Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 11:41, bartek00 napisał:

witam dlacego sklep gram.pl
zrezygnował z wysylki poczty polskiej dla mnie kurioerami to jest problem bo ja pracuje
i nikt nie morze odebrać
paczki kurierskiej wolałbym poczte bo spokojnie sobie paczke odbiore po pracy


Możesz podać na zamówieniu adres do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2009 o 19:50, SLAPOn napisał:

Tak, otrzymalem maila z informacja, ze nie wszystkie zamowione przeze mnie gry sa dostepne.
Tylko, ze jesli taka sytuacja wystepuje to powinniscie w takiej wiadomosci poinformowac
kupujacego kiedy bedzie mozliwa dostawa oraz zapytac czy jest w dalszym ciagu zainteresowany
kupnem. Takiego podejscia do klienta oczekuje i wiele innych sklepow tak robi [vobis
czy tez konkurencyjny gol]. W waszym przypadku wyglada to nieciekawie. Ot zwykla wiadomosc
od bota z informacja, ktora wyglada mnie jwiecej tak: "nie ma, ale bedzie. Kiedy? W blizej
nieokreslonej przyszlosci...".


Często nie można określić dokładnie, kiedy nastąpi dostawa.

Dnia 07.09.2009 o 19:50, SLAPOn napisał:

> > Chcialbym sie dowiedziec tylko czy moje zamowienia zostana zrealizowane w
przeciagu
>
> > najblizszych 2-3 dni. Jesli nie jest to mozliwe bardzo prosze o anulowanie
zamowienia
>
> > i zwrocenie mi pieniedzy [wraz z nadplata za przesylke].
>
> Zgłoś prośbę o anulowanie tych zamówień przez formularz kontaktowy:
> http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
> To jest najpewniejsza forma kontaktu.
> Linie telefoniczne powinny zacząć funkcjonować ponownie w tym tygodniu.
Problem w tym, ze ja juz sie z Wami kontaktowalem w tej sprawie za pomoca formularza.
I do dnia dzisiejszego nie otrzymalem zadnej odpowiedzi. Skad mam pewnosc, ze teraz otrzymam
odpowiedz?



Z powodu zmiany serwerów mogły być problemy z mailami z formularza.

Dnia 07.09.2009 o 19:50, SLAPOn napisał:

Ponadto jak u Was wyglada procedura anulowania oplaconego juz zamowienia? Ile musialbym
czekac na zwrot wplaconych pieniedzy?


Przelewy zwrotów płatności są robione hurtowo raz w tygodniu, zwykle w czwartek/piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 19:29, hellvard napisał:

A może znacie chociaż przybliżone daty ich dostawy? Dojdą w tym tygodniu? W następnym?
W ogóle dojdą w tym miesiącu? Bardzo mi zależy na tych grach.

Black mamy, brakuje GTA. Może w przyszłym tygodniu będzie. Emil wraca, odpowie Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 17:50, danieldino napisał:

Chciałbym stać się administratorem tej strony i ożywić ją !! Jestem wiernym klientem
gram.pl a jeśli widzę że mój ulubiony sklep zrobił stronę o mojej ulubionej grze a strona
umarła to mnie słabo się robi. Chciałbym ożywić waszą stronę która jest świetna, nie
muszę być jedynym adminem ale ta strona jest super a się marnuje.

Proszę o pozytywne
rozpatrzenie mojej decyzji z poważaniem danieldino.


Jest kilku chętnych do prowadzenia tej strony, wyślij zgłoszenie mailem na ekipa(małpa)gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 10:43, akne napisał:

GTA IV na PS3 ma status dostępności "1-10 dni", a Mirror''s Edge "1-7 dni". To oznacza,
że towar sprowadzamy na zamówienie.
Mirror''s Edge dziś będzie wreszcie w magazynie, ale z GTA IV jest problem - nie przyjechało
i trudno powiedzieć, czy dojedzie w przyszłym tygodniu.
Jeśli chcesz anulować zamówienie lub usunąć z niego GTA, skontaktuj się z nami poprzez
formularz:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4


Dziwne jest to, iż Mirror’s Edge był jeszcze danego dnia dostępny (według informacji na stronie www). Natomiast przy grze GTA IV PS3 status „towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)” widniał jeszcze ponad tydzień czasu. Teraz dowiaduje się, że GTA nie wiadomo kiedy będzie. hmmmm
Nasuwa się pytanie: Czy klient zamawiający dwie lub więcej gier skazany jest na „loterie”, czyli „upragnione” gry otrzyma tylko gdy będę one w tym samym momencie dostępne, gdyż nikt nie pomyśli aby dostępny tytuł odłożyć „na bok” z dopiskiem np. „Dla zamówienia ….” w oczekiwaniu na skompletowanie reszty zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2009 o 14:25, Cobra_Forever napisał:

Dziwne jest to, iż Mirror’s Edge był jeszcze danego dnia dostępny (według informacji
na stronie www). Natomiast przy grze GTA IV PS3 status „towar dostępny, duża ilość
(ponad 10 szt.)” widniał jeszcze ponad tydzień czasu. Teraz dowiaduje się, że GTA
nie wiadomo kiedy będzie. hmmmm
Nasuwa się pytanie: Czy klient zamawiający dwie lub więcej gier skazany jest na „loterie”,
czyli „upragnione” gry otrzyma tylko gdy będę one w tym samym momencie dostępne,
gdyż nikt nie pomyśli aby dostępny tytuł odłożyć „na bok” z dopiskiem np.
„Dla zamówienia ….” w oczekiwaniu na skompletowanie reszty zamówienia?


Zamówienie z odbiorem osobistym nie tworzy obecnie rezerwacji na produkt w naszym systemie.
Takie zamówienia po prostu są agregowane, a pracownik sklepu w metrze, sprawdza, co ma na stanie, a resztę domawia z magazynu, ale nie częściej niż raz lub dwa razy w tygodniu. Czyli w momencie składania zamówienia możesz widzieć, że produkt jest dostępny, ale w momencie zamawiania towaru z magazynu przez pracownika sklepu w metrze może go już zabraknąć.
Kiedyś zamówienie z odbiorem osobistym tworzyło rezerwację i do sklepu był sprowadzany automatycznie towar w ilości pod te zamówienia, niezależnie od stanu w sklepie w metrze. Jednak mieliśmy przez to duży procent zamówień nieodebranych, nieodebrany towar zalegał w sklepie, a w magazynie często go brakowało. Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę.

Jeśli chcesz coś zamówić z odbiorem osobistym i zależy ci na szybkim otrzymaniu produktu, to sugeruję, żebyś bezpośrednio skontaktował się ze sklepem w metrze zanim złożysz zamówienie. Sklep może zarezerwować dla Ciebie towar "pod ladą" na 1-2 dni, jeśli jest na miejscu lub poda Ci termin dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2009 o 16:12, akne napisał:


Zamówienie z odbiorem osobistym nie tworzy obecnie rezerwacji na produkt w naszym systemie.
Takie zamówienia po prostu są agregowane, a pracownik sklepu w metrze, sprawdza, co ma
na stanie, a resztę domawia z magazynu, ale nie częściej niż raz lub dwa razy w tygodniu.
Czyli w momencie składania zamówienia możesz widzieć, że produkt jest dostępny, ale w
momencie zamawiania towaru z magazynu przez pracownika sklepu w metrze może go już zabraknąć.
Kiedyś zamówienie z odbiorem osobistym tworzyło rezerwację i do sklepu był sprowadzany
automatycznie towar w ilości pod te zamówienia, niezależnie od stanu w sklepie w metrze.
Jednak mieliśmy przez to duży procent zamówień nieodebranych, nieodebrany towar zalegał
w sklepie, a w magazynie często go brakowało. Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę.

Jeśli chcesz coś zamówić z odbiorem osobistym i zależy ci na szybkim otrzymaniu produktu,
to sugeruję, żebyś bezpośrednio skontaktował się ze sklepem w metrze zanim złożysz zamówienie.
Sklep może zarezerwować dla Ciebie towar "pod ladą" na 1-2 dni, jeśli jest na miejscu
lub poda Ci termin dostawy.


Dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jesli w sklepie będzie dostępny jedna z gier to mogę ją odebrać odrazu, a drugą w terminie późniejszym gdy dojdzie do sklepu ??
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 19:19, hellvard napisał:

Nie rozumiem, skoro macie Blacka, to czemu w sklepie nadal jest napisane "dostępność
za 1-7 dni"?

Bo jeśli jest na stanie, to niewielka ilość, więc taki status jest wprowadzony na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 20:26, crash807 napisał:

Będzie dostępna w sklepie edycja kolekcjonerska Operation Flashpoint 2: Dragon Rising?

Trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2009 o 20:46, Cobra_Forever napisał:

Dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jesli w sklepie będzie dostępny
jedna z gier to mogę ją odebrać odrazu, a drugą w terminie późniejszym gdy dojdzie do
sklepu ??


Raczej nie ma problemu z takim załatwieniem sprawy - uzgodnij to z pracownikiem sklepu w metrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie gry red faction : guerrilla jestem osoba niepełnosprawną i używam myszkę i klawiaturę numeryczną czy jest możliwość dowolnej konfiguracje klawiszy w sterowaniu gry np. chodzenie zamiast [w] na prawy przycisk myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie. Kiedy będzie wysyłana Edycja Kolekcjonerska Aion? w dniu premiery, czy już trochę przed? I kiedy będzie można odebrać tą edycję w sklepie gramu w metrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 17:25, Piotrbov napisał:

Witam. Mam takie pytanie. Kiedy będzie wysyłana Edycja Kolekcjonerska Aion? w dniu premiery,
czy już trochę przed? I kiedy będzie można odebrać tą edycję w sklepie gramu w metrze?


Bardzo dobre pytanie.

W infnormacji o produkcie jest napisane wysyłka 25.09.2009. Z oficjanych informacji NCsoftu wynika ze kod musze wpisać najpóźniej 24 godziny po zakończeniu headstarta (za preorder packa), czyli 26 września do godziny 21:00. Czy jesteście w stanie dostarczyć paczke przed upływem tej daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie. Chodzi mi o grę ,,Call of Duty: Modern Warfare 2". Czy przy jej premierze będą dostępne w sklepie wszystkie wersje kolekcjonerskie? Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na ,,Prestige Edition", a - póki co - gdy zaglądam do sklepu tej wersji EK nie ma, nawet jako Pre-order.
Mam nadzieję, że będzie... bo sprowadzać z USA raczej nie będę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 12:41, Karharot napisał:

Czy wiadomo już czy na gram.pl będzie można kupić EK Dragon Age?

Nie, wyłączność na EK ma pewna sieć handlowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 23:21, Yabco napisał:

> Witam. Mam takie pytanie. Kiedy będzie wysyłana Edycja Kolekcjonerska Aion? w dniu
premiery,
> czy już trochę przed? I kiedy będzie można odebrać tą edycję w sklepie gramu w metrze?


Bardzo dobre pytanie.

W infnormacji o produkcie jest napisane wysyłka 25.09.2009. Z oficjanych informacji NCsoftu
wynika ze kod musze wpisać najpóźniej 24 godziny po zakończeniu headstarta (za preorder
packa), czyli 26 września do godziny 21:00. Czy jesteście w stanie dostarczyć paczke
przed upływem tej daty?


Aion będzie wysyłany na początku przyszłego tygodnia.
Odbiór w metrze powinien być możliwy od środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować