Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 15:41, Strider napisał:

Od wczoraj na terenie calej (no, prawie) Europy mozna zamawiac w preorderze (w trzech
roznych odmianach) najnowszy dodatek do gry MMO Lord of the Rings Online - Mines of Moria.
Czy planujecie sprzedawac ten dodatek u nas w Polsce i lada dzien mozna oczekiwac pre-orderow
w sklepie gram.pl?

W przyszłym tygodniu wystartuje pre-order u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 23:05, junior17 napisał:

Witam!
Czy istniałaby możliwość abyście sprzedawali w Waszym sklepie SW:KOTOR w j.angielskim?
LEM już jej nie wydaje i w innych polskich sklepach także ciężko jest grę dostać.
Pozdrawiam

Marne szanse :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:38, Vernio napisał:

Będą jeszcze egzemplarze EK Stalkera Czyste Niebo??

Możesz jedynie załapać się, kiedy w przyszłym tygodniu dojdzie do potwierdzania zamówień i ktoś zrezygnuje, bo dodatkowych sztuk nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 22:41, MichalixPL napisał:

Co znajduje sie w Gothic:Universe http://www.gram.pl/sk1_9wnfG,8_Gothic_Universe.html
-Pudelko z gra 1DVD
i... ?
Instrukcja oblsugi do kazdej czesci z osobna czy taka wydana uniwersalna ?
I jakas mapka, poradnik, albo inny dodatek czy raczej nie ?


To wydanie zawiera: płytę DVD z grą Gothic, płytę DVD z gra Gothic II, płytę CD z dodatkiem Gothic II: Noc Kruka, płytę DVD z grą Gothic 3, płytę „Making-Of” do Gothic 3, osobne instrukcje do gier i wspólny poradnik do gier (kolorowy, 140 stron). Gry są w osobnych pudełkach, a całość w ekskluzywnym etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po premierze Stalker: Czyste Niebo w sklepie gram.pl nadal ci co mają zarejestrowaną grę Stalker: Cień Czarnobyla będą mogli skorzystać z obniżki z wykorzystanem wirtualnych pieniędzy i zapłacić 69.90 zamiast 79.90 czy to obowiązuje tylko do premiery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 16:56, akne napisał:

> Czy i jeśli tak to kiedy będzie można zamówić grę Spore w edycji galaktycznej?
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35454&pid=305
Trudno powiedzieć. Jak tylko coś już będzie wiadomo, to odpalimy pre-order i poinformujemy
w niusie na gram.pl.

Właśnie znalazłem informację, że raczej nie ma na to szansy:(
http://www.empik.com/spore?utm_source=empik_multimedia&utm_medium=bann er&utm_campaign=spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam dwa pytania:
1.Kiedy będziecie wysyłać edycje kolekcjonerską Stalker Clear Sky?
2.Zmieniłem formę płatności z gotówki na kartę i teraz przy statusie zamówienie mam napisane:" Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie." Gdy to naciskam pojawia się edycja zamówienia i gdy dam zamawiam to wraca mnie do mojego zamówienia,a przy statusie dalej widnieje "Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie".Kiedy będę mógł zapłacić za grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 17:12, Thalanthas napisał:

Czy po premierze Stalker: Czyste Niebo w sklepie gram.pl nadal ci co mają zarejestrowaną
grę Stalker: Cień Czarnobyla będą mogli skorzystać z obniżki z wykorzystanem wirtualnych
pieniędzy i zapłacić 69.90 zamiast 79.90 czy to obowiązuje tylko do premiery??

Zniżka obowiązuje tylko dla zamówień złożonych przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 20:33, m-4 napisał:

1.Kiedy będziecie wysyłać edycje kolekcjonerską Stalker Clear Sky?

To zależy od tego, kiedy do nas trafi dostawa z CD Projekt. Mam nadzieję, że 3/4.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy Sklepsajt mógłby nie być notowany w rankingu najlpopularniejszych gramsajtów? Sklepsajt to tak naprawdę strona komunikacyjna sklepu gram.pl, tylko dlaczego zabierać w rankingu miejsce amatorom prowadzącym bloga?

Tu jest więcej apel napisany przez Maria i ankieta:
http://ja.gram.pl/NintendoPassion

Nie można by gdzie indziej umieścić linka do sklepsajtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 21:32, Vojtas napisał:

Czy Sklepsajt mógłby nie być notowany w rankingu najlpopularniejszych gramsajtów? Sklepsajt
to tak naprawdę strona komunikacyjna sklepu gram.pl, tylko dlaczego zabierać w rankingu
miejsce amatorom prowadzącym bloga?


Miejsce w rankingu jest wyznacznikiem popularności gramsajta.
Sklepsajt nie jest "sztucznie" utrzymywany na 1. miejscu - faktycznie przoduje w ilości odwiedzin, chociaż pamiętam okresy, kiedy spadał na 2. albo 3. miejsce.
Jasne, że pomaga mu w tym bycie na 1 miejscu i koło się zamyka, takie perpetuum mobile :-)

No po co tam wchodzicie i nabijacie licznik? :-D

Oczywiście poruszę ten temat w gronie gramowców i dam Wam znać soon.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 19:18, akne napisał:

Miejsce w rankingu jest wyznacznikiem popularności gramsajta.
Sklepsajt nie jest "sztucznie" utrzymywany na 1. miejscu


Nawet go o to nie podejrzewałem, ale dzięki za naprowadzenie. :P

Dnia 01.09.2008 o 19:18, akne napisał:

- faktycznie przoduje w ilości odwiedzin, chociaż pamiętam okresy, kiedy spadał na 2. albo 3. miejsce.
Jasne, że pomaga mu w tym bycie na 1 miejscu i koło się zamyka, takie perpetuum mobile
:-) No po co tam wchodzicie i nabijacie licznik? :-D


Ja tam nie wchodzę.

Dnia 01.09.2008 o 19:18, akne napisał:

Oczywiście poruszę ten temat w gronie gramowców i dam Wam znać soon.


THX. Od razu mówię, że nie chodzi o likwidację odnośnika, tylko o przeniesienie go w inne miejsce tej samej strony. Jestem zdania że bardziej eksponowane gramsajty specjalne - a takim jest Sklepsajt - powinny mieć swoje osobne miejsce wyszczególnienia, gdzie nie musiałyby się "pojedynkować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie chcę wszczynać żadnego ''anty'' tylko po prostu nie wydaje mi się że sklepsajt powinien znajdować się w strefie gramsajtów.

Wydaje mi się że sama idea sklepsajtu powinna być (jak już Vojtas) wspomniał w taki/osobny sposób aby nie konkurowało z gramsajtami użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może to się robi nudne i może piszę w niewłaściwym temacie ale... co z konkursem na nazwę?? wyniki mieliście opublikować do 31.08 a przecież wrzesień trwa już w najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 23:27, NintendoPassion napisał:

Witam,

Nie chcę wszczynać żadnego ''anty'' tylko po prostu nie wydaje mi się że sklepsajt powinien
znajdować się w strefie gramsajtów.

Wydaje mi się że sama idea sklepsajtu powinna być (jak już Vojtas) wspomniał w taki/osobny
sposób aby nie konkurowało z gramsajtami użytkowników.


To może powinniśmy też wziąć pod lupę i wykluczyć z rankingu gramsajty, na których pojawiają się ogłoszenia o sprzedaży? I wszystkie, które nakłaniają do zakupu jakichkolwiek gier/sprzętu?
Co Ty na to?
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować