Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

(OGŁOSZENIE) Startuje newsletter "pr0gram"!

204 postów w tym temacie

Hej,

Startujemy dzisiaj z gramowym newsletterem community, o nazwie "pr0gram". To co dzisiaj otrzymacie to numer zerowy, czyli taka forma zaproszenia Was do współpracy nad nim :)
Powinniście otrzymać pr0gram dzisiaj wieczorem, lub jutro.

W tym numerze znajduje się króciutka ankieta, a wyniki które otrzymamy dzięki Waszemu udziałowi, będą źródłem cennych informacji. Dodam jeszcze, że 10 najciekawszych pomysłów nadesłanych w ankiecie, zostanie nagrodzone książkami ufundowanymi przez wydawnictwo Prószyński i S-ka

[AKTUALIZACJA]
Newslettera powinni otrzymać wszyscy, którzy zaznaczyli okienko newsletter gram.pl w Moje konto do godziny 14.45. Jeśli mimo to nie otrzymacie pr0gramu, umieścimy newsletter na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W końcu jakaś ciekawa inicjatywa z waszej strony. A przynajmniej na taką wygląda :P
Sprawdzam co jest grane. Jak mi się spodoba to możecie na mnie liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, lubię takie akcje :D Do tej pory jedyne newslettery z gram.pl jakie do mnie przychodziły, dotyczyły przeróżnistych promocji w sklepie.gram.pl :/ Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie co mi na myśl przyszło jak zobaczyłem temat przed chwilą ...
"Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!" xD
To tylko drobna myśl, nie brać na poważnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 14:08, Igor FCBayern napisał:

O, lubię takie akcje :D Do tej pory jedyne newslettery z gram.pl jakie do mnie przychodziły,
dotyczyły przeróżnistych promocji w sklepie.gram.pl :/ Czekam z niecierpliwością.


Miałem to samo :P
Nie jedyny czekasz z niecierpliwością. Ktoś mógłby podać jakiś dokładny termin co do tego maila ??? Odpowiedź dzisiaj mnie nie satysfakcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przez community dla community"? Hm. Może być ciekawie. Może nawet wezmę w tym wszystkim udział... no cóż, pozostaje mi już tylko czekać na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 14:16, Adamzzz napisał:

Świetnie ^^ Okienko zaznaczone, z nieukrywaną niecierpliwością czekam na newsletter ;]


:P Dopiero teraz? :P Ja mam od rejestracji zaznaczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, "Forum nie jest tablicą ogłoszeń". Nieźle. :D
<joke>

Tak na poważnie, może z tego wyjść coś ciekawego. Okienka mam zaznaczone od zawsze, więc pozostaje czekać do wieczora (znając życie, do jutrzejszego...) na maila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować