Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) - dzień szósty

17 postów w tym temacie

Krasnale?!?!?!
KRASNOLUDY!!!!
Krasnale to w ogrodzie mogą stać :>

A tak poza tym - jest czar Dimension Door w piątce. W polskiej wersji to Natychmiastowa Podróż.

PS
W tytule filmiku jest błąd - "Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - gameplay" (powinno być HoF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiejszy dzień Tygodnia z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) przeznaczamy na prezentację zaległej - z naszego punktu widzenia - recenzji pierwszego z dodatków: Kuźni Przeznaczenia.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Heroes of Might and Magic V (i dwoma dodatkami do niej) - dzień szósty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoF kupiłem głównie dla nowej rasy i dla generatora map losowych. Niestety strasznie zawiodłem się na nim. Liczyłem na podobnego do tego z HoMM III, a dostałem coś robiące beznadziejne mapy bez możliwości wybrania rasy dla siebie i dla przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 18:26, windows00 napisał:

PS
W tytule filmiku jest błąd - "Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - gameplay" (powinno
być HoF)

Już przekazałem opiekunowi gramowej tuby - niedługo zostanie poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na tym dodatku się nie zawiodłem. W nosie miałem te nowe innowacje (choć karawany naprawdę się przydały). Dla mnie liczyły się tylko krasnoludy i kontynuacja fabuły. Kto przeszedł podstawkę ten wie, dlaczego tak bardzo chciałem się dowiedzieć, co będzie dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krasnale było zdrobniale i z czułością. Sam wyglądam jak krasnolud więc mogę sobie na takie pieszczotliwe określenia pozwolić... :P :)
Zgadza się, taki czar istnieje... jednak podczas jego używania odczułem wyraźne ograniczenie zasięgu, co niejednokrotnie zabijało sens korzystania z niego, szczególnie wziąwszy pod uwagę szerokość niektórych pasm górskich... jedynym plusem jest to, że można z niego korzystać również na morzu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 18:34, Lucas the Great napisał:

Już przekazałem opiekunowi gramowej tuby - niedługo zostanie poprawione.

Pewnie przy okazji sprawdzi ten drugi, ale jeśli nie - http://www.youtube.com/watch?v=OuSEUqDNcTU - tu też jest zły tytuł :)

Myszasty
No tak, do pokonania gór nadaje się tylko Płaszcz ze Skrzydeł Anioła, ale oprócz jednej misji w kampanii nie trafiłem na niego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy dzień 6 z niecierpliwością czekam na dzień 7 i mam nadzieję że dzień 7 będzie jeszcze ciekawszy i będzie zawierał jeszcze więcej tekstu niż w poprzednich dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodatki to jak na razie było wiadomo, że się pojawią (a''la poprzednie części 2-3 dodatki). Możliwe, że już niedługo będziemy zaskoczeni kolejnym add-onem.....
Może by dodawał rasę żywiołaków z "Hirołsów" 3. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że edytor każdemu graczowi robi prawie taką samą strefę, a po sprawdzeniu mapy w edytorze, może się okazać, że posiada parę błędów. ;]
A co do powodu, dla którego warto mieć HoF - nieaktualne, są już mody kampanii zarówno podstawki jak i Kuźni przygotowane do grania na TotE. W chwili obecnej sensu nie ma kupować podstawki i kuźni...
Sama kampania jednak była przyjemna. Zapamiętam ją z dwóch powodów - pierwszy: Ylaya - 50 Ataku, 7 Obrony; drugi: ostatnia mapa, która była strasznie prosta... Szkoda, żadnego w niej wyzwania.
PS. DE vs IG - niezłe, niezłe. ;P Ale SM pasowałoby bardziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam orginał i dodatek gra jest super ale multi jest dla mnie skopany.Nigdy nie mogłem znaleść polaków do grania a z takim np. Ukraincem czy Japończykiem mam straszne lagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc dodatek nieźle wyszedł. Ma parę wad, ale jaka gra ich nie ma? Każdy lubi, to co lubi. A propos jak mowa o wadach (wiem, że to trochę odchodzi od mojego wypowiedzenia, ale nie mogę się oprzeć :>) - KUŹNI PRZEZNACZENIA wnerwiło mnie, że te nowe jednostki Przystani możliwe są tylko w kampanii, i to nie zawsze. Nie grałem jeszcze DZIKIE HORDY, więc nie wiem, czy są w końcu dostępne.

PS. Nie wiem, czy zauważyliście, ale jakoś brakowało SAMIC krasnoludów. Czy to nie dziwne?

PS2. Piszę, co myślę - nie czepiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 12:42, morze napisał:

wnerwiło mnie, że te nowe jednostki Przystani
możliwe są tylko w kampanii, i to nie zawsze. Nie grałem jeszcze DZIKIE HORDY, więc nie wiem,
czy są w końcu dostępne.

W Hordach są już normalnie dostępne, jako alternatywny upgrade Przystani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:32, Lucas the Great napisał:

> wnerwiło mnie, że te nowe jednostki Przystani
> możliwe są tylko w kampanii, i to nie zawsze. Nie grałem jeszcze DZIKIE HORDY, więc nie
wiem,
> czy są w końcu dostępne.
>
W Hordach są już normalnie dostępne, jako alternatywny upgrade Przystani.


Dzięki za uświadomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować