Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) - dzień pierwszy

25 postów w tym temacie

Lucas the Great

Na cztery pierwsze dni Tygodnia z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) zaplanowaliśmy prezentację wszystkich sił biorących udział w walkach o supremację nad światem Ashan. Dziś przedstawiamy armie Przystani i Sylwanu

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek jest nieźle. Opisy Przystani i Sylwan są zaje*****. Jednak najbardziej czekam na opisy krasnoludów i orków(zwłaszcza orków).

PS. Piszę, co myślę - nie czepiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Od dawna czekałem już na taki tydzień! Świetnie napisane, dałem moją pierwszą piątkę! Nic tylko grać! Szkoda, że jestem chory... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście chociaż omówić każdą jednostkę i jej ulepszenie po kolei, zamiast wpychać po dwóch do jednego opisu i dawać tylko jednego screena z ulepszonego...... :|

Ale tam - standardowe omówienie ras, to dalej czekać na Nieumarłych i Demony..... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes of Might and Magic V jest dla mnie grą wielką. Dlaczego? Bo przywróciło chwałę serii, która poprzednią odsłoną straciła swoją chwałę. W zasadzie, to dla serii było takie samo wybawienie jak Legend dla serii Tomb Raider. BTW, Sylwan to moja druga ulubiona frakcja. Zaraz po Lochu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisy zamków fajne Heroes Of Might And Magic 4 i 5 z dodatkami to ostre NIEWYPŁY, za długo wszystko się robi komputer długo myśli głupia muzyka w grze.... Homm 3 i dodatki są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam aż nas przeproszą za te paromiesięczne spóźnienie względem reszty cywilizowanego świata, a jeśli polonizacja Dzikich Hord będzie na poziomie jak poprzednich dodatków, szykuje się pospolite ruszenie na CDP ;]
Ale jest nadzieja, w końcu tę polonizację robił Morthi, przy małym wsparciu CDP ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:18, Azuredragon napisał:

BTW, Sylwan to moja druga ulubiona frakcja. Zaraz po Lochu.
;)


Taa... Też uwielbiam Loch i sylwan. Ale od tego drugiego wolę inferno (nie, nie ze względu na sukkubusy :p), po prostu lubię mroczne (Loch) lub wybuchowe (inferno) frakcje. A sylwan? Ot, taka miła odskocznia. :-)

P.S.: Skaybay --> gram.pl przecież już zdążył przeprosić za opóźnienia nie raz, może i nie dwa. Chociaż masz "trochę" racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować