Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

A ja mam pytanko kiedy możemy się spodziewać dostępności Football Managera 2010 w Topsellerze? Dziś jest premiera, niestety na gram.pl się nie pojawił i można kupić tylko premierówkę za 100 zł. W dzisiejszym rzucie zależało mi najbardziej na FM i Stalkerze, a tu psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio w sklepie gram.pl pojawiły się bluzy/koszulki World of Warcraft. To super sprawa!! Czy fani WOWa mogą spodziewać się rozszerzenia asortymentu o np. smycze, plakaty, arty lub figurki World of Warcraft???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 22:48, karolekx23x napisał:

Ale ten program lokalność będzie dawał wysyłkę gratis czy coś więcej i mniej więcej kiedy
wyjdzie , czy do końca czerwca już będzie ?

Będą różne opcje gratisów, ale najwcześniej we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 12:47, m1kel1 napisał:

Mam takie pytanie :P
Dlaczego wprowadziliście hasła do odbioru paczek w sferisach ??
Nie, że coś tego :P pomysł zacny :) bo smsem dostałem :P i to mnie zdziwiło trochę

Bo wprowadzimy możliwość płacenia z góry za zamówienie i wtedy hasło będzie nieodzowne do odbioru towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 12:47, Alisiab napisał:

Witam!
W dniu 6.06.2010 złożyłam zamówienie na produkty
World of WarCraft: The Burning Crusade
i
World of Warcraft: Wrath of the Lich King
Jednak 1. z nich jest niedostępny i mam takie pytanie:
Kiedy mogę spodziewać się dostawy ?

Z góry dziękuję za odpowiedź


Burning Crusade dojechało do nas dziś, dostawa jest właśnie przyjmowana, czyli paczka zostanie wysłana w poniedziałek z dostawą na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:33, Toshiro_M napisał:

Witam, mam pytnie dotyczące Borderlands w serii Premium Games. Premiere przełożono
na 15 maja i znowu przełożono na bliżej nieokreślony termin, takie pytanie padło już
wcześniej i wtedy Cenega nie podała daty premiery. Czy w chwili obecnej wiadomo coś więcej
?

Na chwilę obecną data premiery w serii PG jest bliżej nieokreślona niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:49, Wojman napisał:

Skoro juz mozna zamowic w sklepie gram.pl gre StarCraft II to znaczy, ze dostaliscie
konkretna i wiazaca oferte handlowa. No wlasnie: kto jest dystrybutorem tej gry i czemu
cena za edycje podstawowa jest taka niebotyczna? 229 PLN - przesada. Bedzie dostepna
Edycja Kolekcjonerska StarCraft II?


Jeszcze nie mamy na 100% potwierdzonej oferty cenowej, ale powiem tylko na razie, że jest szansa, że cena będzie trochę niższa.
Oczywiście tym, którzy zamówili po wyższej cenie, zmienimy potem cenę w zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 15:55, IqbaI napisał:

Kiedy mogę się spodziewać wysyłki Mass Effect 2, który był objęty niedawną promocją??
Ciągle jest napisane, że wysłane zostanie, gdy towar będzie dostępny, a miał być 7 czerwca.



Promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, większym niż myśleliśmy, stąd przed jej rozpoczęciem nie domówiliśmy towaru (mieliśmy na stanie ponad 100 szt), a dostawy z EA są tylko raz w tygodniu.
Dostawa do realizacji pozostałych zamówień przyjedzie w poniedziałek, wysyłka we wtorek.
Przepraszamy za opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 08:45, Gh0stie napisał:

A ja mam pytanko kiedy możemy się spodziewać dostępności Football Managera 2010 w Topsellerze?
Dziś jest premiera, niestety na gram.pl się nie pojawił i można kupić tylko premierówkę
za 100 zł. W dzisiejszym rzucie zależało mi najbardziej na FM i Stalkerze, a tu psikus.

Football Manager 2010 nie został wydany w tym rzucie Topsellera. Może pojawi się we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 10:12, mateuszbanach0 napisał:

Witam, ostatnio w sklepie gram.pl pojawiły się bluzy/koszulki World of Warcraft. To super
sprawa!! Czy fani WOWa mogą spodziewać się rozszerzenia asortymentu o np. smycze, plakaty,
arty lub figurki World of Warcraft???

Pomyślimy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:09, akne napisał:

>
Jeszcze nie mamy na 100% potwierdzonej oferty cenowej, ale powiem tylko na razie, że
jest szansa, że cena będzie trochę niższa.
Oczywiście tym, którzy zamówili po wyższej cenie, zmienimy potem cenę w zamówieniu.


Byłoby fajnie gdyby cena była niższa, jednak mnie bardziej interesuje sprawa edycji kolekcjonerskiej. Jest w ogóle realna szansa, że pojawi się ona w sklepie gram.pl i w ogóle w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie złozyłem zamówienie na Wiedźmina oraz Racing Megapack: Colin McRae: DIRT + Race Driver: GRID + FUEL. Wszystkie produkty były dostepne a ten zestaw trzech gier był status ostatnia sztuka. A teraz status jest wysłane gdy wszystkie produkty bedą dostepne. Czy to jets błąd , jakaś pomyłka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:57, Inuki napisał:

> >
> Jeszcze nie mamy na 100% potwierdzonej oferty cenowej, ale powiem tylko na razie,
że
> jest szansa, że cena będzie trochę niższa.
> Oczywiście tym, którzy zamówili po wyższej cenie, zmienimy potem cenę w zamówieniu.

>

Byłoby fajnie gdyby cena była niższa, jednak mnie bardziej interesuje sprawa edycji kolekcjonerskiej.
Jest w ogóle realna szansa, że pojawi się ona w sklepie gram.pl i w ogóle w Polsce?


My na razie nic nie wiemy, czy to będzie mieć w ofercie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 13:15, karolekx23x napisał:

Mam pytanie złozyłem zamówienie na Wiedźmina oraz Racing Megapack: Colin McRae: DIRT
+ Race Driver: GRID + FUEL. Wszystkie produkty były dostepne a ten zestaw trzech gier
był status ostatnia sztuka. A teraz status jest wysłane gdy wszystkie produkty bedą dostepne.
Czy to jets błąd , jakaś pomyłka ?

Ktoś musiał w tym samym czasie dodać Racing Pak do koszyka.
Ale nie przejmuj się, Racing Pak właśnie wjechał do magazynu, więc Twoje zamówienie wyślemy w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie jedna rzecz. Dlaczego nie potraficie podać konkretnej informacji co do lokalizacji wersji gry, Na przykładzie Prince of Persia Zapomniane Piaski. Na samym początku pisało że wersja kinowa- polskie napisy, potem że w pełni po polski (więc kupiłem) a teraz jak z ciekawości popatrzyłem to znów kinowa wersja.
To nic innego jak wprowadzanie klienta w błąd. Czy tak trudno uzyskać od wydawcy jedną konkretną informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, odnośnie Red Dead Redemption. Kiedy ta gra będzie dostępna w waszym sklepie? Bo ten napis "Dostępność: za 1 - 10 dni", jest już od ponad dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:03, akne napisał:

Bo wprowadzimy możliwość płacenia z góry za zamówienie i wtedy hasło będzie nieodzowne
do odbioru towaru.



Super :)
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować