Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2010 o 18:57, Oloninho napisał:

Cześć. Mogła byś w moim zamówieniu na Black Ops zmienić miejsce dostawy na ten Active
Jet na Wileńskiej? Z góry dzięki. Pzdr.

Jutro zmienimy, wysłałam zlecenie.
To na Fable 3 EK też Ci zmienić na Wileńską?
------------
Pewnie jechaliśmy kiedyś obok siebie 160, 190, 527 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:41, akne napisał:

Twoje zamówienie wyszło wczoraj (bo było dzielone, czekało na dostępność HAWX 2, dogadaliśmy
się wczoraj chyba, że mogę je podzielić), ale prosto automatem z magazynu, a blaszki
mamy w biurze, dlatego nie mogłam dołączyć nieśmiertelnika.


bedzie trzeba cos dopłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:52, vinnere napisał:

bedzie trzeba cos dopłacić?


Nie, nic :)
Nieśmiertelniki dosyłamy na nasz koszt, pocztą.
Jak pójdzie wysyłka, to dostaniesz powiadomienie mailem na adres podany w zamówieniu na MoH, że nieśmiertelnik został wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2010 o 19:56, akne napisał:


Nie, nic :)
Nieśmiertelniki dosyłamy na nasz koszt, pocztą.
Jak pójdzie wysyłka, to dostaniesz powiadomienie mailem na adres podany w zamówieniu
na MoH, że nieśmiertelnik został wysłany.



a to spoko dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko chciałbym podziękować za przesyłki, szybkie. Druga gratis i takie tam, i jeszcze jedno, taka mała propozycja, co do Sklepu Rolski Komputer w Falenicy, warto by dopisać, że znajduje się w domu handlowym FALA, dzięki temu będą mniejsze problemy ze znalezieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 20:12, Piotrbov napisał:

To ja tylko chciałbym podziękować za przesyłki, szybkie. Druga gratis i takie tam, i
jeszcze jedno, taka mała propozycja, co do Sklepu Rolski Komputer w Falenicy, warto by
dopisać, że znajduje się w domu handlowym FALA, dzięki temu będą mniejsze problemy ze
znalezieniem ;)

:)

Dopiszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 20:13, Bartusz7557 napisał:

Witam !
mam pytanie kiedy kończy się promocja Fallout 3 i czy jeszcze będzie możliwość zakupienia
Fallout 3 - Edycja Kolekcjonerska jeśli tak to kiedy ?

Fallout 3 EK się właśnie skończyło, kilkanaście sztuk tego mieliśmy, resztka nakładu z Cenegi. O ile ktoś nie odbierze lub nie potwierdzi zamówienia, to może 1-2 sztuki się uwolnią.
Reszta z serii Fallout 3 też do wyczerpania zapasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko ile będzie jeszcze odsłon promocji urodzinowych(i w jakim czasie pojawią się kolejne odsłony)?? Bo tak to bym sobie zrobił takie zbiorcze zamówienie, żeby nie płacić kilka razy za wysyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 10:25, sharkien napisał:

A ja mam takie pytanko ile będzie jeszcze odsłon promocji urodzinowych(i w jakim czasie
pojawią się kolejne odsłony)?? Bo tak to bym sobie zrobił takie zbiorcze zamówienie,
żeby nie płacić kilka razy za wysyłkę:)

"Problem" w tym, że ciągle coś nowego dostajemy od wydawców na promocję, ale w ograniczonych ilościach, więc czekają do końca października możesz się nie załapać na wszystko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 17:19, Xjumpaytech napisał:

Kiedy w końcu wyślecie (lub dojdzie ;) ) to Halo Reach + Halo Wars? Trochę się mi to
dłuży.

No mnie też już szlag jasny trafia, towar ma być najpóźniej w poniedziałek (o ile nie wjechał dziś późnym popołudniem, nie sprawdzałam), po ponad tygodniu od zamówienia.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=4729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zamówienie na Fable III sam ustawiłem na Wileńską : P Jak zamawiałem Black Opsa, to po prostu nie było jeszcze odbioru na Wileńskiej, stąd ta prośba ; p
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu? Robicie jakąś inwentaryzacje w magazynie czy jak? :)
W sklepie, poza kodami on-line, nie ma kompletnie niczego :D
Ja wiem, że urodziny ale chyba klienci nie zrobili Wam takiego prezentu i nie wymietli magazynów do czysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie sprzedajecie Microsoft Flight Simulator X? Widziałem jeszcze parę tygodni temu, że mieliście go w dobrej cenie i nawet się zastanawiałem, czy by nie kupić, ale czekałem na urodziny gram.pl i zapomniałem o nim, a teraz już go nie ma :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 18:38, Xjumpaytech napisał:

Już nie sprzedajecie Microsoft Flight Simulator X? Widziałem jeszcze parę tygodni temu,
że mieliście go w dobrej cenie i nawet się zastanawiałem, czy by nie kupić, ale czekałem
na urodziny gram.pl i zapomniałem o nim, a teraz już go nie ma :/.

Post wyżej :)

Póki co na stronie jest napisane ,że żadnych gier nie ma .Wszędzie napis" brak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować