Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Chciałbym poznać odpowiedź na jedno bardzo proste pytanie. Czy i kiedy w gramowym sklepie pojawią się jakieś nowe produkty w dziale "Sprzęt" oraz "Inne" z naciskiem na "Inne". Oczekuję nowych produktów gdyż wydaje mi się że te które tam teraz się znajdują są już nieco ... słabe ? Kosztują całkiem sporo a i wartość zbyt wielka nie jest ( smycz za 20 zł o_O WTF ? ). Naprawdę przydałby się jakiś nowy rzut gadżetów - ale takich ... no wiecie ... normalnych. Nie jakieś figurki czy plakaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 00:46, KŁEJK napisał:

Chciałbym poznać odpowiedź na jedno bardzo proste pytanie. Czy i kiedy w gramowym sklepie
pojawią się jakieś nowe produkty w dziale "Sprzęt" oraz "Inne" z naciskiem na "Inne".
Oczekuję nowych produktów gdyż wydaje mi się że te które tam teraz się znajdują są już
nieco ... słabe ? Kosztują całkiem sporo a i wartość zbyt wielka nie jest ( smycz za
20 zł o_O WTF ? ). Naprawdę przydałby się jakiś nowy rzut gadżetów - ale takich ... no
wiecie ... normalnych. Nie jakieś figurki czy plakaty ...

No, przydałyby się t-shirty z nickami, takie co były na PGA rok temu... Na zjazdach się przydają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od wczoraj można już składać preordery na edycję kolekcjonerską WotLK w kilkunastu sklepach na terenie Europy między innymi w Szwecji, Danii, Norwegii, UK, Francji i Niemczech. Niektóre z nich oferują możliwość przesyłki do Polski. Czy można prosić o podanie przybliżonego terminu startu preorderów na gram.pl oraz ilości dostępnych egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 20:13, akne napisał:

Podeślij foty na mój adres mailowy, namiar na gramsajcie - zobaczę w poniedziałek, co
się da zrobić.


Z tym akurat będzie problem, bo pożyczyłem aparat kuzynce na czas jej podróży poślubnej :-) Wraca dopiero 10 października. No, ale może uda mi się od kogoś pożyczyć sprzęt i wtedy podeślę fotki; a jak się nie uda, to prześlę je dopiero po 10.10.2008.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 17:28, Lord_Tyrion napisał:

Witam,

Od wczoraj można już składać preordery na edycję kolekcjonerską WotLK w kilkunastu sklepach
na terenie Europy między innymi w Szwecji, Danii, Norwegii, UK, Francji i Niemczech.
Niektóre z nich oferują możliwość przesyłki do Polski. Czy można prosić o podanie przybliżonego
terminu startu preorderów na gram.pl oraz ilości dostępnych egzemplarzy?


Tak jak pisałam wcześniej - czekamy na info z CD Projekt, który jest dystrybutorem Licha w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko dotyczy boxu Penumbra: Czarna Plaga + Penumbra: Przebudzenie.

Mianowicie: Czy w tym zestawie powinny być dwie karty do rejestracji każdej z gier, czy tylko jedna która rejestruje jedną ale uznawana jest jako dwie gry?

Po zarejestrowaniu na liście mam bowiem tylko Przebudzenie, tak jakbym w ogóle nie zarejestrował Czarnej Plagi i zacząłem się zastanawiać :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam pytanie odnośnie gry Alien Nations 2 z nowej serii Supercena, czy gra zawiera w sobie dodatek GOLD EDITION z patchem 2.02 i edytorem map?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam co oznacza termin dostępność za 1-2 dni ?
chodzi o World of Warcaraft Battlechest - mniej więcej od tygodnia przy tej pozycji widnieje właśnie coś takiego - moze chodziło o 1- 2 tygodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 09:56, PavelZ napisał:

tak sie zastanawiam co oznacza termin dostępność za 1-2 dni ?
chodzi o World of Warcaraft Battlechest - mniej więcej od tygodnia przy tej pozycji widnieje
właśnie coś takiego - moze chodziło o 1- 2 tygodnie ?

Oznacza, że kolejna dostawa po wyczerpaniu stanu jest w terminie 1-2 dni. Ale z Battlechestem jest na razie problem, brak u wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok - Ja mam pytanie a nawet 2...Mogą sie wydawać głupie ale...
Jestem nowy i bez obrazy..
pytania:
1. Jakie są gry ze Złotej Kolekcji bo gdy to wpisuje to mówi mi że niema :\
2. mam 98 wPLN i chce kupić powiedzmy gothica ze złotej kolekcji (tylko to udało mi sie znaleść ze złotej kolekcji)
pokazuje że za gre zapłace 79 zł czy 69zł bo jest -20 zł a nie mam za free... czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 14:33, sharky1112 napisał:

No ok - Ja mam pytanie a nawet 2...Mogą sie wydawać głupie ale...
Jestem nowy i bez obrazy..
pytania:
1. Jakie są gry ze Złotej Kolekcji bo gdy to wpisuje to mówi mi że niema :\
2. mam 98 wPLN i chce kupić powiedzmy gothica ze złotej kolekcji (tylko to udało mi sie
znaleść ze złotej kolekcji)
pokazuje że za gre zapłace 79 zł czy 69zł bo jest -20 zł a nie mam za free... czemu?


Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie za Akne, linkiem:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=16

pozdro! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może teraz o coś ja się zapytam. Dostałem dzisiaj e-maila, że zmienione zostało miejsce odbioru osobistego przesyłki pre-orderowej na Metro Centrum. Wiem, że teraz to tylko się tam składa, lecz w pomocy sklepu gram.pl w dziale Metody dostawy jest napisane: "Wszystkie złożone już zamówienia, w których jak forma dostawy został wybrany "odbiór osobisty na ulicy Jagiellońskiej" będzie można jeszcze odebrać z naszego biura na ulicy Jagiellońskiej." A więc, czemu, po raz kolejny są zmieniane postanowienia co do odbiorów osobistych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie cenegi edycja kolekcjonerska King''s Bounty: Legenda jest już dostępna, a na gramie ciągle ten pre order:P! Kiedy będzie można potwierdzić zamówienie i kiedy wyślecie paczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Blizzarda Wotlk jest informacja o edycji kolekcjonerskiej dodatku do WoW''a. Czy istnieje taka możliwość, że ta edycja kolekcjonerska (WoW: Wotlk) będzie dostępna w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 11:31, Damianuss1 napisał:

Na stronie Blizzarda Wotlk jest informacja o edycji kolekcjonerskiej dodatku do WoW''a.
Czy istnieje taka możliwość, że ta edycja kolekcjonerska (WoW: Wotlk) będzie dostępna
w sklepie gram.pl?

Będzie. W tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować