Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Oprócz dodania do mojego zamówienia z Wiedźminem poradnika proszę również (jeśli to możliwe) o zmianę kuriera na płatnego za pobraniem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 21:43, MortalPL napisał:

Kiedy można się spodziewać preordera DIRT3 w wersji PC? Pozostałe są już dostępne, na
Steamie też już można preorderować wersję PC.

A ja nie mam wiążącej oferty od polskiego dystrybutora tej gry na PC wciąż, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 23:57, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy jest możliwość opłacenia pre-orderowego Wiedźmina 2 w punkcie odbioru gram.pl, czy
jedyną opcją jest wcześniejszy przelew?

Możesz zapłacić z góry lub przy odbiorze, jak wolisz.
Jeśli chcesz zmienić formę płatności dla wcześniej złożonego zamówienia, to napisz do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
podając w treści numer zamówienia i formę płatności, którą wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 12:38, Zarkadius napisał:

Witam, co dokładnie oznacza, że będę mógł aktywować grę na 5 komputerach ? Tj. mam prawo
pożyczyć grę 4 znajomym ? I czy po formacie dysku na którym znajdowała się gra tak jakby
stracę aktywację ? Dziwne to :)

Nie wiem, wiem tyle, co ogłosili Redzi i CDP, że grę można będzie zainstalować na 5 kompach, a potem grać bez płyty.
Zadaj pytanie Michałowi:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2011 o 23:50, barth89 napisał:

Czy sklep planuje w niedalekiej przyszłości podobną promocję do tej, która jest teraz
(z grami za +/- 10zł) ?

Obecna promocja z grami za grosze jest spontaniczna, kupiliśmy tani towar okazjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 03:04, SimplyLucas napisał:

No i morda mi się cieszy :)


W poniedziałek 02.05.2011 odpalę pre-order na EK Deus Ex Coś Tam, zajrzyj na sklep po 17:00. Złóż na nią zamówienie, a zamówienie na zwykłą możesz anulować sam, ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj akne, we wtorek wysłałem wiadomość do DOKu via formularz kontaktowy sklepu z prośbą o modyfikacje zamówienia na EK Wiczerka. Jak mniemam jutro przyjdzie mail w celu potwierdzenia zamówienia jednak jeszcze nie zostało ono zmodyfikowane. I teraz pytanie aby uniknąć późniejszych nieporozumień: jeśli potwierdzę jutro zamówienie tak jak jest to czy może zostać potem przez Was zmodyfikowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia Wiedźmina 2.
Po kliknięciu w odnośnik wyskoczył komunikat:
Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny.
Próbowałem kilka razy i za każdym to samo. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 00:52, Dobos napisał:

Przed chwilą dostałem maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia Wiedźmina 2.
Po kliknięciu w odnośnik wyskoczył komunikat:
Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny.
Próbowałem kilka razy i za każdym to samo. Co mam zrobić?


Mam taki sam komunikat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do sklepu gram.pl, mianowicie miesiąc temu 1 kwietnia w ramach promocji gra za złotówkę udało mi się kupić grę, po kilku dniach (we wtorek) otrzymałem informację na temat niemożliwości realizacji zamówienia do sklepu sferis, z prośbą o podanie adresu do wysyłki gry pocztą. Adres odesłałem tego samego dnia(5 kwiecień). Do dnia dzisiejszego żadnej nowej wiadomości ani tym bardziej paczki. Na maila nie otrzymałem odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 11:33, akne napisał:


Kody będziesz mógł zobaczyć w szczegółach zamówienia po wpłynięciu do nas płatności
za nie.

To oznacza, że w przypadku płatności przy odbiorze minie 1-5 dni roboczych od momentu
odebrania zamówienia do udostępnienia kodów.


A jak ja zamówiłem wiedźmina bez zakładania konta to kod też będzie podany w szczegółach zamówienia pod tym linkiem, co dostałem na maila?

luk4sek@
Zadzwoń i wyjaśnij sprawę do Biura Obsługi Klienta nr: 022 332 22 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, wspominałaś kiedyś o możliwości zamiany numerku EK wiedźmina na inny numerek, osób które zrezygnowały ze swojej EK. Czy już wiadomo coś więcej w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 10:52, Buachu napisał:

Aniu, wspominałaś kiedyś o możliwości zamiany numerku EK wiedźmina na inny numerek,
osób które zrezygnowały ze swojej EK. Czy już wiadomo coś więcej w tym temacie?

Z tego co wiem, numery będą przesuwać się stopniowo, wg kolejności zamówień. nr 55 zrezygnuje , to klient który zamówił zaraz po numerze 1000 wskakuje na jego miejsce.Jak coś napisałem nie tak, poprawcie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 11:53, geralt150 napisał:

hej ,dlaczego nie dostałem na emial wiadomości żeby potwierdzić zamówienie wiedźmina
2 (standardowa)

Pewnie dlatego, że edycja premium będzie wysyłana później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 11:53, geralt150 napisał:

hej ,dlaczego nie dostałem na emial wiadomości żeby potwierdzić zamówienie wiedźmina
2 (standardowa)


1. Zmieniales mail juz po zlozeniu zamowienia
2. Moze byc w spamie
3. Zaginal gdzies po drodze.

Jesli cos sie stalo to zawsze mozesz zamowienie potwierdzic recznie. Wejdz na strone sklepu, kliknij "moje zamowienia" wybierz to z Wiedzminem 2 i dalej juz powinienes znalezc odpowiedni link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować