Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2011 o 13:00, Nieznajomosc napisał:

> > czemu nadal nie ma w ofercie sklepu World of WarCraft Authenticator?

Będą jutro dostępne u nas. Towar przyjechał, ale najpierw wolałam wziąć jedną sztukę z magazynu na odbiór, żeby zobaczyć, jak to jest pakowane, jak wygląda itp.
To się nazywa Blizzard Authenticator, bo działa też z battlenetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam odpowiedź z CDP: nie planują wydania Diablo jedynki i Warcrafta II, ani Antologii Blizzard (D1, W2, SC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 23:01, Half-Life22 napisał:

Jako prawdopodobnie nowy wyznawca (serii gier oczywiście ;D) Diablo, dołączam się do
zapytania czy CD-PROJEKT wznowi grę Diablo 1 (jedynkę)?

Nie planują:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=9551

Dnia 15.11.2011 o 23:01, Half-Life22 napisał:

Aha, kiedy ruszy u Was preorder EK Diablo III (jak było to sorki - nowy w tym temacie
- tej serii gier)

Czekamy na ofertę z CD Projekt (cena i ilość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 22:12, TTTr96 napisał:

Aniu, czy przewidujecie wyrwać od Ubi kody na Skin Altaira do ACR? Sam się jeszcze waham
jaką edycję ACR wybiorę, ale wszystko wskazuje że będę kupował coś u was, bo z Animusem
mi chyba nie wyjdzie... :(

Jeśli chodzi o wersje konsolowe, to dostalismy wczoraj jakieś kody, Isilothar je powiesi jutro i da info na karcie produktu.
Jeśli chodzi o PC, to mamy edycję specjalną na wyłączność w Polsce:
http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-revelations-edycja-specjalna
są w niej dodatkowe delceki, a wczoraj dostaliśmy też jeszcze jeden (biała szata), ale mało, więc wystarczy tylko dla tych wcześniej złożonych zamówień. Powalczę o więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że moje zamówienie z 06.06.2011 jest wystarczająco wcześnie złożone, żeby wszystkich bonusów starczyło :)
Oj zbliża się dzień premiery (o ile nadal jest to 1.12- nie wiem, bo newsy o AC R omijam szerokim łukiem). Szkoda poznać jakiś kawałem fabuły "przez przypadek" :)
Liczę, że wszystko będzie ok i w grudniu sobie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 19:47, Radekl2 napisał:

Mam nadzieję, że moje zamówienie z 06.06.2011 jest wystarczająco wcześnie złożone, żeby
wszystkich bonusów starczyło :)

Wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 12:11, Vantor_Zorin napisał:

Kliknąłem w waszą reklamę, podałem e-mail i dostałem kod na darmową wysyłkę,to wy czy
spam?

Mamy teraz kampanię na różnych serwisach, to nie spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 19:15, akne napisał:

Jeśli chodzi o wersje konsolowe, to dostalismy wczoraj jakieś kody, Isilothar je powiesi
jutro i da info na karcie produktu.
Jeśli chodzi o PC, to mamy edycję specjalną na wyłączność w Polsce:
http://www.gram.pl/sklep/pc/assassins-creed-revelations-edycja-specjalna
są w niej dodatkowe delceki, a wczoraj dostaliśmy też jeszcze jeden (biała szata), ale
mało, więc wystarczy tylko dla tych wcześniej złożonych zamówień. Powalczę o więcej.


Ta biała szata, to właśnie Skin Altaira. Ale obecnie i tak sprawy mi się lekko pokomplikowały, tak bardzo że ten Animus mi może wyjdzie, więc nie będę robił nadzieji że na pewno kupię w gramie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 15:56, donard napisał:

Czyli ci co zamówili kolekcjonerkę nie mają na co liczyć? Bo z tego co pamiętam EK było
wstawione do sklepu troche później ;/

Białej szaty wystarczy na pewno dla tych, którzy zamówili zwykłą lub EK do tej pory i może jeszcze trochę dla późniejszych zamówień (dostałam dziś dodatkową porcję kodów na ten skin).
Jutro to ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 19:22, akne napisał:

Białej szaty wystarczy na pewno dla tych, którzy zamówili zwykłą lub EK do tej pory i
może jeszcze trochę dla późniejszych zamówień (dostałam dziś dodatkową porcję kodów na
ten skin).
Jutro to ogarnę.

Yay! Dziękujemy ;) BTW. Nie ruszyła sie sprawa Trine 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 19:26, donard napisał:

BTW. Nie ruszyła sie sprawa Trine 2?

[no comments] ale jutro spróbuję zdobyć tyle informacji, żeby odpalić pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na jakiś pre-order (o ile to jest możliwe) Trine''a 2 z czerwonej serii Ubisoft Exclusive. Z tego, co się dowiedziałem, to wydanie podstawowe również zawiera parę dodatków (tj. artbook i soundtrack) + Trine 1 steamowy :)

A jeśli się nie da, to mam nadzieję, że w miarę szybko będzie w normalnej sprzedaży w waszym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozjaśnienie sytuacji w sprawie Diablo 1 (tylko co ma począć gracz chcący zagrać w jedynkę? jeśli towaru nowego nie ma nigdzie? piractwo? to nie mój styl, mniejszym złem jest zatem kupienie używanego towaru, który już mam ''''zapewniony'''')...

Nowe pytanie odnośnie już nowych gier: czy Serious Sam 3 BFE będzie miał (w Polsce) edycję kolekcjonerską? czy też tylko zwykła? pytam się bo mam sporo growych wydatków i chciałbym rozsądnie zaplanować zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 13:00, akne napisał:

Mamy teraz kampanię na różnych serwisach, to nie spam :)


1.Tak z ciekawości, skąd macie pewność, że ktoś was nie wyroluje i nie użyje kodu kilka razy (np. podając inny adres email lub zamawiając całkowicie z innego konta i kompa)? :P
A promocja na ten kod obowiązuje do końca grudnia?
2. Przewidujecie jakieś promocje w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2011 o 21:39, Half-Life22 napisał:

Nowe pytanie odnośnie już nowych gier: czy Serious Sam 3 BFE

Póki co został przesunięty na styczeń 2012 w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować