Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

.

Dnia 20.08.2008 o 21:59, mlynar911 napisał:

To wybacz ale wydaje Ci się. To jest ostatni odcinek sagi DB wyprodukowany przez Tyrojame
(czy jak to tam sie pisze ;p) są odcinki AF robione przez fanów ale czy są w wersji filmowej/odcinkowej
to nie wiem. Wiem ,ze jest komiks na 100% bo sam go czytałem więc .. ;]



no nie wiem spójrz na ten odcinek mnie się wydaje że to kontynuacja ale pewności nie mam
http://pl.youtube.com/watch?v=EZaS0IN2na8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gier DB na PS2 to najlepszą jest Dragon Ball Budokai Tenkaichi 3. Niektórzy twierdzą, że Budokai 3 jest lepsze, ale według mnie nie ma porównania. Budokai 3 to bijatyka w stylu, no nie wiem Mortal Kombat, Street Fighter. Budokai Tenkaichi 3 to też bijatyka, ale w niej kamera jest umiejscowiona za plecami postaci, możemy latać po całej arenie w wszystkich kierunkach (góra, dół, lewo, prawo), a nie jak w Budokai 3 w stronę przeciwnika i w tył. W BT3 jest 150 postaci (wynik chyba niepokonany), dużo ładnie zrobionych ataków energetycznych, więcej opisałem w temacie DBZ: Burst Limit, możesz wejść. Co do innych gier na PS2, jest ich naprawdę sporo (łącznie chyba ponad 4000 tytułów) więc każdy znajdzie coś dla siebie. God of War, Metal Gear Solid, serie bijatyk Mortal Kombat, Soul Calibur, dla fanów piłki kopanej jest świetna Fifa Street. Naprawdę warto. A i konsolę można kupić już za nieduże pieniądze.

P.S.: To forum jest dla graczy, a nie o grach, więc można tu rozmawiać na różne tematy.

@hagen321
Ten filmik na yt to część filmu kinowego opowiadającego o przygodach Son Goku Jr. Jest to coś w rodzaju fillera jak inne kinówki, więc do kontynuacji tego nie można zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 10:43, hagen321 napisał:

no nie wiem spójrz na ten odcinek mnie się wydaje że to kontynuacja ale pewności nie
mam
http://pl.youtube.com/watch?v=EZaS0IN2na8

To nie serial ale fragment filmu kinowego z serii GT. Opowiada o przygodzie i losach małego Goku Jr. ;] więc źle Ci się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy można gdzieś kupić wszystkie odcinki DB, DBZ, DBGT i odcinki kinowe - wszystko z lektorem? Bo ściągać mi się nie chce (a poza tym to mało legalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2008 o 15:30, mlynar911 napisał:

To nie serial ale fragment filmu kinowego z serii GT. Opowiada o przygodzie i losach
małego Goku Jr. ;] więc źle Ci się wydawało.



aha niewiedziałem widziałem kilka filmów kinowych ale tego nie widziałem mógł by mi ktoś powiedziec tytuł i gdzie można ewentualnie kupić po polsku odcinki kinowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem będzie kłopot, w tej chwili to chyba niemożliwe. Z drugiej strony nie wiem dlaczego nikt tego nie sprzedaje na allegro, anime DB także chyba nie ma licencji w Polsce. Chyba, bo DB miał mieć nowy program Animax, ale kanał nie wszedł jeszcze w polską telewizję (choć miał być od 1 stycznia). Tak więc nie wiadomo. A ta kinówka to po prostu Dragon Ball GT Special.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak można wspomnieć dzieciństwo nie wspominając o wspaniałym i już legendarnym Dragon Ball''u.Powiem szczerze że czasami zwalniałem się troszkę przed dzwonkiem a żeby to dragon ball''a zobaczyć ;D to były czasy ja do kumpla z napojami i jedzeniem a następnego dnia on do mnie ;D Nie zapomnę tego jak to Dragon Ball 1 się skończył i my załamani a potem nagle patrze przypadkiem na RTL a tu co?? Dragon Ball Z ;D ależ to był szok ale już po GT takiego szoku nie było chociaż byliśmy nadzieje że powtórzy się tak jak w przypadku Z że będzie nowa seria no ale cóż nici z tego i może to zrobiło Dragon Ball''a taką legendą w śród Mangi&Anime!

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 18:14, master962 napisał:

chyba gorszego openingu DB nie ma http://www.youtube.com/watch?v=gteuHPVEK8Y przy tym
francuski jest świetny

hahaha tylko upaść,śmiać się a potem popełnić samobójstwo ... Oni patrze tylko piosenke mają taką do bani ... bo spotkałem się z tą piosenką i innym filmikiem z DBZ z co np. rozpoczyna MUGENA 2007. Ale co dziwne jest ,że w tym komórczaka nie uwzględnili ... ;p ot jakie chamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zacząłem oglądać w internecie cała serię Dragon Ball Z. Jest to moja ulubiona seria, jak też zapewne większości fanów tego anime...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:44, 143872 napisał:

Hehe dobre :P Strasznie głupie, bardziej do kwasów sie nadaje :D


Dlaczego głupie? ; < nie psuj moich ambicji młodego filmowca ; <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy w produkcji filmów kinowych Toriyama miał udział? Bo te wydają mi się strasznie naciągane( oprócz 1)... a moze to przez ten amerykański głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:39, Don Zorro napisał:

Mam pytanie - czy w produkcji filmów kinowych Toriyama miał udział? Bo te wydają mi się
strasznie naciągane( oprócz 1)... a moze to przez ten amerykański głos...

Głowy sobie za to ogolić nie dam, ale raczej nie brał udziału. Filmy są nieco jak fillery, tyle że większe i nie pakują się między odcinki fabularnie mangowe. A tak w ogóle... oglądasz anime z dubbingiem O_o Przecież to czysty masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować