Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 15:32, Machoni92 napisał:

> > Wolałbym kinowe i żeby było wcześniej. I nie takie drogie, jak myślałem :)

> Ja zawsze będę wolał gry z dubbingiem. Wtedy patrzę na postacie i podziwiam grafę,
a
> tak to musze patrzeć na białe napisy. Przy przerywnikach filmowych w takich grach
jestem
> rozluźniony.

To zależy, jak szybko się czyta. A to zależy, jak często się czyta. Kogo nająłbyś do
dubbingu Niko? Pazurę? Stuhra?

Nie wiem kogo, ale chciałbym aby pojawiły się przekleństwa. Tak jak mówią prawdziwy gangsterzy. A nie słowa typu "grubas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spolszczenie kinowe to jedyna opcja, bo o ile nie ma nic gorszego od polskiego jezyku w zagranicznych grach, to czasami napisy po polsku sie jednak przydaja, bo nie zawsze wszysto sie z angielskiego zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram w 99.99%. Większość gier w których to po "jakiemu" mówią ma znaczenie, najlepsze są z oryginalnym audio (koronny przykład to GTA4 czy też Wiedźmin) bo po prostu tłumaczenie tego kastruje często grę z pewnych smaczków językowych które rozumie każdy znający dany język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:41, Arek13 napisał:

Ciekawe rzeczy dzieją się na Wirtus.pl. Jeszcze wczoraj zamawiałem tam GTA4 za 119 zł,
a dziś patrzę i prosze:

http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/349644#opis

Ktoś mi wyjaśni czemu cena zmieniła się z dnia na dzień?

Przy moim zamówieniu nadal stoi cena 129 zł (gra+przesyłka).


Wirtus chyba zawsze obniża ceny, nawet jeżeli to pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 18:45, dambialko napisał:


Wirtus chyba zawsze obniża ceny, nawet jeżeli to pre-order.

Nie zrozumiałeś. Wczoraj GTA4 kosztowało w Wirtusie 119 zł, dziś już 129 zł. Czujesz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to na pewno będą się te ceny wahać i co jakiś czas będą szły raz w górę raz w dół. Wystarczy pochodzić po kilku stronach jakichś sklepów internetowych itp i na pewno w końcu znajdzie się jakąś interesującą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:54, Douzi napisał:

Teraz to na pewno będą się te ceny wahać i co jakiś czas będą szły raz w górę raz w dół.
Wystarczy pochodzić po kilku stronach jakichś sklepów internetowych itp i na pewno w
końcu znajdzie się jakąś interesującą ofertę.

Ale mam nadzieję że jeżeli wczoraj zamówiłem i cena wynosiła 119, to nie będę musiał dopłacać tych 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:48, Arek13 napisał:


>
> Wirtus chyba zawsze obniża ceny, nawet jeżeli to pre-order.
Nie zrozumiałeś. Wczoraj GTA4 kosztowało w Wirtusie 119 zł, dziś już 129 zł. Czujesz
różnicę?


To pewno pomyłka i wczoraj zapomnieli poprawic :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:55, Arek13 napisał:

> Teraz to na pewno będą się te ceny wahać i co jakiś czas będą szły raz w górę raz
w dół.
> Wystarczy pochodzić po kilku stronach jakichś sklepów internetowych itp i na pewno
w
> końcu znajdzie się jakąś interesującą ofertę.
Ale mam nadzieję że jeżeli wczoraj zamówiłem i cena wynosiła 119, to nie będę musiał
dopłacać tych 10 zł.



No bez jaj na pewno nie skoro kupiłeś za taką cenę to z jakiej racji miałbyś jeszcze dopłacać z powodu ich nie dopatrzenia. Sądzę, że jednak nie będziesz musiał dopłacać, ale nigdy nic nie wiadomo. Ewentualnie napisz do nich maila i zapytaj jak ta sprawa wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbingi polskie są czasami wybitne tak jak w "Wiedźminie", "Sam & Max: Sezon 1" i oczywiście "Ghost Master"
(w tym ostatnim przykładzie akurat polskie tłumaczenie zdecydowanie przebiło wersję oryginalną).

Jeśli chodzi o wersję językową to zdecydowanie wolę oryginalną angielską bo znam angielski.

Tym bardziej, że ciężko by było znaleźć kogoś o głosie i akcencie jak Niko Bellic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że skoro wczoraj ktoś złożył na Wirtusie zamówienie na GTA IV za 119 zł (ja również), to nie mogą chyba teraz nagle sobie rządać dopłaty ponieważ podnieśli lub pomylili ceny. Zamawiając jakiś towar w każdym sklepie dokonujemy pewnego rodzaju prawnie wiążącą umowę pomiędzy kupującym a sprzedawcą.Więc skoro nigdzie nie napisali że zastrzegają sobie prawo do zmian w cenie, to nie mają chyba podstaw do tego, żeby kazać tym co kupili taniej dopłacać. To tylko moja teoria ale jak jest w praktyce to się przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 09:35, tymo211 napisał:

(...)


Identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku GTA IV na konsole.

Pre-order przez długi czas był za cenę 199 zł, a kilka dni przed premierą (bodajże tydzień) podniesiono ceny do 219 zł. Osoby, które wcześniej zamówiły GTA IV nie musiały nic dopłacać, nowa cena obowiązywała osoby, które zamówiły produkt z tą ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 09:46, master matrox napisał:

> (...)

Identyczna sytuacja miała miejsce w przypadku GTA IV na konsole.

Pre-order przez długi czas był za cenę 199 zł, a kilka dni przed premierą (bodajże tydzień)
podniesiono ceny do 219 zł. Osoby, które wcześniej zamówiły GTA IV nie musiały nic dopłacać,
nowa cena obowiązywała osoby, które zamówiły produkt z tą ceną.

No więc problem rozwiązany , dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :
Procesor: Core 2 Duo 2.8 GHz
RAM: 2 GB RAM
Karta grafiki: 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
HDD: 18 GB
OS: Windows XP SP2/Vista


A ja mam Core 2 Duo 2.66 Ghz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować