście ta zasada nie dotyczy Edycji Kolekcjonerskich , bo możliwość ich nabycia istnieje tylko przed premierą. Przynajmniej jeżeli chodzi o ciekawe tytuły , dobrze się sprzedające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wcześniej jakoś nie przejmowałem się Mass Effectem: słyszałem że dobrze się sprzedaje na konsolach, że przeniosą gierkę na PC ... i tyle. Nie zaintrygowało mnie to. I to był błąd :P Przeczytałem dziś reckę w CDA i dowiedziałem się czegoś więcej. Jak widzę to będzie naprawdę fajny RPG pokropiony FPS''em - i to mi pasuje :D
Hmm, kupuję :D Wygląda na to że to będzie hit ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellgate: London, też miał być wspaniały H n ''S, RPG + FPS...
A to połączenie wcale się tak dobrze nie sprawdziło...
Mam nadzieję, że Mass Effect pokaże klasę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:28, Outlander-pro napisał:

Hmm, kupuję :D Wygląda na to że to będzie hit ^^


To JEST hit. Sam kończę przechodzić ją na Xboksie 360 po raz drugi, a poważnie nurtuje mnie, czy nie zakupię wersji na PC, bo nowy HUD prezentuje się rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:02, lordfett napisał:

> Hmm, kupuję :D Wygląda na to że to będzie hit ^^

To JEST hit. Sam kończę przechodzić ją na Xboksie 360 po raz drugi, a poważnie nurtuje
mnie, czy nie zakupię wersji na PC, bo nowy HUD prezentuje się rewelacyjnie :)


Ha, przez przypadek przczytałem "to JEST shit" xD Widzę że dysktujecie na temat EK, to potwierdzona informacja czy domysły ? Bo w sklepie gram.pl widzę tylko pre-order zwykłej wersji. A ja lubię różnorakie EK =P I bym się skusił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:35, Ajacu15 napisał:

nie wiecie może jakie to będzie miało wymagania na PC?


Wymagania minimalne:
System Operacyjny: Windows XP or Vista
Procesor: 2.4+GHZ Intel lub 2.0+GHZ AMD
Pamięć operacyjna: 1 GB Ram (XP) lub 2 GB Ram (Vista)
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6800GT lub ATI 1300XT (wersje X1550, X1600 Pro i HD2400 są poniżej minimalnych wymagań gry)
Przestrzeń na dysku: 12 GB

Wymagania zalecane:
System Operacyjny: Windows XP or Vista
Procesor: 2.6+GHZ Intel lub 2.4+GHZ AMD
Pamięć operacyjna: 2 GB Ram
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GTX lub ATI X1800 XL

:)

P.S.- Pierwszy "zielony" post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować