Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witaj Akne :)
Mam pytanie związane z EK Wiedźmina 2.
Chciałbym zmienić opcję zapłaty przy odbiorze na przelew.Czy jest taka możliwość teraz czy dopiero siedem dni przed wysyłką? Czy wpłynie to na czas dotarcia przesyłki ?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:14, Czempion9 napisał:

Mam pytanie związane z EK Wiedźmina 2.
Chciałbym zmienić opcję zapłaty przy odbiorze na przelew.Czy jest taka możliwość teraz
czy dopiero siedem dni przed wysyłką? Czy wpłynie to na czas dotarcia przesyłki ?

Napisz nawet teraz do DOK z prośbą o zmianę na przelew (podaj, jaki: czy jakiś "szybki" typu płacę przez mTransfer czy zwykły "ręczny"). Ale możesz też napisać 7 dni przed wysyłką, kiedy otrzymasz maila z prośba o potwierdzenie zamówienia pobraniowego lub opłacenie zamówienia płatnego z góry.
W przypadku przelewu robionego ręcznie w banku (bez przekierowania do szybkich przelewów) albo na poczcie albo w agencji kasowej istnieje ryzyko, że nie dotrze on do nas na czas (ty go zlecisz w piątek lub weekend, a on do nas może dotrzeć dopiero we wtorek popołudniu, a wtedy dopiero w środę wyślemy towar). Bo takie przelewy są wczytywane u nas raz dziennie, o 10:00 przelewy zaksięgowane na naszym koncie poprzednim dniu roboczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:14, Cierpik182 napisał:

Hmmm... ten sam błąd występuje teraz gdy chcę wejść na moje konto. (zakładka ''moje konto''
pod avatarem)

Sprawdź teraz, chwilowy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:03, Cierpik182 napisał:

Odnośnie tego błędu w sklepie o którym wspomniał fanatyk21

Doktorevil pracuje nad tym, ten błąd zdarza się dość rzadko, ale dzięki na zwrócenie uwagi na niego na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 21:44, akne napisał:

Widziałeś reklamę w CDA?
Mam słabość do polskich gier, pracowałam w jednym budynku z CDP Red, poznałam ludzi,
którzy tworzą cuda.


Gazet nie kupuję. Również mam słabość do polskich gier oprócz dziwnych przypadków (ostatnio chyba polskie imperium czy jakoś tak),a w budynku cdp byłem pare razy. Z RED znam tylko Dziada który teraz odpowiada na pytania związane z City Interactive ;P EDIT: Czy osoby, które zamówiły codex edition AC mogą być spokojne, że dostaną produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:41, donard napisał:

Gazet nie kupuję.

Idź do Empiku i przejrzyj najnowsze CDA.
Reklama Bulletstorma nie przypomina reklam gier EA.
Na reklamie jest cała ekipa PCF, bezcenne :)

Dnia 17.02.2011 o 22:41, donard napisał:

Również mam słabość do polskich gier oprócz dziwnych przypadków (ostatnio
chyba polskie imperium czy jakoś tak),a w budynku cdp byłem pare razy. Z RED znam tylko
Dziada który teraz odpowiada na pytania związane z City Interactive ;P

A ja pracowałam w CDP, siedzieliśmy z Redem w jednym budynku przez dłuższy czas, czułam do nich ogromny szacunek. To tak, jakbyś spotkał jakiegoś maga albo ważnego NPC w realu czy jak to tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:45, akne napisał:

ciah

Nie jestem aż takim nerdem by potrzebować metafor tego typu ;P Swoją drogą CDA powinno być zafoliowane. Przynajmniej ja takie dostawałem gdy kupiłem 2 razy ;P BTW. Odpowiedz na poprzedni edit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:51, donard napisał:

Nie jestem aż takim nerdem by potrzebować metafor tego typu ;P Swoją drogą CDA powinno
być zafoliowane. Przynajmniej ja takie dostawałem gdy kupiłem 2 razy ;P BTW. Odpowiedz
na poprzedni edit ;)

No sorry za metafory, to pochodna mojego uniżenia wobec twórców gier.
Na coś nie odpowiedziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:53, akne napisał:

No sorry za metafory, to pochodna mojego uniżenia wobec twórców gier.
Na coś nie odpowiedziałam?

EDIT: Czy osoby, które zamówiły codex edition AC mogą być spokojne, że dostaną produkt? Post nr. 5908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:57, donard napisał:

EDIT: Czy osoby, które zamówiły codex edition AC mogą być spokojne, że dostaną produkt?
Post nr. 5908

Sorki, nie doczytałam.
Nie wiadomo, jak to będzie z zamówieniami na Limited Codex. Słyszałam plotkę, że Polska dostanie go mniej niż wynosi zapotrzebowanie (a pre-ordery już śmigają od dawna, premiera na PC miała obsuwę itp.)
Czekam na oficjalne potwierdzenie ilości sztuk, jakie może mi dostarczyć dostawca, póki co ukryłam ten produkt w sklepie, żeby nie drażnił niedostępnością.
Jasność sytuacji powinnam mieć najpóźniej do końca lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:41, donard napisał:

Gazet nie kupuję.


CDA to nie gazeta. Roznice pomiedzy magazynem, a gazeta byly omawiane na lekcjach jezyka polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 00:19, Wojman napisał:

> Gazet nie kupuję.

CDA to nie gazeta. Roznice pomiedzy magazynem, a gazeta byly omawiane na lekcjach jezyka
polskiego...

Wojman wiecznie wynajdujący trolle, chamstwo i źle dobrane słowa ;) Uniżony sekretarz Donard przeprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem zmianę ceny ac brotherhood z 109 zl na 119zl a zatem czy będzie zmiana ceny w zamówieniach (jeśli zamówienie składałem dużo wcześniej) czy też osoby które zamówiły grę wcześniej otrzymają mały bonus w postaci pierwotnej ceny?
Kupuję długo w sklepie gram.pl a pierwszy raz się spotykam z zaistniałą sytuacją.


Czy wiadomo może jakie dodatki będą wchodzić w skład pcetowej wersji ac b o ile jakiekolwiek mają dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 13:48, darthos napisał:

Zauważyłem zmianę ceny ac brotherhood z 109 zl na 119zl a zatem czy będzie zmiana ceny
w zamówieniach (jeśli zamówienie składałem dużo wcześniej) czy też osoby które zamówiły
grę wcześniej otrzymają mały bonus w postaci pierwotnej ceny?
Kupuję długo w sklepie gram.pl a pierwszy raz się spotykam z zaistniałą sytuacją.

Kupujesz po cenie jaką masz w zamówieniu ;)

Dnia 18.02.2011 o 13:48, darthos napisał:


Czy wiadomo może jakie dodatki będą wchodzić w skład pcetowej wersji ac b o ile jakiekolwiek
mają dodać?

Jako fan serii assassin''s creed powiem, że zapewne wszystkie DLC wydane do premiery (oprócz dodatków z EK) będą w finalnej wersji AC na PC od razu ;) Tak przynajmniej było w 2 poprzednich częściach lecz to nic oficjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że gram.pl wywalczy tyle EK AC: B ile potrzeba, bo to będzie (oby) moja pierwsza kolekcjonerka. Nie chciałbym się spotkać z niemiłym zaskoczeniem, że jej nie otrzymam, bo wysłałem przelew później niż inni i moja będzie anulowana. Proszę o walkę o te wszystkie EK, które gram.pl zamawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 13:48, darthos napisał:

Zauważyłem zmianę ceny ac brotherhood z 109 zl na 119zl a zatem czy będzie zmiana ceny
w zamówieniach (jeśli zamówienie składałem dużo wcześniej) czy też osoby które zamówiły
grę wcześniej otrzymają mały bonus w postaci pierwotnej ceny?
Kupuję długo w sklepie gram.pl a pierwszy raz się spotykam z zaistniałą sytuacją.

Czasami się zdarza, że cena gry w pre-orderze ulegnie zmianie. Jeśli na niższą, to poprawiamy ją wszystkim, którzy złożyli zamówienia wcześniej, a jeśli na wyższą, to nie zawsze musimy podwyższać cenę w starych zamówieniach - tak jest w tym przypadku.
Ubisoft zwiększył ceny sugerowane swoich gier w 2011 w związku ze zmianą stawki VAT. ACB wzrosło ze 129,90 na 139,90, ale tę podwyżkę bierzemy na siebie, ceny w zamówieniach złożonych przed zmianą ceny na sklepie nie zostaną zmienione na wyższe.

Dnia 18.02.2011 o 13:48, darthos napisał:

Czy wiadomo może jakie dodatki będą wchodzić w skład pcetowej wersji ac b o ile jakiekolwiek
mają dodać?

Jeszcze nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 17:50, Radekl2 napisał:

Proszę o walkę o te wszystkie
EK, które gram.pl zamawiał :)

Przedstawicielowi Ubisoft złożyłam nawet niemoralną* propozycję w tej sprawie :D

*obejrzyj sobie film "Love Actually", scena z premierem (Hugh Grant), posiedzenie rządu, pytanie o ciasteczka rzucone w przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować