Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Battlefield Heroes

3284 postów w tym temacie

Battlefield Heroes ma być darmową grą internetową.
gra nie będzie posiadać możliwości rozgrywki w trybie pierwszoosobowym – całą akcję obserwować będziemy w trybie TPP, czyli zza pleców postaci. system awansu i trzy klasy postaci do wyboru.
Gra ma być podobno dostępna tylko na terenie na terenie Ameryki Północnej oraz Europy. Inne kontynenty nie są brane pod uwagę.

Czy będzie cię grać w tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są nowe informacje na temat gry

W grze dostępne będą dwie armie. National Army i Royal Army.
W chwili wydania dostępne będą dwie lub trzy mapy. Więcej pojawi się w późniejszym okresie. Poziomy będą znacznie mniejsze niż w innych grach z tej serii i nie będą posiadały stałych respawnów.
Wybrana przez gracza postać będzie awansowała w trakcie kolejnych potyczek.
Dotychczas znane bronie to Sticky Bombs i Rocket Launcher.
Na początku rundy każdy z teamów będzie posiadał 100 ticketów i dwie flagi. Zdobywanie przewagi odbywać się będzie na zasadach podobnych do pozostałych gier z serii – poprzez zdobywanie flag i zabijanie przeciwników.
Z dostępnych pojazdów wiemy na razie o samolocie Spitfire oraz czołgach M4 Sherman i PzKfzIV. Ich rzeczywisty wygląd potraktowany zostanie z przymrużeniem oka. Samoloty wyposażone zostaną jedynie w działka pokładowe.
Jedną z umiejętności będize „I Eat Grenades”. Przy jej pomocy rzucimy na raz siedmioma granatami. Pozostałe to na przykład chwilowe pomnożenie punktów życia czy płonąca amunicja.

A tu screny

20080201085030

20080201085035

20080201085041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra podobna do TF 2. Musze ją miec!!Zapowiada się ciekawie. Za darmo do ściągnięcia z neta będzie czy dołączona do np: HL2: E 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie bardzo jesteście w temacie. Wszystkie informacje są oczywiście prawdziwe, oprócz jednej rzeczy. Widoku TPP. Dlaczego? Dlatego, że będzie do wyboru tryb FPP i TPP. Gra ma ujrzeć światło dzienne na lato jeszcze w tym roku. Ja osobiscie już nie mogę się doczekać.

Aha z tego co mi wiadomo gra wykorzystuje ten sam engine graficzny co BF2/BF2142, ale ma mieć mniejsze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę się zaciekawiłem tą grą, ale szkoda że nie udało mi się znaleźć nigdzie gameplaya, ale i na to przyjdzie czas. Niech dobrze zoptymalizują, w jakiś sposób pozbędą się lagów:) I hit murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer na www.battlefield-heroes.com jest debeściacki
Royal army to "alianci" a national to "niemcy"
Ja będę po stronie National

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje

Gra będzie całkowicie bez reklam.

Gra będzie miała bardzo małe wymagania sprzętowe
najprawdopodobniej:Zintegrowana Karta Graficzna,Procesor 1GHz,512MB Ram
Gra zapowiada się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gra się zapowiada bardzo dobrze. Fajne armie, podobne do TFa z Orange Box. Jak tylko się pojawi to chyba zassam. Mam nadzieje że będzie więcej sprzętu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra przypomina TF2 tylko stylem graficznym, ale rozgrywka jest podobna jak we wszystkich BF
Pawlo skąd ty bierzesz te wszystkie newsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 09:55, Von Bolt napisał:

Ta gra przypomina TF2 tylko stylem graficznym, ale rozgrywka jest podobna jak we wszystkich
BF
Pawlo skąd ty bierzesz te wszystkie newsy???


Masz rację przypomina TF2 ale zobaczymy co będzie lepszy gdy gra wyjdzie

z pewnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:27, PAPISHON napisał:

No brawo, porównujesz dwie całkiem inne gry, tylko dlatego że mają podobną oprawę graficzną?
Brawo!


Mi nie chodzi o rozgrywkę tylko o grafikę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:27, PAPISHON napisał:

No brawo, porównujesz dwie całkiem inne gry, tylko dlatego że mają podobną oprawę graficzną?
Brawo!


Te gry są całkowicie porównywalne. Nie tylko stylem graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować