Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Portal 2 - sequel wspaniałej gry

206 postów w tym temacie

Jest to temat ogólny o grze Portal 2. Gra została już zapowiedziana a tu macie kilka info:


,,Niejaka Kimberly Swift - główna projektantka gry Portal- wchodzącej w skład zestawu The Orange Box- oznajmiła, iż planowana jest kontynuacja tegoż tytułu. Do tej pory była to dosyć spora tajemnica Valve, jednakże karty zostały odkryte i wiemy to już na pewno – będzie sequel.

Słowa potwierdzające nasze przekonanie, iż trwają pracę nad Portalem 2 padły w wywiadzie dla serwisu G4. Na „dwójkę” z pewnością warto czekać. Przede wszystkim dlatego, iż będzie to kontynuacja jednej z najlepszych gier 2007 roku!

Oby tylko cały gameplay doczekał się jakiś innowacyjnych zmian, bowiem wydanie „starej” gry w nowej otoczce to stanowczo za mało. Póki co, data premiery nie została ustalona. " Pfk; sobota, 23 lutego 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 14:42, Graszczur napisał:

Ja to bym raczej wolał jakiś dodatek do Portala, zamiast od razu sequela.


Mają być różnego rodzaju mapy do Portal, wpisz w google, może coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Postal 2 wyszedł 5 lat temu,czyli teraz będzie dodatek czy co? Bo dodatek z tego co pamiętam też został już wydany. Nie do końca rozumiem co macie na myśli mówiąc sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie nazwę topicu. Chodzi o Portal bardzo ciekawą gierkę logiczną dodawaną do Orange Box-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:03, bonan napisał:

Przeczytaj dokładnie nazwę topicu. Chodzi o Portal bardzo ciekawą gierkę logiczną dodawaną
do Orange Box-a.


heh, mój błąd, aczkolwiek pojęcia sequel dalej nie rozumiem :D Poprostu następna część? GTA 2 można nazwać sequelem GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Co innego prequel, to z kolei jest część, która opowiada historię, która wydarzyła się przed wydarzeniami, na przykład z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Sequel to następna część, kontynuacja historii. Np. Half-Life 2 jest sequelem Half-life. Jeżeli się pomyliłem to poprawcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:40, Pawlo09 napisał:

Ja mam nadzieję że gra będzie trochę dłuższa no i więcej akcji.


Jakiej akcji, człowieku? To gra logiczna (na myślenie)... Znając ciebie, to nie grałeś w ogóle w Portala i nie masz pojęcia, o co w tej grze chodzi xD

P.S. Zmień swoją sygnaturę...

---------------------------------------

Wolałbym jednak jakieś nowe mapki niż całą nową grę ;) Chociaż i tak nie pogardzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:47, bojanzaw napisał:

> Ja mam nadzieję że gra będzie trochę dłuższa no i więcej akcji.
>

Jakiej akcji, człowieku? To gra logiczna (na myślenie)... Znając ciebie, to nie grałeś
w ogóle w Portala i nie masz pojęcia, o co w tej grze chodzi xD

P.S. Zmień swoją sygnaturę...

---------------------------------------

Wolałbym jednak jakieś nowe mapki niż całą nową grę ;) Chociaż i tak nie pogardzę :D



grałem ale nie u siebie ale widać że chyba ty nie grałeś ponieważ w portalu też jest trochę akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dynamiczne skakanie przez portale, odbijanie się, "psucie" wieżyczek to jednak akcja ^^.
Tym bardziej, że kamera jest w pierwszej osobie.

Co do Portal 2, mam nadzieje, że będzie jeszcze więcej możliwości, akcji i poziomów :).

PS: Mam nadzieję, że w 2 piosenka końcowa, będzie równie dobra, co w 1 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciekawe, czy Portal 2 będzie kontynuacją fabuły Portala. Bo może być też tak, że będziemy innym obiektem doświadczalnym... Przy tej pierwszej opcji naprawdę nie będzie potrzeba żadnych poważnych zmian - w końcu urządzenie portalowe w miejskiej/leśnej scenerii... Miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem portal jest niesamowicie świetny ;D 2 Część ma kontynuować tę historię bo jest idealna. Czy tylko ja nie wiem czy jest więcej osób które nie mają pojęcia czy nasza bohaterka ''lady from test" przeżyła czy nie ??
edit: może 2 część wyjaśni te napisy i wskazówki, komuś się udało przed nami ale nie pokonał bossa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować