Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Spoiler

Nie masz wchodzić do żadnego dźwigu tylko musisz go wysadzić w powietrze za pomocą plastiku, który powinieneś dostać na tę misję. Podłóż ładunki na tych betonowych klockach i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:59, tofikt25 napisał:

Rób tak jak w tej instrukcji :)
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=2503&p=3848



Eh... Miałem już konto LIVE. Przecież inaczej nie pobrałbym patcha 1,6. Ale dobra udało mi się przedrzeć przez te okropne strony, zamknąć konto i zrobić nowe. Tyle, że po zalogowaniu w LiVIe tym growym wyskakuje mi że nie ma przypisanego Tagu gracza czy cos takiego. Ale ok ok myślę sobie zrobie i będzie ok. I jest okienko do tworzenia konta (Internet Explorer). ALE nie ma opcji zmiany kraju. Jest automatycznie wpisane Polska(polski) i to jest tekst, nie da się tego zmienić. Jakieś inne porady?

BTW Bioshock też jest spod znaku GFW ale nie wymaga tylu rejestracji i udręki, samo sprawdzenie przez neta i TYLE. A tu taka męka... Trwająca już od 17:22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona.
Roman ocalony. Mój dawny wróg oszczędzony. Końcówka super, gdyby nie spiep... sterowanie motocyklem:P
Jak ktoś napisał w komentarzach na youtube do drugiego zakończenia
but i think roman takes more importance over kate,think this over for a sec...roman is niko''s cousin...and kate is just some bitch who wont screw niko throughout the entire game
Pierwsze gta, w które na serio grałem:D Nic dziwnego, że zbierała dziesiątki w ocenach. Najlepsze w tej grze była fabuła, potem jazda samochodem(+ świetna muzyka), a strzelanie dałbym na szarym końcu.
Postać Romana jest genialna^^ zawsze nie mogłem się doczekać na telefon od niego, albo zadanie. Fajny jest też fakt, że Roman wychodzi za naprawdę fajną dziewczynę, a nie plastikową laskę, których w tej grze(o dziwo) nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 21:46, M_S_13 napisał:

> Rób tak jak w tej instrukcji :)
> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=2503&p=3848


Eh... Miałem już konto LIVE. Przecież inaczej nie pobrałbym patcha 1,6. Ale dobra udało
mi się przedrzeć przez te okropne strony, zamknąć konto i zrobić nowe. Tyle, że po zalogowaniu
w LiVIe tym growym wyskakuje mi że nie ma przypisanego Tagu gracza czy cos takiego. Ale
ok ok myślę sobie zrobie i będzie ok. I jest okienko do tworzenia konta (Internet Explorer).
ALE nie ma opcji zmiany kraju. Jest automatycznie wpisane Polska(polski) i to jest tekst,
nie da się tego zmienić. Jakieś inne porady?

BTW Bioshock też jest spod znaku GFW ale nie wymaga tylu rejestracji i udręki, samo sprawdzenie
przez neta i TYLE. A tu taka męka... Trwająca już od 17:22...



PORADZIŁEM SOBIE :))) prawie 5-godzinna walka z "usługami robionymi dla prawdziwych graczy, odróżniających ich od zwykłych piratów" zakończona sukcesem. A zwykły pirat ściąga cracka i po 5 minutach już gra... Ale.. Poduczyłem się z anglika a jutro 2 egzaminy to nie ma tego złego... ;) Dzięki za pomoc Toftik? Możliwie że źle przepisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2010 o 20:32, tofikt25 napisał:

EDIT: Jeszcze jedno: Jak nazywa się ta piosenka którą śpiewa ten blondyn na początku
misji? Bo mi się spodobała :D


Busta Rhymes - Arab Money

EDIT: Albo powalił mi się pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 07:36, tofikt25 napisał:

To nie to :) Chodzi o tą piosenkę co jest w Gameplayu na płycie z CDA :)

nie wiem jaki jest wykonawca ale piosenka to Maneater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 15:02, rtyrtyrty napisał:

> To nie to :) Chodzi o tą piosenkę co jest w Gameplayu na płycie z CDA :)
nie wiem jaki jest wykonawca ale piosenka to Maneater.

Wielkie dzięki :D Że na to nie wpadłem :)
A wykonawca to Hall & Oates :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem pierwsze 4 słowa i do jasnej cholery NIE SPOILUJ! Jak chcesz coś zdradzić, masz przecież specjalną funkcję, dzięki której nikt tego przypadkiem [jak ja] nie przeczyta. Arghh, czy Wy ludzie myślicie tylko o sobie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie od samego początku było wiadome, że Roman będzie jedną z kluczowych postaci w całej grze.
Na samym początku gry dowiadujemy się, że szukamy dawnego znajomego, wiec w tych obu przypadkach spoiler jest zbędny.
W grze jest też dowolny wybór środka lokomocji, więc to zwykły przypadek, że wspomniałem o motocyklu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, nie będę się z Tobą kłócił, bo zwyczajnie nie mam ochoty. Ale mam prośbę: nawet jeśli wydaje Ci się, że jakiś szczegół fabuły jest oczywisty, daj go w spoiler, ok? Nie bądź egoistą nie dopuszczającym myśli, iż dla kogoś sprawy mogą wyglądać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 17:43, Crew_900 napisał:

W Balladzie Klub Bahamas mamas jest kiedys otwarty i mozna wejsc ?

w Singlu to albo w misji nie wjeżdżasz w marker i sobie wchodzisz na piechotę i są ludzie, albo w multi gdzie jest on pusty, jest też bug że można się dostać w singlu do środka po misji ale nie ma ludzi ani muzyki i wyjść się nie da(chyba że włączysz inną misję lub się zabijesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 18:08, Crew_900 napisał:

To tylko w misji mozna tam sobie wejsc i zatanczyc ?
Weeee ale dupnie, nawet R* tego żałował zrobić

co prawda nie popieram takiego działania ale "powodem" zamknięcia jest to co się w tej misji dzieje ;) choć przyznam że jak by chcieli by był dostępny to by później go udostępnili w grze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam misja ma do tego, że klientka robi mu dobrze ?
Przecież poza misją można by przecież sobie wejść i pochodzić oraz potańczyć .
Pozostałe dwa kluby jakoś są otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 18:17, Crew_900 napisał:

A co tam misja ma do tego, że klientka robi mu loda ?
Przecież poza misją można by przecież sobie wejść i pochodzić oraz potańczyć .
Pozostałe dwa kluby jakoś są otwarte

Spoiler

potem przecież jest w klubie strzelanina, przyjeżdża policja itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed i po jest zamknięte .
A jak podchodzę to pisze. że aktualnie zamknięty jest.
Raz byłem i tam stali strażnicy ale zamknięte było

Dobra kończę, bo znowu będzie że tylko narzekam a nawiedzeni fanboy`e zaczną bronić tej gry przeniesionej z konsoli

Szlag mnie po prostu trafia, że ci lenie śmierdzący z R* nie umieją gry normalnej zrobić na PC oraz szlag mnie trafia że gra ścina na moim sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować