Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2010 o 20:26, Toshiro_M napisał:

Czy EA Polska przewiduję obniżkę BioWare points ? Mass effect 2 i Dragon Age są w serii
EA Classic więc te punkty też powinny pójść w dół.

Poproszę EA o taką specjalną promocję z okazji urodzin grama - może się uda niższą cenę załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 21:10, whereismyredsox napisał:

> Tylko jeden kod rabatowy możesz wykorzystać w jednym zamówieniu.


Oszuści i tyle -.- ODDAM 2 kody rabatowe pisać 214542


Ej, nie marudź :) Jeśli koniecznie chcesz wykorzystać dwa kody do jednego zamówienia (pod warunkiem, że efektem tego nie będzie ujemna wartość zamówienia :), to napisz do naszego Działu Obsługi Klienta:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
a potraktujemy Ciebie jako wyjątkowy przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2010 o 13:09, Nor2323 napisał:

szkoda, zostaje tylko czekać. A wiadomo coś o cenie DA Ultimate Edition ? Bo to by była
dobra okazja do nabycia go.

Nic nie wiem na ten temat, ale wysłaliśmy zapytanie do EA w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 00:45, akne napisał:

Nic nie wiem na ten temat, ale wysłaliśmy zapytanie do EA w tym tygodniu.


Ze ja o tej porze jestem na forum to jest zrozumiale, bo trolle nie spia i ktos musi czuwac. Ale, ze Ty w sob... w niedziele przed godzina pierwsza w nocy odpowiadasz na pytania klientow to jest podziwu godne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 01:14, Wojman napisał:

> Nic nie wiem na ten temat, ale wysłaliśmy zapytanie do EA w tym tygodniu.

Ze ja o tej porze jestem na forum to jest zrozumiale, bo trolle nie spia i ktos musi
czuwac. Ale, ze Ty w sob... w niedziele przed godzina pierwsza w nocy odpowiadasz na
pytania klientow to jest podziwu godne. :)


a bo se siedzę przy kompie akurat i nie ma dla mnie tematów tabu vel tematów, na których bym się nie znała ;)
to co mam se nie popisać na forumie, skoro jestem w necie, to se zajrzę, i odpostuję, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Chciałem zamówic w sklepie gram.pl Nba 2k11 na pc.
Jednak zauważyłem że wersja na pc ma datę premiery wyznaczoną na 14 października a nie jak reszta wersji na 7 października.
Czy jest to błąd na stronie przedmiotu czy będziecie mieli opóźnienie z wersją pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 00:40, akne napisał:

Poproszę EA o taką specjalną promocję z okazji urodzin grama - może się uda niższą cenę
załatwić :)


Wielkie dzięki , co prawda nie doszło jeszcze do obniżki , ale za samo podjęcie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2010 o 10:56, chudy13 napisał:

Witam :)

Chciałem zamówic w sklepie gram.pl Nba 2k11 na pc.
Jednak zauważyłem że wersja na pc ma datę premiery wyznaczoną na 14 października a nie
jak reszta wersji na 7 października.
Czy jest to błąd na stronie przedmiotu czy będziecie mieli opóźnienie z wersją pc?


Wszystkie edycje mają w Polsce premierę 15.10.2010. Dowiedzieliśmy się o tym w piątek od Cenegi, jeszcze nie na wszystkich produktach to zostało poprawione, teraz to poprawiłam.
http://cenega.pl/news_wydruk.php?ID=7063

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo Aniu,
chciałem się zapytać jak z tymi urodzinami - ruszycie z promocjami już jutro? ;] Czy możesz coś zdradzić? I czy będzie coś na konsole? A, i faktycznie będzie tak hipermegafull jak obiecywałaś?
Pozdro,
~Mike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

1) Z tego co słyszałem, wraz z premierą Kinecta do sprzedaży mają trafić różne akcesoria, w tym ''dynks'' umożliwiający zamocowanie kamerki bezpośrednio na TV. Będziecie mieli to w ofercie?

2) Kiedy możemy spodziewać się pre-orderów na kolejne tytuły na Kinecta (Fighters Uncaged, Your Shape...)?

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 16:05, Gryczka napisał:

Hejo Aniu,
chciałem się zapytać jak z tymi urodzinami - ruszycie z promocjami już jutro? ;] Czy
możesz coś zdradzić? I czy będzie coś na konsole? A, i faktycznie będzie tak hipermegafull
jak obiecywałaś?

Jesteśmy w trakcie negocjacji z dostawcami - z promocjami ruszymy w przyszłym tygodniu.
Teraz głównie staramy się o gry konsolowe w dobrych cenach, bo na pc mamy już dobre oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:33, jasniepan napisał:

1) Z tego co słyszałem, wraz z premierą Kinecta do sprzedaży mają trafić różne akcesoria,
w tym ''dynks'' umożliwiający zamocowanie kamerki bezpośrednio na TV. Będziecie mieli
to w ofercie?

O ile dynks będzie gadżetem z Microsoft albo jednej z firm sprzętowych na "licencji" MS, z którymi współpracujemy.
Bo np. takiego dynksa do Move nie mamy w ofercie, bo nie jest "oficjalnie licencjonowany" itp. przez Sony.

Dnia 06.10.2010 o 09:33, jasniepan napisał:

2) Kiedy możemy spodziewać się pre-orderów na kolejne tytuły na Kinecta (Fighters Uncaged,
Your Shape...)?


Jak tylko otrzymamy ofertę z Microsoft/ od innych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 19:21, akne napisał:

Jesteśmy w trakcie negocjacji z dostawcami - z promocjami ruszymy w przyszłym tygodniu.
Teraz głównie staramy się o gry konsolowe w dobrych cenach, bo na pc mamy już dobre oferty.


A ja licze ze jak urodziny to i PC nie zostana zapomnieni bo dobra oferta oferta a okazja jedna z lepszych to drugie.
Niech te urodziny bedą nie zapomniane dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że w sklepie pojawi się jeszcze kompletne wydanie Heroes 5: " Heroes of Might & Magic V + Kuźnia Przeznaczenia + Dzikie Hordy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 20:12, karolekx23x napisał:

> Jesteśmy w trakcie negocjacji z dostawcami - z promocjami ruszymy w przyszłym tygodniu.

> Teraz głównie staramy się o gry konsolowe w dobrych cenach, bo na pc mamy już dobre
oferty.

A ja licze ze jak urodziny to i PC nie zostana zapomnieni bo dobra oferta oferta a okazja
jedna z lepszych to drugie.
Niech te urodziny bedą nie zapomniane dla wszystkich


Duszę i molestuję dostawców o jak najlepsze oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 15:44, damlon napisał:

Jest szansa, że w sklepie pojawi się jeszcze kompletne wydanie Heroes 5: " Heroes of
Might & Magic V + Kuźnia Przeznaczenia + Dzikie Hordy"?


Zamawiam to co tydzień, ale nie przyjeżdża. Chyba jest jakiś problem z dostępnością tego towaru w Ubisoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 19:26, hagen321 napisał:

mam pytanie odnosnie gry Arcania a gothic tale ;d czy bedzie ona wysyłana 2 dni przed
premiera jak to zwykle bywa przy preorderach rpg ;d ?

To zależy, kiedy nam tę grę dostarczy CD Projekt. Pytałam się dziś o termin dostawy, prawdopodobnie najpóźniej w środę to dostaniemy i wyślemy do Was w tym samym dniu z dostawą najpóźniej na czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować