Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Tapety na pulpit

1783 postów w tym temacie

Krajobrazy/Pejzaże : 1600:1200

*Lekka prywata - tapeta moja własna, zdjęcie cyknięte na cmentarzu komunalnym w Piasecznie pod Wa-wą.

20101203135338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał pytanie czy ktoś wie gdzie o ile w ogóle można znaleźć tapetę, która byłą by aktywna tzn. np mapa świata z zaznaczonymi różnymi miastami i ich aktualnym czasem (coś w tym rodzaju: http://24timezones.com/zegar_czas.php)? Nie wiem jak to inaczej określić nić tapeta "aktywna" ;) Może bardziej tu mi chodzi o program, który działał by jako tapeta albo coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spod Linuksa więc nie sprawdzę (zresztą i tak nie wiem jaki system masz) , ale jak masz Windowsa i aktywny pulpit ciągle jest dostępny to możesz sobie ustawić stronę jako tapetę (np tą co ją podałeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście da się tak zrobić, ale niestety nie wygląda to tak jak bym chciał, a w między czasie znalazłem parę programów, które spełniały by moje oczekiwania w mniejszy lub większy sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 19:22, Kwas17 napisał:

No rzeczywiście da się tak zrobić, ale niestety nie wygląda to tak jak bym chciał, a
w między czasie znalazłem parę programów, które spełniały by moje oczekiwania w mniejszy
lub większy sposób ;)

A możesz podać ich nazwy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden to "World Time Map" czyli to dokładnie co dawałem w linku parę postów wyżej tyle, że jest to wersja jako program po prostu, a drugi to "Crave World Clock" i tu jest opcja ustawienia takiej mapki na pulpit. Obydwa płatne, ale mają darmowe triale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

4 fotka. "Life is a bitch..." mam wiele tego typu podobnych tapet z podobnymi napisami ale z taką jeszcze się nie spotkałem. Fajna i ciekawy tekst :D. Pobieram bez dwóch zdań. Żeby nie było też coś dodam od siebie.

Pozdrawiam.

Różne ----- Grafika -------> Rozdzielczość 1920 x 1200

20110220033356

20110220033417

20110220033442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age 2 1440/900

Własnej roboty,nic wyszukanego [przerobione screeny z samej gry] ale może komuś przypadnie do gustu =)

20110316171619

20110316171641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 17:38, Kwas17 napisał:

Ja bym miał pytanie czy ktoś wie gdzie o ile w ogóle można znaleźć tapetę, która byłą
by aktywna tzn. np mapa świata z zaznaczonymi różnymi miastami i ich aktualnym czasem
(coś w tym rodzaju: http://24timezones.com/zegar_czas.php)? Nie wiem jak to inaczej określić
nić tapeta "aktywna" ;) Może bardziej tu mi chodzi o program, który działał by jako tapeta
albo coś w tym rodzaju.

Rainmeter z tą nakładką http://fediafedia.deviantart.com/art/Omnimo-3-1-for-Rainmeter-158707137?q=boost%3Apopular%20rainmeter&qo=0

edit. nvm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować