Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2012 o 20:41, Vantor_Zorin napisał:

Jakaś szansa na wysyłkę Airline Tycoon 2 przed 23.02?

Jutro to ma wjechać do nas, więc szanse na wysyłkę 22.02 spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 22:26, skodr napisał:

Aniu, czy jest szansa na egzemplarze The Saboteur z tej promocji EA, o promocji dowiedziałem
się za późno i niestety nic załapałem się na większość gier :P

Od dzisiaj jest ponownie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 23:57, jarek2045 napisał:

Hej, wybacz że tak długo ale miałem egzaminy i nie miałem czasu zajrzeć, wyjaśniło się
coś? :)

Tak z czystej ciekawości pytam. ;)

Możesz śmiało podejść do nich i poprosić o zaległą puszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 10:20, damimav napisał:

Ja natomiast czekam na posta że konsole zostały wysłane...

Tak, pakują się właśnie, widzę, że Twoje zamówienia mają już nadane numery przewozowe (ale nie sprawdzaj teraz w trackingu, najwcześniej koło 3:00 będzie coś widać), więc dostawa do Was na jutro realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 10:37, Fang napisał:

Takie pytanko zamówiłem Mass Effect 3 jeszcze we wrześniu a przy zamówieniu niema nic
o litografii czy mam powody do zmartwienia? :)

Masz w zamówieniu gratisowy komiks, powinno się zaktualizować na "komiks+litografia".
Dziś zaczęliśmy to pakować w zestawy - do każdego komiksu dokładamy litografię, całość w koszulkę foliową A4, więc ją na pewno otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 15:22, skodr napisał:

Jeszcze jedno pytanko, wyprzedaliście już cały zapas EK Saints Row The Third? Ostatnio
patrzyłem to było dużo egzemplarzy a dzisiaj już nie ma :P
DO kiedy będzie ważna obniżka Saints Row The Third Edycja standardowa?

Specjalnej już nie będziemy mieć w ofercie, no chyba, że CDP to wrzuci na jakąś wyprzedaż.
Cena 59,90 na zwykłą obowiązuje do wyczerpania zapasu, niewiele zostało, więc radzę się pospieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór Aniu
Dostałem dzisaj maila który dość mnie zaiepokoił.
Mianowicie złożyłem zamówienie na Edycję Kolekconerską Mass Effect 3
10 Stycznia czyli na ponad 2 miesiące przed premierą
Zamówienie nadal widnieje w moich zakupach i czeka do potwierdzenia lecz oto treść maila który dostałem.

Witamy,

W związku z ograniczeniem nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 3 na PC nie będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienia i zostało ono anulowane.

Jak to możliwe że mimo tego ze zamówienie złozyłem ponad 2 miesiące temu nie zostanie zrealizowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 19:29, akne napisał:

> Jakaś szansa na wysyłkę Airline Tycoon 2 przed 23.02?
Jutro to ma wjechać do nas, więc szanse na wysyłkę 22.02 spore.

A mogłabyś sprawdzić czy dobrze podałem kod na darmową wysyłkę w moim zamówieniu na Airline Tycoon 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemal ta sama sytuacja (zamówienie z 12 stycznia), ten sam mail, to samo pytanie - jak to możliwe, że 12 stycznia dostaję od gram.pl maila o możliwości kupienia EK, jeszcze tego samego dnia składam zamówienie, a teraz nagle się dowiaduję, że sorry, ale nie zrealizujemy zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź Aniu. Po tobie zawsze można się spodziewać szybkiej i konkretnej odpowiedzi, jesteś najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dudekfme

Znajomi którzy zamówili grę nawet wczesniej odemnie 3.01
Dostali dzisiaj maila o takiej samej tresci.

W takim razie dlaczego jeszcze pod konieć stycznia przyjmowane były zamówienia na EK.
Ba nawet tak się chwaliliscie że all wyprzedane na miesiąc przed premierą i dorzucone zostaną dodatki.
A teraz nagle się okazuje że na 2 tyg przed planowaną wysyłką okazuje się ze nie ma wystarczającej liczy egzemptlarzy

Kpina jawna kpina z kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem maila powiadamiającego o anulowaniu EK Mass Effect 3. Zamówienie złożyłem 5 stycznia. Dla mnie to skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też a raczej osoba która chciała mi zrobić niespodziankę otrzymała takiego maila. Myślałem że to wina zamówienia złożonego 17-01-2012r., ale jak czytam że osoby które złożyły zamówienie 5 czy 3 stycznia mają to samo to mam wrażenie że ktoś sobie z
nas jaja robi i to nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. To samo przydarzyło sie i mnie a było wiadomo od 1 lutego że nie ma juz dostępnych EK bo wszystkie juz zostaly wyprzedane - jest o tym info na stronie EA Polska. A oni nas informują po 20 dniach. W zamian dają jakieś dziwne gry które mnie nie interesują bądź mam je juz w swojej kolekcji. Skandal to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już maila z wyrazami swojego oburzenia, ale napiszę jeszcze tutaj.

Nie jestem zaskoczony tym, że EA dało ciała i wydało mniej egzemplarzy lub po prostu olało polskich graczy.
Jestem zaskoczony dwumiesięczną obsuwą sklepu gram.pl z uświadomieniem klientów. Jest to wybitnie nieprofesjonalna zagrywka i zniechęca do zakupów. Byłbym wdzięczny za wytłumaczenie zaistniałej sytuacji czymś więcej niż PR-owskim "nie będzie". Zawiedzionym klientom się to należy.

Zamiast informować nas o tym, że nie ma, należałoby chyba zająć się tym, żeby jednak było, zwłaszcza jak ktoś, tak jak ja i wiele innych piszących osób zamawiało już na początku stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fallafter

Jak chcesz się pośmiać na jedyn z forum, uzytkownik zamówil grę już w grudniu.
Dzisiaj otrzymał maila że gry nie dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc ze względu na oszustwo ze strony gram.pl oraz EA Polska ja oraz chętni składam pozew przeciwko tym firmom . Pod pretekstem oszustwa klienta oraz wprowadzanie w błąd... i jeszcze jedno wsadźcie sobie za przeproszeniem w D edycję standardową oraz te gó$%$ gry od EA
Musielibyście za darmo mi wysłać Mass Effecta 3 żebym odpuścił ale i tak pozwu zbiorowego nie cofnę!
Ładnie zapłacicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja odnośnie ograniczenia nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 3 na PC:

Niestety z przykrością informujemy, ze nakład tego produktu będzie ograniczony i nie będziemy w stanie zrealizować wszystkich zamówień - Klienci, którzy złożyli zamówienia najpóźniej i nie "załapali się" na ilość sztuk, którą dostanie sklep gram.pl, zostali dziś o tym poinformowani mailowo.

Polski oddział Electronic Arts zaproponował Im rekompensatę w postaci zamiany zamówienia na edycję standardową (w cenie 129,90*) i gratisową grę do wyboru (informacja w mailu ze sklepu gram.pl).

Anulowane zostały zamówienie chronologicznie najpóźniej złożone (okazało się, że dotyczy to zamówień złożonych po 02.01.2012 do ok. godz. 15:00)

Niewykluczone, że niewielka ilość EK będzie dostępna po premierze gry, jeśli osoby, które "załapały się" na EK, nie potwierdzą / nie opłacą / nie odbiorą swoich zamówień.



*Po skorzystaniu z oferty rekompensaty anulowane zamówienie na EK zmieni się na zamówienie na edycję zwykłą:
cena edycji zwykłej - 127,90 zł
cena komiksu z litografią (lub litografii) - 1,00 zł
cena gry rekompensującej anulowanie - 1,00 zł
Razem: 129,90 zł + koszt wysyłki


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować