Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) - dzień trzeci

26 postów w tym temacie

Lucas the Great

Po siłach z Przystani, Sylwanu, Inferno i Nekropolis nadeszła pora na przedstawienie armii Akademii oraz Lochu. Jak łatwo się domyślić (lub sprawdzić w planie tego Tygodnia z...), dwie frakcje pochodzące z dodatków pozostawiliśmy sobie podstępnie i złośliwie na jutro...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 18:22, Lfdracon napisał:

Ciemne elfy? Nie muszę chyba mówić jak to brzmi :P

Jak lud co wszystko kupi? ;)
Jak w grach widzę coś takiego jak "ciemne elfy" to od razu komentuję, iż musi co niepiśmienne jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Akademii. Zarówno jako frakcji, którą można grać (jednostki jakieś takie śmieszne, mimo wielu dobrych specjalnych umiejętności, a poza tym jakoś kiepsko mi się nimi grało), jak i pod względem fabularnym. Dlaczego akurat fabularnym? Bo jako jedyna rasa "dobra" traktuje niewolnictwo jako rzecz naturalną, a to przecież właśnie oni stworzyli orków, minotaurów i zwierzoludzi, aby zagwarantować sobie niewolnicze rasy służebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 19:18, Sephirath napisał:

A moim zdaniem się zatraciła gdzieś magia serii po przejściu w V...


A może jakieś argumenty? Grałeś chociaż w piątkę? A jeśli tak, to czy aby napewno poświęciłeś trochę czasu, żeby się z nią zapoznać?

**************

Obie opisywane frakcje (podobnie jak zresztą wszystkie inne;)) - rewelacyjne. Odpowiednio poprowadzona Akademia potrafi miażdżyć, jednak osobiście jakoś wolę pograć Lochem. Nie da się ukryć, że czarne smoki mają w tym spory udział... pozostają jeszcze Wiedźmy Cienia - i niezwykle silne, i dla oka przyjemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zapowiada się jedwabiście.... troche mnie jednak niepokoją pewne błędy tłumaczeń - na przykład: Djinn Vizier to nie Dżin Wizjoner tylko Dżin Wezyr :) Podobnie rozbawiło mnie przetłumaczenie Lich Master jako Liszmistrz :D Ale są też i sprytne rozwiązania jak na przykład High Druid - Arcydruid czy Quasit - Szkodnik.... Jestem tylko ciekaw teraz czy w wersji polskiej Thunder Thane będzie miał też z nazwy masło maślane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piekny jak zwykle opis jednostek :)

@Liquid
skoro zamierzasz zabrac sie za kampanie to skorzystaj z moda umozliwiajacego Ci przechodzenie kampanii z wersji podstawowej oraz z kuzni grajac w Dzikie Hordy :) dzieki temu poznasz nowy smak gry :P
http://www.heroes-fr.com/en/original_campaigns.php
(warto sie zaopatrzyc rowniez w in game skill wheel http://h5mods.nm.ru/3.0/Doc_Skills_3_0_2.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HOM&MV to najlepsza gra na PC. Uwielbiam ją. To dobry przykład gry w której świetne efekty idą w parze z niedużymi wymaganiami sprzętowymi. :). 5 dla tekstu :>) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze najlepsze najlepsze;d;d;d
xdd
wygrałem nimi ze zwyklymi elfami
a tamte sa dla malych dzici jakies bajeczki o roszpunkach kwiatuszkach atomowkach xdd
czarnuchy rlz! xdd
to co ze rzadza kobiety alwe potecjał maja duuzy;d;d
xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować