Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2010 o 15:33, Wolf800 napisał:

Kiedy dostępna będzie wersja Fable III na PC w Waszym sklepie,i czy będzie możliwość
kupienia EK ?

O ile pamiętam, to EK Fable III będzie dostępna tylko dla konsoli Xbox 360. ALE NIE DAM SOBIE GŁOWY UCIĄĆ, nie jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka. Czy będzie jeszcze możliwość zakupu punktów BioWare w wersji "kod online"? Jeżeli tak, to czy mogę za nie zapłacić przekazem pocztowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z płatnością z góry w gram.pl? Pierwszy raz taką metodę wybrałem, a dziś dostałem e-maila z prośbą o opłatę. W zamówieniu gotowy druk przelewu i nie wiem czy muszę go wydrukować? Czy jakoś przepisać wystarczy i na poczcie podać...
Jeśli ktoś (nie musi być Akne) może mi odpowiedzieć co z tym dalej zrobić, to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jeśli promocja na punkty Bioware trwa do 5.11.2010 a pisze, że produkt będzie dostępny za 7 dni to jeśli złożę zamówienie teraz a promocja się skończy będę miał cenę promocyjną punktów? Czy wtedy cena mojego zamówienia pójdzie w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 10:03, Radekl2 napisał:

Jak to jest z płatnością z góry w gram.pl? Pierwszy raz taką metodę wybrałem, a dziś
dostałem e-maila z prośbą o opłatę. W zamówieniu gotowy druk przelewu i nie wiem czy
muszę go wydrukować? Czy jakoś przepisać wystarczy i na poczcie podać...


Rozumiem, ze wybrales jako metode platnosci przelew pocztowy/bankowy. Mysle, ze najwygodniej bedzie ci po prostu wydrukowac ten druczek i isc na poczte i go oplacic. Jesli dobrze pamietam to na nim sa juz wypisane wszystkie dane, wiec idziesz do okienka na poczcie podajesz druczek, nastepnie pieniazki, czekasz az pani przystawi pieczateke i odda kwitek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 18:21, Wojman napisał:

Rozumiem, ze wybrales jako metode platnosci przelew pocztowy/bankowy. Mysle, ze najwygodniej
bedzie ci po prostu wydrukowac ten druczek i isc na poczte i go oplacic. Jesli dobrze
pamietam to na nim sa juz wypisane wszystkie dane, wiec idziesz do okienka na poczcie
podajesz druczek, nastepnie pieniazki, czekasz az pani przystawi pieczateke i odda kwitek.
:)



Właśnie z tym jest mały problem... nie mam tuszu w drukarce i jest mały kłopot... Jeśli to nie jest wymagane (ten gotowy druk) to raczej wolałbym jutro sobie na miejscu wypełnić własnoręcznie... nie jest to problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 18:58, Radekl2 napisał:

Właśnie z tym jest mały problem... nie mam tuszu w drukarce i jest mały kłopot... Jeśli
to nie jest wymagane (ten gotowy druk) to raczej wolałbym jutro sobie na miejscu wypełnić
własnoręcznie... nie jest to problem?


Nie ma żadnego problemu. Na każdej poczcie powinny być druczki na przelew i tyle. Wypełniasz ten druczek i wtedy dajesz do okienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie które ciągne już kilka tygodni, a zarazem: co z nieśmiertelnikiem od moha? już wysłany czy wyślesz razem z hawxem 2 ?ogólnie cierpliwie czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:
Jak to w końcu jest z Brotherhoodem na PS3? Kiedy jest premiera i kiedy można się spodziewać paczki w salonie? Bo różne strony mają różne daty wpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 18:58, Radekl2 napisał:

Właśnie z tym jest mały problem... nie mam tuszu w drukarce i jest mały kłopot... Jeśli
to nie jest wymagane (ten gotowy druk) to raczej wolałbym jutro sobie na miejscu wypełnić
własnoręcznie... nie jest to problem?


Mozesz przepisac te dane na normalny druczek na poczcie. Zwroc jednak uwage czy wpisywany numer konta na pewno jest poprawny oraz czy tytul przelewu jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedy można się spodziewać wysyłki Call of Duty Black Ops (X360) premierówka? W dniu premiery (09.11.10) czy dzień przed premierą? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 21:22, kubanaw napisał:

Witam, kiedy można się spodziewać wysyłki Call of Duty Black Ops (X360) premierówka?
W dniu premiery (09.11.10) czy dzień przed premierą? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

W poniedziałek 08.11 z dostawą na 09.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:53, Harrolfo napisał:

Jak to w końcu jest z Brotherhoodem na PS3? Kiedy jest premiera i kiedy można się spodziewać
paczki w salonie? Bo różne strony mają różne daty wpisane.

My mamy podaną datę premierę 19.11, a wysyłka nastąpi 17.11 lub 18.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:42, vinnere napisał:

mam pytanie które ciągne już kilka tygodni, a zarazem: co z nieśmiertelnikiem od moha?
już wysłany czy wyślesz razem z hawxem 2 ?ogólnie cierpliwie czekam ;]

Wyszedł pocztą w piątek 29.10.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:53, skodr napisał:

Mam pytanie: Jeśli promocja na punkty Bioware trwa do 5.11.2010 a pisze, że produkt będzie
dostępny za 7 dni to jeśli złożę zamówienie teraz a promocja się skończy będę miał cenę
promocyjną punktów? Czy wtedy cena mojego zamówienia pójdzie w górę?

Liczy się cena w momencie składania zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 14:33, Damianuss1 napisał:

Mam pytanie. Kiedy byłyby dostępne białe pady do Xboxa360? I czy ich cena zostałaby obniżona
bo obecna stanowczo za wysoka :).

Na obniżkę ceny nie ma szans na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za odpowiedź.
Czyli jest możliwość, że gra dojdzie przed oficjalną premierą, tj, jak zostanie wysłana 17 - nice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 12:51, damlon napisał:

Mam dwa pytanka. Czy będzie jeszcze możliwość zakupu punktów BioWare w wersji "kod online"?

Nie, tylko wersja pudełkowa, niewielka ilość dojedzie dziś.

Dnia 30.10.2010 o 12:51, damlon napisał:

Jeżeli tak, to czy mogę za nie zapłacić przekazem pocztowym?

Za produkty online nie możesz zapłacić przekazem "ręcznym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować